Jump to content
  • Advertisments

vladut bosu intergalaktiku

Cerere Admin - [T4L.OuTlawz]Tweet

Ma vreti ca admin din nou ?  

42 members have voted

This poll is closed to new votes
  1. 1. Admin Tweet?

Recommended Posts

Nume pe server: [T4L.OuTlawz]Tweet

* AKA: drwinfo + taguri [GSF.Legend]Tweet, [EkT.Force]Tweet, [T4L.OuTlawz]Tweet, [cP.elite]Tweet, [wA.Team]Tweet

* Vechime pe server: 2012 pana-n prezent.

* Mic reminder cu activitatea mea in comunitate: Fost admin de 3 ori+Guardian pe forum o singura data, mai glumet de fel dar incerc sa ajut cu tot ce pot .

Acum motivele unor blacklisturi :  Am scris pe asay o data o injuratura referitoare la server.

Am facut o alta prostie dand warn la tot serverul din nervi, erau niste baieti pusi pe mine, si-au atins scopul ca sa zic asa.

Al 3-lea blacklist a fost pentru o teapa unde-am fost 2 persoane dar eu am picat de prost, lasand astea n-are rost sa dau detalii ce-a fost a fost.

Acum poate unii ma stiti foarte bine poate unii nu dar eu sunt o fire mai glumeata de fel imi place sa glumesc super mult folosesc cam prea mult limbajul in glumele mele dar stiu cand trebuie sa incetez ca sa nu supar pe cineva .

* De ce m-am hotarat sa devin Admin: Pentru a scapa de unii codati pe care eu personal ii consider tupeisti si nesimtiti care si-o ard aiurea crezand ca-s zei pe deagle si ceea ce nu inghit eu e ipocrizirea la ei.

Alt motiv e din cauza ca serverul duce lipsa de admini buni, ce-i drept sunt cativa care-si fac treaba nu o sa-i enumar sa nu ziceti ca cer subtil pro-uri etc.

Dar si altii care n-au nicio treaba cu adminatul si aici le zic verde-n fata . Serverul misuna de codati si ei se fac ca ploua ceea ce eu nu agreez.

Acum ramane la dorinta voastra daca ma vreti ca admin sau nu, eu din punctul meu de vedere zic ca m-as descurca, chiar sunt si playeri ca garanteaza asta, cand eram admin ma ocupam si sincer nu stateam degeaba, parerea mea.

* Video:    

Acum va rog sa cititi ca sa va faceti o idee, n-am scris prea multe fiindca-i a 3-a cerere de admin si cred ca deja stiti toate detalile despre mine cat si despre istoricul meu deci daca vreti mai multe detalii va invit sa cautati cererile si sa cititi.

Edited by Tweet666
  • Like 9
  • Shit 1

sați băiatul sa-și cumpere admin!

Indiferent ce a făcut în trecut, s-a schimbat, nu e toxic... este unul dintre cei mai cool jucători în momentul ăsta.

• Like 1
  • Thanks 1

Man ,succes la cerere dar sa stii ca si adminii care sunt la inceput incearca sa isi faca treaba chiar i-am vazut implicandu-se si incercand sa ajute cu ce pot si ei ceea ce e minunat. Serverul nu duce lipsa de admini dar unul in plus n-ar strica daca o sa fii asa dedicat cum spui ,te-am mai vazut injurand dar oricui ii mai scapa ,important e ca nu te bagi in conflicte pe server si sa ajutati playerii noi sper sa nu te schimbe adminul in caz ca vei fi acceptat. Pro. (Din pacate jucatorii noi se simt inferiori in fata adminilor fiindca sunt tratati de sus ,nu toti adminii fac asta dar unii dintre ei da ceea ce e trist).

• Thanks 1

Nu prea ma intereseaza cine esti tu, sau ce ai de gand sa faci in continuare pe aceasta comunitate, dar ai o cerere recenta ce abea a fost respinsa.

Nu stiu de ce atata lume iti da pro, nu stiu cu ce i-ai fermecat, in mediul asta online, dar tu pentru mine nu poti fii vreodata medicament pentru rana, daca intelegi ce vreau sa spun.

E un mediu online.

"E adevarat, nu-mi plac prostii care-si dau viata pentru un joc pixelat si care apeleaza la cuvinte vip, premium sa para si ei inteligenti macar aici in online.."

