Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamatie [RoA.Gods]Happy_ AFK CAPTURE


DONT.)

Recommended Posts

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Nume pe RSS: dontboss2008

Numele reclamantului: [RoA.Gods]Happy_
Motivul reclamatiei: afk capture
Dovezi: 

 

Link to comment
Share on other sites

Cine il prinde, ban 2 zile cu dovada, a stat mai mult de 10 secunde afk.

Edited by HoriaGRomania
Am realizat ca nu a luat timeout
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, HoriaGRomania said:

Cine il prinde, ban 2 zile cu dovada, a stat mai mult de 10 secunde afk.

Daca nu spuneai tu noi nu știam ce trebuie de făcut nu mai lasa comment aiurea .

  • Confused 1
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

Si voi vreti sa-mi spuneti ca el statea afk cat timp era pe burta cu 0 hp?afk e atunci cand apare clepsidra aia langa nume,chestia asta din video depinde doar de net,sunt unele momente incat sa fi mort si ramai tot in aceeasi zona,mi s-a intamplat de multe ori de primeam respawn abia dupa cateva secunde

 

Edited by eLtRaCk.
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, eLtRaCk. said:

Si voi vreti sa-mi spuneti ca el statea afk cat timp era pe burta cu 0 hp?afk e atunci cand apare clepsidra aia langa nume,chestia asta din video depinde doar de net,sunt unele momente incat sa fi mort si ramai tot in aceeasi zona,mi s-a intamplat de multe ori de primeam respawn abia dupa cateva secunde

 

nu apare clepsidra atunci

 

2 hours ago, HoriaGRomania said:

Cine il prinde, ban 2 zile cu dovada, a stat mai mult de 10 secunde afk.

poza cu banul cine il prinde

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, ollTiMisT. said:

Daca nu spuneai tu noi nu știam ce trebuie de făcut nu mai lasa comment aiurea .

Comentariu tau e aiurea, lol, e o secțiune unde fiecare admin își da cu părerea despre o reclamatie făcută la un jucător. 

Nu te obosi sa dai reply ca nu facem off topic aici, nu am de gând sa iti raspund. 

Nu mai dati cu atata hate ca exagerati deja 

7 hours ago, eLtRaCk. said:

Si voi vreti sa-mi spuneti ca el statea afk cat timp era pe burta cu 0 hp?afk e atunci cand apare clepsidra aia langa nume,chestia asta din video depinde doar de net,sunt unele momente incat sa fi mort si ramai tot in aceeasi zona,mi s-a intamplat de multe ori de primeam respawn abia dupa cateva secunde

 

Iti explic eu, dacă apeși esc după ce mori înainte sa te spawnezi ramai afk și poți sa capturezi baza asa, fiind mort nu iti apare clepsidra aia, plus ca oricum e buguita rau de tot prostia aia de clepsidra, asta ca să știi pe viitor. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...