Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamatie zmeurelregele CHEATS


Andra

Recommended Posts

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

 

Numele meu pe RSS: Andra 
Numele celui reclamat pe RSS: zmeurelregele

Informatii text de ce consider ca triseaza: se vede clar pe filmarea chiar mai trebuie sa zic ceva?
Dovezi poze/video: 

 Ti-am dat maxim kick pentru asta când trebuia sa ti dau ban dar mi-am adus aminte ca esti player vechi. Din partea mea sper sa iei blacklist 

 

  • Like 3
  • Haha 1
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

pai trebuia sa mi dai ban puisor , doar de asta esti admin, si blacklist pentru ce sa iau , ca intru la misto pe server stau 5 minute si dupa ies?

Link to comment
Share on other sites

esti player vechi ai mai avut ban eu zic ca e părerea staff ului mare aici..

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Andra said:

esti player vechi ai mai avut ban eu zic ca e părerea staff ului mare aici..

Sectiunea asta e facuta special ca sa faci reclamatii pentru cod greu de detectat,nu pentru flycar sau alte prostiide genu,il puteai bana direct in momentul ala,daca era caz de aimbot ii puteai face reclamatie,dar asa?

Link to comment
Share on other sites

 nu stiam n am făcut niciodată o reclamatie la secțiunea asta am crezut ca e mai importantă părerea celorlalți admini precum căpitani și generali .

Edited by Andra
Eu zic sa continue reclamatia a fost facuta pe merit.
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, eLtRaCk Parintele vostru said:

Sectiunea asta e facuta special ca sa faci reclamatii pentru cod greu de detectat,nu pentru flycar sau alte prostiide genu,il puteai bana direct in momentul ala,daca era caz de aimbot ii puteai face reclamatie,dar asa?

Acum nu s-a explicat asta, lol. Nu o halesc dar a facut ce trebuia, regula e regula..Aici se ia decizia nu numai pentru ce fel de cheats, ci si pentru cate zile.. In functie de istoric si vechime. 

Prea ne-a luat la misto... 

Propun ban 50 de zile

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pt ca e cheats si nu admin, propun blacklist
Jucator vechi, cu antecedente si mai si face misto.

Link to comment
Share on other sites

Din câte țin minte a avut foarte multe ban-uri in ultima perioadă. Pentru fel si fel de cheats.

Lăsând la o parte asta, comportamentul lui lasă de dorit ceea ce înseamnă nepăsarea regulamentului si a respectului față de comunitate. În acest caz aș dorii să trecem direct la sancțiuni fără alte iertări pentru că nu merită. 

Propun BLACKLISTED.

Link to comment
Share on other sites

se mai ocupa cineva sau?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 11/1/2023 at 1:01 AM, [OuTlawz]ImperialisT said:

Ban 50 de zile.Cine il baneaza sa posteze aici.

 

A recunoscut ca el e am si dovada iti dau in privat daca doresti .

https://imgur.com/a/cxQNoBA

Lock.

Edited by [hTe.Legacy]MihaY
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...