Te referi la mine ca imi dau viata pe un joc online, sau pe altii? Gandeste-te tu mai bine si judeca in legea ta fara sa spui cu voce tare. Absurd =))

Pe mine ma rupe munca efectiv, ma descurc cum pot am o varsta, dar nu ma plang boss =))

Sa zicem :pro: e o bucurie sa fii admin pe server, dar sa fii responsabil cand iti iei angajamentul asta sa devii admin pe acest server.

Asa cum si eu m-am bucurat in trecut cand eram promovat la rankul de admin. So?

• Thanks 1

12 minutes ago, Johnny said:

Nu prea ma intereseaza cine esti tu, sau ce ai de gand sa faci in continuare pe aceasta comunitate, dar ai o cerere recenta ce abea a fost respinsa.

Nu stiu de ce atata lume iti da pro, nu stiu cu ce i-ai fermecat, in mediul asta online, dar tu pentru mine nu poti fii vreodata medicament pentru rana, daca intelegi ce vreau sa spun.

E un mediu online.

"E adevarat, nu-mi plac prostii care-si dau viata pentru un joc pixelat si care apeleaza la cuvinte vip, premium sa para si ei inteligenti macar aici in online.."

Te referi la mine ca imi dau viata pe un joc online, sau pe altii? Gandeste-te tu mai bine si judeca in legea ta fara sa spui cu voce tare. Absurd =))

Pe mine ma rupe munca efectiv, ma descurc cum pot am o varsta, dar nu ma plang boss =))

Sa zicem :pro: e o bucurie sa fii admin pe server, dar sa fii responsabil cand iti iei angajamentul asta sa devii admin pe acest server.

Asa cum si eu m-am bucurat in trecut cand eram promovat la rankul de admin. So?

Nu faceam referire la nimeni cand am zis asta

Fiecare face ce l duce capu dar nu se gandesc ca i doar un mediu online deci nu prea are relevanta ce se zice 

Lasand astea la o parte e doar un joc, nu ?

Mersi de vot !

2 minutes ago, Tweet666 said:

Nu faceam referire la nimeni cand am zis asta

Fiecare face ce l duce capu dar nu se gandesc ca i doar un mediu online deci nu prea are relevanta ce se zice 

Lasand astea la o parte e doar un joc, nu ?

Mersi de vot !

E doar un joc, ce nu exista dusmanie pe niste pixeli. Un simplu mediu online.

Sa te ajute Dumnezeu mai departe si sa iti indeplineasca ce iti doresti aparte de online. Nu prea conteaza mediul online, sau poate vrei sa te orientezi in ceva online inafara de un simplu joc. Cine stie :) 

Nu sunt eu de prea mult timp pe server, dar personal mi-ai lăsat o părere favorabilă ție. Ești un băiat prietenos, glumeț, nu mi se pare c-ai avut certuri prea serioase și nici comportament toxic. De joc nu prea-mi pot da cu părerea, daaar cred că ești bun. 
Ai pro de la mine 💕

• Like 1
  • Thanks 1

Ma pregăteam să te înjur acuma dar ti ai amintit de wa.team :))

Ba, iti dau pro dar regula e regula.. glumesc :)) il meriți nu prea te vad in certuri.. ai un comportament ok nu te bagi in necazuri Baftă!

Edited by ghost.
  • Like 1

Contra, ești prea cringe cu glumele tale și atitudinea ta lasă de dorit, doar îmi imaginez cum ai fi ca admin într o situație în care te ai enerva, ai bana sv ul. 

4 hours ago, Tweet666 said:

* AKA: drwinfo + taguri [GSF.Legend]Tweet, [EkT.Force]Tweet, [T4L.OuTlawz]Tweet, [cP.elite]Tweet, [wA.Team]Tweet

* Mic reminder cu activitatea mea in comunitate: Fost admin de 3 ori+Guardian pe forum o singura data, mai glumet de fel dar incerc sa ajut cu tot ce pot .

Acum motivele unor blacklisturi :  Am scris pe asay o data o injuratura referitoare la server.

Am facut o alta prostie dand warn la tot serverul din nervi, erau niste baieti pusi pe mine, si-au atins scopul ca sa zic asa.

Al 3-lea blacklist a fost pentru o teapa unde-am fost 2 persoane dar eu am picat de prost, lasand astea n-are rost sa dau detalii ce-a fost a fost.

