Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Imi cer scuze [cP.elite]Benz


Unblacklist?  

40 members have voted

  1. 1. Doriti sa revin inapoi?


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

NICKNAME: [cP.elite]Benz
AKA COMPLET: iBUYPOWER, [Loyal.p]iBUYPOWER, [SbF.HomieS]iBP, [SbF.HomieS]BENZ, benzRUDAREL, [cP.elite]Benz
VECHIME: 6 ani
MOTIVE BLACKLIST: gluma proasta
ESTIMATIV ULTIMA INTERACTIUNE CU COMUNITATEA: ieri
MESAJ: Salutare! In aceasta cerere de unblacklist va voi explica mai amănunțit motivul pentru care am luat blacklist. Înainte sa încep aș vrea sa ma prezint un pic pentru ca nu știu in care măsura ma cunoașteți toți, sunt BENZ am început sa joc prin perioada 2015-2016 in perioada 2016-2017 am avut ban-uri pentru glume proaste / tepe / comportament toxic in perioada 2018-2019 nu prea am activat din cauza mutării mele din tara in 2020 am revenit cu numele de iBUYPOWER unde totodată mi-am cumpărat admin unde l-am ținut aproape 1 an după am făcut cerere de demote si mi-am pus înapoi numele de BENZ unde la o diferența de câteva luni de la cererea de demote mi-am cumpărat înapoi admin unde a urmat sa îl pierd din cauza faptului ca m-am banat singur. Revenind la subiectul principal am luat blacklist din cauza unui status update făcut pe forum in care spuneam ca ofer poze indecente cu o anumita persoana de pe server. Tot in ianuarie am făcut ce-am spus in acel status update si de acolo toată reputația mea care oricum nu era cea mai bună s-a dărâmat. După blacklist presupun dintr-o frustrare de a mea prosteasca am început sa intru pe server cu numele jucătorilor si înjuram făceam troll si alte chestii răutăcioase. Pe aceasta cale aș dori sa-mi cer scuze fata de toți care le-am greșit cu ceva si fata de adminii de pe server pentru disconfortu creat in ultima perioada. Desi am facut multe chestii necuvinete mi-as dori mult sa revin doar ca sa ma joc cu cei cunoscuti.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Te cunosc,nu ai fost tu tipul de blacklister gen hulk,esti un baiat de treaba și as vrea sa revii pe RSS,pro !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

eu unul n am mai auzit de tine de cand ti ai luat blacklist, deci cred ca meriti o sansa, spor Pro

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Wow :)))

Pentru ca chiar o fost ceva destul de mult și o fost doar o gluma dar nici măcar eu n am putut sa pricep în acel moment.

Este chiar ok,meriti unblacklist pana la urma o fost un motiv destul de aiurea deși ți am purtat ura cv timp mi-a trecut fiecare om meritam a doua șansă indiferent de situație.

Îmi pare rău și mie pt cele făcute sau chiar dacă ți am provocat vreo problema.

O fost doar ceva personal nimic mai mult.

Și aia o fost o gluma simpla și aia e,nu a afectat pe nimeni cu nimic.

Chiar dacă o fost o gluma nu a avut un înțeles serios spre exemplu sa chiar sa facă chestia aia.

Meriti unblacklist

pro pt raresica 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pro 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sper ca toata aceasta perioada a fost una in care ai inceput sa te maturizezi, iti voi oferi un PRO

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

PRO. Meriți să revii noi ne înțelegeam super da na fiecare om greșește mult succes bro ❤?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pro, meriți să revii alături de comunitate. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

comunitatea moare, deci PRO.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pro pentru mercedes

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nu prea te-am cunoscut.. dar ai un pro.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sincer, chiar nu stiu motivul pentru care ai luat blacklist. Ce stiu sigur este ca nu mi s-a parut ca esti vreun baiat rau, mi s-a parut ca ti-ai vazut tot timpul de treaba ta. Poate ai mai facut tu cate ceva, nu stiu, probabil nu am fost de fata, dar chiar nu imi aduc aminte sa fii facut ceva rau sau sa fi deranjat pe cineva intr-un fel anume. Eu zic ca n-ai de ce sa stai cu blacklist.

