Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Contestatie [esu.familia]DareDevil


thebestbossul

Recommended Posts

Title: Contestatie Name (numele capitanului) [esu.familia]DareDevil
Nickname:  [T4L.OuTlawz]th3b3st
Topic: 


Motivul Contestatiei:  Am fost sanctionat pe forum aiurea , odata ce am primit tag , cred ca eu ca aveam dreptul la replica.

Link to comment
Share on other sites

Unde scrie ca daca primesti tag ai si tu dreptul sa postezi ? 

Chiar sunt curios sa vad asta .

A mai fost o reclamatie pe tema asta , dar vad ca nu bagati la cap.

 

Sper ca te ai lamurit . Acelasi caz

 

Edited by [esu.familia]DareDevil
Link to comment
Share on other sites

Si cu ce am incurcat eu acolo daca mi-am zis parerea? plus ca nu am favorizat pe nimeni , doar mi-am spus punctul de vedere care dupa cate ai vazut era ceruta acolo.

Si nu cred ca am jignit/ofensat/favorizat pe nimeni.

Link to comment
Share on other sites

N am zis ca ai facut asta. E sectiunea reclamatii admini , are voie doar reclamatul , reclamantul si cel care da verdictul

Link to comment
Share on other sites

DjAndy mi-a spus pe server ca cel reclamat poate sa imi permita sa comentez, iar primind tag , am decis sa imi spun punctul de vedere.

Dar ce iti spun eu tie , tu doar favorizezi jucatorii (prietenii) , daca erai corect le ofereai amandurora o sanctiune pe care sa o tina minte  , nu doar pe sad sa il sanctionezi mai urat .

Odata ce Scorpion l-a instigat la cearta pe sad , trebuia sa ii sanctionezi corect, dar fie asta e treaba ta de capitan sa oferi sanctiuni.

Dar totusi , in cazul meu mi se pare ca ai exagerat.

 

Link to comment
Share on other sites

Ti a dat tag dar a fost ceva irelevant...ca sa spui ce? Nu e ca si cum era ceva de dezvbatut si tu ar fi trebuit sa vii cu anumite dovezi ce aveau sa ajute la reclamatie. Ti a dat tag ca sa iti spui tu o parere?

Lock!

Edited by [esu.familia]robbO
  • Like 1
  • Shit 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...