Acum poate unii ma stiti foarte bine poate unii nu dar eu sunt o fire mai glumeata de fel imi place sa glumesc super mult folosesc cam prea mult limbajul in glumele mele dar stiu cand trebuie sa incetez ca sa nu supar pe cineva .

* De ce m-am hotarat sa devin Admin: Pentru a scapa de unii codati pe care eu personal ii consider tupeisti si nesimtiti care si-o ard aiurea crezand ca-s zei pe deagle si ceea ce nu inghit eu e ipocrizirea la ei.

Alt motiv e din cauza ca serverul duce lipsa de admini buni, ce-i drept sunt cativa care-si fac treaba nu o sa-i enumar sa nu ziceti ca cer subtil pro-uri etc.

Dar si altii care n-au nicio treaba cu adminatul si aici le zic verde-n fata . Serverul misuna de codati si ei se fac ca ploua ceea ce eu nu agreez.

Acum ramane la dorinta voastra daca ma vreti ca admin sau nu, eu din punctul meu de vedere zic ca m-as descurca, chiar sunt si playeri ca garanteaza asta, cand eram admin ma ocupam si sincer nu stateam degeaba, parerea mea.

* Video:    

Acum va rog sa cititi ca sa va faceti o idee, n-am scris prea multe fiindca-i a 3-a cerere de admin si cred ca deja stiti toate detalile despre mine cat si despre istoricul meu deci daca vreti mai multe detalii va invit sa cautati cererile si sa cititi.

Merita admin si punct, nu vreau sa intru in detalii mai mult, dar multi sunt degeaba, doar ca sa se afle in lista adminilor.

• Like 1
  • Sad 1

6 hours ago, Tweet666 said:

* Video:    

1 video de 2 min max sau 2 videouri de 30 sec, te duci in diferite zone din mapa, sa vedem fps. La gwar ai putin fps, sa vedem in zone cu multe obj. Asteptam videourile.

• Thanks 1

:contra:pe sv ti-o arzi foarte aiurea,ai avut si 3 blacklisturi din motive foarte aiurea asta imi dovedeste ce experienta ai tu ca si admin ;)))

mai rabda

Edited by SebaK_.

9 hours ago, bkp said:

1 video de 2 min max sau 2 videouri de 30 sec, te duci in diferite zone din mapa, sa vedem fps. La gwar ai putin fps, sa vedem in zone cu multe obj. Asteptam videourile.

am mai configurat setarile la obs + fps unlocker sa vad cum merge si a iesit asta

app videoul cu gwarul de mai sus se misca laguit fiindca mi se instala cs go-ul pe fundal 

sper ca e ok pe unde m-am plimbat dupa parerea mea se misca ok 

• Like 6

On 4/7/2021 at 7:40 AM, SebaK_. said:

:contra:pe sv ti-o arzi foarte aiurea,ai avut si 3 blacklisturi din motive foarte aiurea asta imi dovedeste ce experienta ai tu ca si admin ;)))

mai rabda

Vorbesti tu care injuri si nu ai putin respect?, esti de la mine din gang si vazand acest post am zis sa-ti raspund, incepe tu sa-ti schimbi si tu personalitata ta.

tweet ti sa cerut sa revi peste 6 luni si ai revenit 1 + 1- e ok, am vz comportamentul tau, si lasa de dorit, nu cred ca glumele astea proaste le suporta cineva/ sau toata lumea, gandestete ca trebe sa fi admin bun nu ultimu admin car enu face nimic si vrei doar tag, esti pe un sv de samp nu te face mai buna persoana irl daca ai admin. Sfatul meu, schimbati limbaju, nu zic sa fi usa de biserica, dar mna se intelege ca mai glumesti, esti funny dar fi si intelegator, serios. Ramai cu lvl 1 timp de 2 luni, si apoi poti cumpara lvl up, sa vedem cum te comporti, iti reaminteac ca cea mai mica greseala demote, sau depinde de gravitate vei primi o sanctiune sau alta.

Ai 7 contra cred-ca primul pas trebuie sa vb cu ei sa ii faci sa inteleaga ca te-ai schimbat. 

Acum esti admin fi si exemplu nu doar glumet

pm runix. 

lock

Edited by bkp
  • Like 8

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Advertisments

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.