Jump to content
Anunt in legatura cu ban si kick Read more... ×
  • Advertisments

Sign in to follow this  
[T4L.OuTlawz]StaR

Gata cu cerseala cu top donator!

Da/Nu   

17 members have voted

This poll is closed to new votes
  1. 1. Da/Nu

• Da/Yes
      17
    • Nu/No
      0

Recommended Posts

Nume pe RSS:[T4L.OuTlawz]StaR

Sugestie:Sanctionarea anunturilor cu top donator

Propun ca de acum inainte anunturile de acest tip sa fie sanctionate,pe server exista comanda /jobs unde poti castiga coins ori poti vinde /status sau daca esti in gang faci si gp si castigi la /loot atat coins cat si gems.Am ajuns la aceasta propunere pentru ca toata lumea a inceput sa foloseasca aceasta metoda de cerseala pentru a face rost de coins si nu sunt de acord sa promovam noi cersetoria!

• Like 7
  • Haha 3
  • Confused 1

Mi se pare teapa pe fata chestia asta, mai dai si anunt cu cel mai prost dintre prosti. Am trait sa vad cum un fost capitan chiar practica metoda asta🤦 

Prin 2014 stateam zile intregi la /sfpd si faceam job-ul de acolo pana strangeam coins-ul pentru vip gold 20 de zile. Asta ca sa vedeti ce am fost si ce am ajuns.

• Like 4
  • Haha 1
  • Sad 2

M-am saturat de ei,in fiecare zi cerseala,au jobs,dar mna "top donator,da' ce e rss live pe twitch?

• Like 2

E ca si cum ai scrie pe chat “cine imi da si mie niste coins” nu va pune nimeni sa donati coins doneaza care vrea sau care sunt prosti cum ziceti voi, deci cui ii pasa fosrte usor as putea da pm la toata lista sa cersesc coins(ca exemplu eu nici n am pus aia cu top donatori) deci cam degeaba topicu si se remarca mult mai multi prosti pe vad care nu pun aia cu top donatori credeti ma 

• Like 1

Tot cerseala se numeste si ce ai spus tu mai sus si eu nu sunt de acord sa mai fie acceptata pe server mai ales cate modalitati de facut coins sunt pe server la ora actuala

• Like 1

31 minutes ago, rocky said:

E ca si cum ai scrie pe chat “cine imi da si mie niste coins” nu va pune nimeni sa donati coins doneaza care vrea sau care sunt prosti cum ziceti voi, deci cui ii pasa fosrte usor as putea da pm la toata lista sa cersesc coins(ca exemplu eu nici n am pus aia cu top donatori) deci cam degeaba topicu si se remarca mult mai multi prosti pe vad care nu pun aia cu top donatori credeti ma 

Una e sa-ti rogi prietenii pe clan/gang/vip/admin chat sau in pm, iar alta e sa prostesti pruncii de pe server ca-s importanti daca iti dau tie moca stats-ul, pe care cel mai probabil amaratii chiar s-au chinuit sa-l faca. 

• Like 1
  • Haha 1

3 hours ago, rocky said:

Lock.

Edited by bkp
  • Like 1
  • Haha 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this