Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Stunt Event


al3css

Recommended Posts

Ca sa nu uitam ca pana la urma Romania Super Stunt este un server de stunt, m-am gandit sa incurajez aceasta activitate.

Tot ce trebuie facut este un videoclip in care se executa fiecare stunt de pe server [/sss 1 - /sss 28].

Conditia este sa fie filmat de la inceput pana la sfarsit[de la /startstunt pana la atingerea checkpointului si sa fie filmat pe server.

 Acest videoclip va fi folosit ca tutorial pentru playerii care nu stiu sa faca fiecare stunt.

Va fi doar un prize de 350 de gems.

Deadline: 11 Aprilie, Duminica seara.

Jurizarea in mare parte o fac eu, cum ma stiti sunt un om foarte impartial, dar voi lua in considerare si aprecierile voastrea, asa ca nu uitati sa dati react la videoclipurile postate!

Cel mai bun videoclip castiga.

*Fara off-topic la post, veti primi hide. Intrebarile in privat.



  Model de post:

Nume:

Link:

 

Edited by LaFleur
zzz
  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • al3css pinned this topic

Nume: RockeruL

Link:

Pentru jucătorii noi. Din păcate /sss 23 și /sss 25 sunt imposibil de făcut chiar și pentru mine. Oferă premiul celui care poate face cele două stunt-uri, eu nu am nevoie de gems. Have fun!

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

On 4/2/2021 at 6:25 PM, R. Bartleh Cummings said:

Nume: RockeruL

Link:

Pentru jucătorii noi. Din păcate /sss 23 și /sss 25 sunt imposibil de făcut chiar și pentru mine. Oferă premiul celui care poate face cele două stunt-uri, eu nu am nevoie de gems. Have fun!

Nume: addywp
Link: 


Salut @R. Bartleh Cummings, eu am stat si m-am gandit putin in afara cutiei, sa zic asa. Noi avem /speed si /vup cu un motiv pe server asa ca am decis sa folosesc toate cunostintele mele in samp si resursele severului si sa realizez imposibilul. Tin sa mentionez, orice player poate folosi aceasta metoda.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, addywellplayed said:

Nume: addywp
Link: 


Salut @R. Bartleh Cummings, eu am stat si m-am gandit putin in afara cutiei, sa zic asa. Noi avem /speed si /vup cu un motiv pe server asa ca am decis sa folosesc toate cunostintele mele in samp si resursele severului si sa realizez imposibilul. Tin sa mentionez, orice player poate folosi aceasta metoda.

 

Ai trișat, frate. Nu am cum -ți accept clipurile și nici LaFleur nu ți le va accepta.

Și eu m-am gândit este posibilă faza cu rampa. Dacă ți- accepta clipurile astea două și ți- da cele 100 de gems ar însemna sunt un idiot și nu ar fi corect pentru cei care chiar acum pe server se chinuie facă cele două stunt-uri. Până acum doar unul singur a reușit facă /sss 23 iar în momentul ăsta se chinuie la /sss 25 ...

Eu chiar îmi doresc ca cineva facă cele două stunt-uri pentru a completa lista mea, tocmai de asta dau 100 gems din gemsul meu. Așa cu rampă nu e corect. Repet, eu nu am nevoie de premiul ăla de 350 de gems. Vreau doar ajut jucătorii. Cine îmi va oferi gems la sfârșitul eventului, nu o facă! Nu am nevoie, faceți mega-events cu ei pe server, sau dați-i premiul altui jucător care va completa toate /sss 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, R. Bartleh Cummings said:

 

Ai trișat, frate. Nu am cum -ți accept clipurile și nici LaFleur nu ți le va accepta.

Și eu m-am gândit este posibilă faza cu rampa. Dacă ți- accepta clipurile astea două și ți- da cele 100 de gems ar însemna sunt un idiot și nu ar fi corect pentru cei care chiar acum pe server se chinuie facă cele două stunt-uri. Până acum doar unul singur a reușit facă /sss 23 iar în momentul ăsta se chinuie la /sss 25 ...

Eu chiar îmi doresc ca cineva facă cele două stunt-uri pentru a completa lista mea, tocmai de asta dau 100 gems din gemsul meu. Așa cu rampă nu e corect. Repet, eu nu am nevoie de premiul ăla de 350 de gems. Vreau doar ajut jucătorii. Cine îmi va oferi gems la sfârșitul eventului, nu o facă! Nu am nevoie, faceți mega-events cu ei pe server, sau dați-i premiul altui jucător care va completa toate /sss 

Nu vad nimic gresit in asta, eu am respectat regulile concursului si a serverului. Toata lumea poate face acest lucru, serverul permitandu ti sa faci asta cu inca 1 sau mai multi playeri. Iti respect decizia, dar totusi le am facut legit.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, addywellplayed said:

Nume: addywp
Link: 


Salut @R. Bartleh Cummings, eu am stat si m-am gandit putin in afara cutiei, sa zic asa. Noi avem /speed si /vup cu un motiv pe server asa ca am decis sa folosesc toate cunostintele mele in samp si resursele severului si sa realizez imposibilul. Tin sa mentionez, orice player poate folosi aceasta metoda.

Ady stim cu totii ca /speed si /vup nu poti folosi daca dai /startstunt :)) iar ce vad eu in video-ul tau e un pic de selfbusted...

De ce zic asta? Pai la ambele stunturi ai un mic boost de speed,nu stiu ce cancer de mod sau cheat folosesti dar experienta mea nu ma inseala :D

Si ambele /sss-uri sunt posibile.

 

@R. Bartleh Cummings Urmeaza si /sss 25,castig ceva? Mai are rost sa-l fac? 

 

 

Edited by [esu.familia]Slayer_
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, [esu.familia]Slayer_ said:

Ady stim cu totii ca /speed si /vup nu poti folosi daca dai /startstunt :)) iar ce vad eu in video-ul tau e un pic de selfbusted...

De ce zic asta? Pai la ambele stunturi ai un mic boost de speed,nu stiu ce cancer de mod sau cheat folosesti dar experienta mea nu ma inseala :D

Si ambele /sss-uri sunt posibile.

 

@R. Bartleh Cummings Urmeaza si /sss 25,castig ceva? Mai are rost sa-l fac? 

 

 

Trebuie sa ajungi mai sus, nu l ai facut, iar in videoul meu MRS dadea vup de sub mine.

Link to comment
Share on other sites

Just now, addywellplayed said:

Trebuie sa ajungi mai sus, nu l ai facut, iar in videoul meu MRS dadea vup de sub mine.

Ma rog,l-am inspirat pe Twest :)) NVM,am vrut sa arat la lumea ca e posibil daca vrei... 

 

Cu 15 fps e greu sa faci stunts ..dar ca idee sa aveti si voi. 

Link to comment
Share on other sites

Ce pot sa zic, multumesc lui @R. Bartleh Cummings pentru singura incercare, in rest Addywp metoda e prea neortodoxa si nu s-a luat in considerare.

Eventul l-a castigat RockeruL dar el neacceptand gemsul voi organiza pe server evente mai "grase" cand vad serverul cu peste 70 on.
Am crezut ca va fi competitie, toti vreti gems dar toti sunteti niste lenesi :)). Daca faceam event cu deathmatch era nebunie aici, dar ce pacat.
Rusine ! 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • al3css locked this topic
  • SLAYER unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...