Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


contestatie unban


zuhn

Recommended Posts

Titlu: Contestatie Unban
Nickname: distancezero1337
Link cerere unban: https://www.rss-ro.com/unbans.php?view=54777
Motivul pentru care crezi ca esti nedreptatit: pai in primul rand nu scrie in regulament ca n am voie sa fac poza cu telefonu si 2 la mana am scris din greseala /q in chat,daca vroiam sa fac o gluma puteam scrie cine vrea sa castige 100 gems sa scrie in chat /q si 3 la mana domnu imperialist si daca iti faceam poza dp pc sau de pe telefon tot acelasi kkt vedeai deci tot nu inteleg de ce nu am primit unban.Dupa cum vedeti in dovada lui oltimist https://imgur.com/wlX97qL

se vede clar ca am scris din greseala si ca nu am scris alte prostii pe chat.

Edited by kenzor1337
Link to comment
Share on other sites

Nu are nici o treaba banul dat de oltimist.

M2Sf894.png

Asta scrie acolo,nu scoate telefonul si fa o poza,cropata mai ales pe margini sa nu se vada ceva,tu ai poza doar ca nu vrei sa o prezinti pentru ceva motiv ascuns.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, [OuTlawz]ImperialisT said:

Nu are nici o treaba banul dat de oltimist.

M2Sf894.png

Asta scrie acolo,nu scoate telefonul si fa o poza,cropata mai ales pe margini sa nu se vada ceva,tu ai poza doar ca nu vrei sa o prezinti pentru ceva motiv ascuns.

si ce crezi ca am pe margini hacku ??????? ti am dat poza cu banu si se vedea tot ecranu dora nu crezi ca exsista hack pe samp care sa se deschida pe margini lol =]]] plus ca am monitor mai curbat

Edited by kenzor1337
Link to comment
Share on other sites

Jokes on you csz.Prezinti poza cum trebuie primesti unban nu,asta e pauza 99 de zile voiam sa te las 14 dar vad ca n-ai cu cine sa te intelegi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, [OuTlawz]ImperialisT said:

Jokes on you csz.Prezinti poza cum trebuie primesti unban nu,asta e pauza 99 de zile voiam sa te las 14 dar vad ca n-ai cu cine sa te intelegi.

ok deci am intrat sa fac dm si pac mi am luat ban pt o gluma care n am facut o,poza cu banu o ai si se vede tot ecranu deci nu stiu ce sa zic,si daca iti dadeam poza dp pc tot acelasi pisat vedeai

 

si te intreb asa ce as avea de ascuns crezi ca am codu ascuns pe margini? =]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]

Edited by kenzor1337
Link to comment
Share on other sites

  • DREAMZ locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...