Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


map /boxing


davidel._.

Recommended Posts

NUME:davidel._.
NUME MAPA:/boxing
NR OBIECTE:72
POZE/VIDEO MAPA:


PRET DORIT:50 gems

 

Este o harta de bataie(box).Am pus mai multe ringuri deoarece sa nu fie aglomerat un singur ring de box cand vor fi multi playeri(daca va fi acceptata harta :P),harta are si loc de spectatori dupa cum puteti observa in videoclip,are un bar si un stand cu mancare,scaune aproape de ring(cum ar veni pentru cei mai bogati),are si sus niste lucuri de unde se poate privi(puse mai mult de design deoarece doar cu ceva mod poti urca acolo sus).Va rog sa nu comentati ca e urata sau ceva,ca nu sunt asa de avansat cu mapping-ul.Multumesc ca ai citit pana aici,sa ai o zi/seara buna!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

este  o mapa bunicica, ai mai avea de lucru la ceva texturi, sa arate mai bine si.. e prea inghesuit, parerea mea e sa fie doar 1 ring, dar facut custom mai mare, o alta sugestie ar fii sa adaugi lumini
si daca nu mai vrei sa ti apara index urile, ( pentru cand filmezi/faci poze ) foloseste /hidetext3d , /showtext3d

Edited by Dex
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Dex said:

este  o mapa bunicica, ai mai avea de lucru la ceva texturi, sa arate mai bine si.. e prea inghesuit, parerea mea e sa fie doar 1 ring, dar facut custom mai mare, o alta sugestie ar fii sa adaugi lumini
si daca nu mai vrei sa ti apara index urile, ( pentru cand filmezi/faci poze ) foloseste /hidetext3d , /showtext3d

Multumesc foarte multe de sfaturi,o sa revin cu un update al hartii

Link to comment
Share on other sites

PRO , nici nu m-am mai uitat la ce mapa , ce vrei sa bagi , dar vreau sa se bage /boxing , ar fi mai tare , s-ar putea face si evente

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...