Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamatie [hTe.Legacy]MihaY - Jignire intregului gang.


SLAYER

Recommended Posts

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Nume pe RSS: SLAYER
Numele Adminului pe RSS:  [hTe.Legacy]MihaY
Motivul reclamatiei: Superiorul nostru in arta rw-ului,crede ca a ajuns la sfarsit de cariera in ale RSS-ului si acum jigneste un gang intreg facandu-i idioti. Rolul tau ca admin nu e sa te caci pe tine imbracat,rolul tau e sa ii faci sa se simta bine  sau macar nu mai semnaliza . Vezi ca T4L ca si istorie,membri(unii din prezent) imi sunt de suflet asa,poate ca sebak iti permite,eu nu :D 
Dovezi: rs1jJ3L.png

  • Like 7
  • Haha 2
  • Shit 7
Link to comment
Share on other sites

Jignire ? ok

Bro ai 31 de ani si gandirea unui prajit :)))))

Am fost la baza t4l sa ii ajut sa isi ia baza si 2 noobi din gangu lui ma omorau cu rocket atata tot dar ok :))))))))))

Daca ziceam ceva de genu imi bag pl in gangu tau sau ceva gen intelegeam dar asa esti cringe rau tataie :))))

 

Apropo mai bine iti vezi de treaba ta frate ca  si tu cand zici sugi p*la prietenilor tai pe adminchat sau mai stiu eu ce chat nu m-am bagat sa iti fac reclamatie pentru ca nu ma intereseaza ce zici tu atata timp cat nu are legatura despre mine :))))

 

 

 

Edited by [hTe.Legacy]MihaY
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, [hTe.Legacy]MihaY said:

Jignire ? ok

Bro ai 31 de ani si gandirea unui prajit :)))))

Am fost la baza t4l sa ii ajut sa isi ia baza si 2 noobi din gangu lui ma omorau cu rocket atata tot dar ok :))))))))))

Daca ziceam ceva de genu imi bag pl in gangu tau sau ceva gen intelegeam dar asa esti cringe rau tataie :))))

 

Apropo mai bine iti vezi de treaba ta frate ca  si tu cand zici sugi p*la prietenilor tai pe adminchat sau mai stiu eu ce chat nu m-am bagat sa iti fac reclamatie pentru ca nu ma intereseaza ce zici tu atata timp cat nu are legatura despre mine :))))

 

 

 

I-ai facut idioti, ce dracu vii cu aceleasi vorbe din 2021. Mai fa-ti un update la vocabular, nu te mai compara cu mine ca e greu. Esti prost crescut si fara maniere. Daca nu-ti place varsta mea, sa n-o apuci. 

  • Like 4
  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Share on other sites

Nu vad sa fi spus ca tot gangul imi e in felul ala ci doar persoanele on si din explicatiile lui mihay poate fi cum spune el ca a incercat sa ajute.

Lock.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...