 

:pro:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, BENZ said:

PORECHIME: [cP.elite]Benz
AKA COMPLET: iBUYPOWER, [Loyal.p]iBUYPOWER, [SbF.HomieS]iBP, [SbF.HomieS]BENZ, benzRUDAREL, [cP.elite]Benz
VECHIME: 6 ani LISTA NEGĂ MOTIVE
: gluma proasta
ESTIMATIV ULTIMA INTERACTIUNE CU COMUNITATEA: ieri
MESAJ: Salutare! În această cerere de unblacklist va voi explica mai anunțat motivul pentru care am luat blacklist. Înainte sa încep aș vrea sa ma prezint un pic pentru ca nu știu in care măsura ma cunoașteți toți, sunt BENZ am început să joc prin perioada 2015-2016 în perioada 2016-2017 am avut ban-uri pentru glume proaste / tepe / comportament toxic in perioada 2018-2019 nu prea am activat din cauza mutării mele din tara in 2020 am revenit cu numele de iBUYPOWER unde totodată mi-am cumpărat admin unde l-am ținut aproape 1 an după am făcut cerere de demote și mi-am pus înapoi numele de BENZ unde la o diferență de câteva luni de la cererea de demote mi-am cumpărat înapoi admin unde a urmat să îl pierd din cauza faptului ca m-am banat singur. Revenind la subiectul principal am luat blacklist din cauza unui status update facut pe forum in care spuneam ca ofer poze indecente cu o anumita persoana de pe server. Tot în ianuarie am făcut ce-am spus în acel status update și de acolo toată reputația mea care oricum nu era cea mai bună să dărâmat. După blacklist presupun dintr-o frustrare de a mea prosteasca am început sa intru pe server cu numele jucătorilor și înjuram făceam troll și alte chestii răutăcioase. Pe aceasta cale aș dori sa-mi cer scuze fata de toți care le-am greșit cu ceva și fata de adminii de pe server pentru disconfort creat în ultima perioadă. Desi am facut multe chestii necuvinete mi-as dori mult sa revin doar ca sa ma joc cu cei cunoscuti. Tot în ianuarie am făcut ce-am spus în acel status update și de acolo toată reputația mea care oricum nu era cea mai bună să dărâmat. După blacklist presupun dintr-o frustrare de a mea prosteasca am început sa intru pe server cu numele jucătorilor și înjuram făceam troll și alte chestii răutăcioase. Pe aceasta cale aș dori sa-mi cer scuze fata de toți care le-am greșit cu ceva și fata de adminii de pe server pentru disconfort creat în ultima perioadă. Desi am facut multe chestii necuvinete mi-as dori mult sa revin doar ca sa ma joc cu cei cunoscuti. Tot în ianuarie am făcut ce-am spus în acel status update și de acolo toată reputația mea care oricum nu era cea mai bună să dărâmat. După blacklist presupun dintr-o frustrare de a mea prosteasca am început sa intru pe server cu numele jucătorilor și înjuram făceam troll și alte chestii răutăcioase. Pe aceasta cale aș dori sa-mi cer scuze fata de toți care le-am greșit cu ceva și fata de adminii de pe server pentru disconfort creat în ultima perioadă. Desi am facut multe chestii necuvinete mi-as dori mult sa revin doar ca sa ma joc cu cei cunoscuti. Pe aceasta cale aș dori sa-mi cer scuze fata de toți care le-am greșit cu ceva și fata de adminii de pe server pentru disconfort creat în ultima perioadă. Desi am facut multe chestii necuvinete mi-as dori mult sa revin doar ca sa ma joc cu cei cunoscuti. Pe aceasta cale aș dori sa-mi cer scuze fata de toți care le-am greșit cu ceva și fata de adminii de pe server pentru disconfort creat în ultima perioadă. Desi am facut multe chestii necuvinete mi-as dori mult sa revin doar ca sa ma joc cu cei cunoscuti.

Știți ce e de apreciat?

Ca o fost sincer și a spus adevărul despre situația lui!

Hai cu unblacklistul,am răsfoit forumul toată ziua sa vad dacă ți s-a dat verdictul :))

 

Link to comment
Share on other sites

nici n am stiut ca ai blacklist ma benzito, hai cu unblacklistu


big pro

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pro

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

pro barosane respect

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

PRO! Din punctul meu de vedere meriti sa revii pe server!

SUCCES!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dacă mai țin bine minte ți-am acordat in trecut vreun ban de pe contul lu framiu Alkatraz pt tepe sau hackuri... Doamne ce vremuri... Ce repede trecură timpul.. 

Hai succes brothere! Un big pro! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...