Jump to content
  • Advertisments

Sign in to follow this  
Imperialist

Reclamatie [hte.legacy]g0d_(res aiurea)

Recommended Posts

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Nume pe RSS:[OuTlawz]ImperialisT
Numele Adminului pe RSS:[hte.legacy]g0d_
Motivul reclamatiei:res aiurea 
Dovezi: 43xy6dQ.png

HvoWd7O.png 

Am si filmare in caz de ceva,bine si cea in care "te bateai" cu esu stand langa ei sa iti ia tery dar lasam aia,sincer chiar nu voiam sa o fac dar tu da 

Z6vLUbu.png

• Like 6
  • Thanks 1
  • Confused 1
  • Dislike 1

In primul rând mi ai pus poze ok ms ești top, in al doilea rand nu ma băteam cu esu doar ii ajutam, in al 3lea rând m am pus spec pe ala și nu avea nimic se plimba cu mașina sau ce drq făcea nu mai știu și am dat res, uita te in pozele tale când ești tu pe el, și după in poza când ești spec pe mine unde e res ul in chat când ești spec pe mine, mai are puțin pleacă din chat

G0d are ban pe forum si m a rugat pe mine sa pun. 

@AddyWPwut? Da ți-am pus poze din video pt ca nu e necesar. Da ii ajutai sa îți ia teritoriile, dar am zis ca nu am sa fac reclamatie pt aia pentru ca nu vreau sau tu vrei asa tare? Sa vadă toată lumea cum faci tu fake gp? 

Deci tu nu ai dovada pt resul ala sa înțeleg? E și normal dacă ne uitam pe killist vedem ca tu ești la recente mort(cred ca de asta după ai renunțat sa te mai bați cu esu și sa ii ți de manuta) deci era imposibil sa faci și dovada sa fi și pe report, report de care nici nu știi ce era și dacă avea, n-are treaba unde e resul când am dat spec pe tine,și dând tu res ma așteptăm să îl rezolvi tu, nu? Pe când tu n-aveai treaba și nu a fost prima oara când ai făcut la fel. 

Edited by Imperialist

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Advertisments

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.