Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Contestatie [esu.familia]robbO


Dream.

Recommended Posts

Title: Contestatie Name (numele capitanului) [esu.familia]robbO
Nickname:  [hTe.legacy]Dream
Topic: 


Motivul Contestatiei: nu inteleg

dc sa nu primeasca awp daca banul mi l a dat degeaba.. eu am stat pe bara, ca  na s a trezit adminul asta nou care nici nu cunoaste codurile sa ma baneze.

Link to comment
Share on other sites

Cum ai primit accept la cerere de un-ban fara poza de la banu cand ai primit ban? :-? Oare nu stiai regula sau oare ascunzi ceva??

 https://www.rss-ro.com/unbans.php?view=48459

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ce sa ascund? am pus dovada cu logul fix in cerere la comentarii sa nu mai fac alta.. am uitat, uita te ca am pus si un video

ti am pus video si mi era frica sa pun poza? facepalm

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, scuze.de.la.Dream said:

ce sa ascund? am pus dovada cu logul fix in cerere la comentarii sa nu mai fac alta.. am uitat, uita te ca am pus si un video

ti am pus video si mi era frica sa pun poza? facepalm

Da-ti facepalm tie pentru-ca logurile nu le lu-am in considerare. Si tot ma intreb dc ai primit un-ban. Pe langa vad ca te faci pe prostu in cerere iti zice admini poza din joc, si de paraca nu sti ce poza dream, nu joci de 1 zi pe sv.

Edited by bkp
Link to comment
Share on other sites

si daca am uitat sa fac poza in joc? stiam ca merg si logurile acum nu mai primesc un-ban? de acum stiu si pun din joc, dar banul l am luat degeaba

asta e motivul principal daca nu mi dadea ban ca nu cunoaste el codurile bine nu se ajungea aici

Link to comment
Share on other sites

Banu-l nu e deageaba, ca un captain/general a decis sa nu iti deie respins e altcv. Banul a avut motivele lui potrivite. Acuma eu te intreb nu imi veni cum ca ai uitat poza, ca nu e primadata so go ahead. Nu inteleg dc ai luat un-ban

Link to comment
Share on other sites

cand ma acuzi de aim si tu habar nu ai de ce e ala aim si pui video de 20 minute, eu jucand corect fara cleo fara nimic si sa vad ca mi da ban tie cum ti se pare?

sa nu joci cu cheat si sa vina un admin sa ma baneze iti zic eu ca e degeaba

si un ban am luat pt ca nu am absolut nici o vina vrei sa stau cu ban daca eu nu am facut nimic sau ce?

Link to comment
Share on other sites

Mi egal ce face el ti-ai facut treaba ta? :) Nope.

Acuma, as zice sa taci cu faza ca joci clean si sa nu o iei inainte. Infine doar am vrut sa iti atrag atentia, si sa vedem daca asa se schimba ceva la tine. Nu suntem prosti. Joaca corect atata zic. Si fi si corect, adu dovezile ce ti se cere ca nu ai nascut ier pe sv asta fara sa sti ce se cere. Ba din contra ai fost si admin.

Link to comment
Share on other sites

eu am gresit ca nu am pus poza , el; a gresit ca mi a dat ban fara ca eu sa am cheats

retrag contestatia.

Edited by scuze.de.la.Dream
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...