Jump to content
  • Advertisments

Sign in to follow this  
[esu.familia]Clau23

Cerere căpitan [esu.familia]Clau23

Căpitan?   

26 members have voted

1. 1. Căpitan?

• Da
      7
    • Nu
      19

Recommended Posts

Nume pe server: [esu.familia]Clau23

https://www.rss-ro.com/playerstats.php?player=[esu.familia]Clau23
AKA: [esu]Clau23, Clau23

Vechime pe server: 8 ani ceva de genul 

De ce îți dorești acest rank?: îmi doresc acest rank sa va demonstrez ca pot fi corect și adevărat cu toți,dacă nu, îmi cer singur demote + sa ajut comunitatea 

Descriere în câteva cuvinte: mda, unii ma știți alți nu ma știți, hey, eu sunt Clau23 și chiar mi as dori gradul de căpitan pentru ca mereu am visat la asta doar ca nu mi am pus în cap chestia asta, eu unu am fost mai mult cu gang urile decât cu administrarea pe server și as vrea sa încerc și chestia asta, sunt conștient ca unii o sa vina cu contra, ești prost, ești jalnic, e ok accept. Încercarea moarte n are

:D

Edited by [esu.familia]Clau23
  • Like 3
  • Shit 4

Tot ce ai zis în textul de mai sus s-a anulat cu enunțul “dacă nu, îmi cer singur demote”. Asta demonstrează că nici tu nu ești sigur pe vorbele și pe faptele tale, deci de la sine vine și votul meu, contra din păcate. Nu te cunosc foarte mult, nu am interacționat ca să-mi pot da o părere despre cum ești ca player sau admin, dar nesiguranța pe propria persoană e un factor decisiv. 😇

Edited by PrincessA
  • Thanks 1

Asa va incercati norocul chiar daca ati fost inactiv inainte de deschiderea cererilor.

Atitudinea ta vorbeste de la sine, asta e raspunsul la cerere.

Lock.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Advertisments

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.