Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Cerere admin Dex


Dex

admin?  

22 members have voted

  1. 1. admin?


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

  • Nume: Dex
  • Aka: Pisy, Quavo, hollder, brujahaha( am avut mai multe, dar le am uitat)
  • Vechime: sfarsitul lui 2013, 2014 dar cu mai multe pauze pana in prezent
    Alte cuv: din cauza lipsei de gems, nu am mai putut lua admin, fiind partial acceptat din aceasta cauza 
    update profile: https://www.rss-ro.com/playerstats.php?player=brujahaha.
Edited by Dex
poll addeds
  • Like 4
  • Thanks 1
  • Confused 2
Link to comment
Share on other sites

pro. esti activ mereu si stii bine jocu. pwp

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

PRO, dai copy paste la ce ai scris in prima cerere de admin

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

:pro: Good Player And Old Player, i guess you will be a good admin also!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, 7kick said:

PRO, dai copy paste la ce ai scris in prima cerere de admin

Am vb cu mitzy, si a zis cs pot pune acel topic

Link to comment
Share on other sites

Iti dau pro , ca doar de la mine ai invatat dm , activ esti .

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

@Draxler @[Loyal.p]Castiel Puteti spune un argument solid pentru care ați votat contra?

@»ζ͜͡ЯaulDєиis și din partea ta vreau, și mai mult de atât, vreau sa îți schimbi numele de pe forumul în așa fel încât să fie ca cel de pe server, știu că era regulă pentru admini asta. 

Link to comment
Share on other sites

@El3ktrozZ desigur! 

Acum jucatorii de pe RSS sa ne intelegem si noi cu ceva, daca ai vechime asta nu inseamna ca esti mai bun la DM sau ca esti mai bun in a recunoaste cheats, cat despre activitate pe sv hai sa fim sinceri marea majoritatea dupa ce primesc accept o sa fie activi cateva saptamani si dupa pa...

Eu nu cred ca esti bun pt aceasta functie, joci tu samp de mult timp dar nu stii ce este ala aimbot si cum sa il detectezi si asta este principalul cheat folosit pe sv, te porti ca un copil, atunci cand iti iei bataie la DM iti place sa instigi la cearta ceea ce inseamna ca nu ai un comportament adecvat pt aceasta functie. Sorry dar de aceea ti-am dat contra, m-am saturat sa vad admin pe toti care habar nu au ce naiba inseamna asta...Si @Dex spune si mie cum este posibil ca in 2020 sa injuri pe cineva pt ca te bate la DM? damn

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, [Loyal.p]Castiel said:

@El3ktrozZ desigur! 

Acum jucatorii de pe RSS sa ne intelegem si noi cu ceva, daca ai vechime asta nu inseamna ca esti mai bun la DM sau ca esti mai bun in a recunoaste cheats, cat despre activitate pe sv hai sa fim sinceri marea majoritatea dupa ce primesc accept o sa fie activi cateva saptamani si dupa pa...

Eu nu cred ca esti bun pt aceasta functie, joci tu samp de mult timp dar nu stii ce este ala aimbot si cum sa il detectezi si asta este principalul cheat folosit pe sv, te porti ca un copil, atunci cand iti iei bataie la DM iti place sa instigi la cearta ceea ce inseamna ca nu ai un comportament adecvat pt aceasta functie. Sorry dar de aceea ti-am dat contra, m-am saturat sa vad admin pe toti care habar nu au ce naiba inseamna asta...Si @Dex spune si mie cum este posibil ca in 2020 sa injuri pe cineva pt ca te bate la DM? damn

ne am intalnit noi vreodata la dm? ca sa te injur sau cv?

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, El3ktrozZ said:

@Draxler @[Loyal.p]Castiel Puteti spune un argument solid pentru care ați votat contra?

@»ζ͜͡ЯaulDєиis și din partea ta vreau, și mai mult de atât, vreau sa îți schimbi numele de pe forumul în așa fel încât să fie ca cel de pe server, știu că era regulă pentru admini asta. 

1. Ok, am sa'mi schimb numele (dar v'a fii tot cu diacritice d'astea)
2. Sincer, de cand eram "admin de noapte", nu l'am vazut pe DEX, on decat de vreo 4-5 ori. Am vazut cand mai dadea rage-uri pe chat, cand era "dominat" la DM. idk, nu am un motiv "FIX" pentru carere i'am dat "contra", am dat contra, pentru inactivitate nici'un alt motiv, toti meritam o sansa. Daca vrei imi schimb votu' mi'e tot una cu +1 admin/ Fara 1 Admin.
Mi'am spus punctu' de vedere, activitatea lui pe server. Si sincer, sunt on cel putin 5-6 ore/zi. (atat in timpu' zilei, cat si seara)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, »ζ͜͡ЯaulDєиis said:

1. Ok, am sa'mi schimb numele (dar v'a fii tot cu diacritice d'astea)
2. Sincer, de cand eram "admin de noapte", nu l'am vazut pe DEX, on decat de vreo 4-5 ori. Am vazut cand mai dadea rage-uri pe chat, cand era "dominat" la DM. idk, nu am un motiv "FIX" pentru carere i'am dat "contra", am dat contra, pentru inactivitate nici'un alt motiv, toti meritam o sansa. Daca vrei imi schimb votu' mi'e tot una cu +1 admin/ Fara 1 Admin.
Mi'am spus punctu' de vedere, activitatea lui pe server. Si sincer, sunt on cel putin 5-6 ore/zi. (atat in timpu' zilei, cat si seara)

intru chiar destul de des lol, daca nu prea intri tu, partea a 2a
plus ca, nu te vad pe la prodm/de, si cu hostu asta, cum sa nu te enervezi,jucati si voi la prodm sa vedeti cum e sa dai 5 hituri si sa ia 2
mna nvm se mai enerveaza omu

Edited by Dex
.......
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dex said:

ne am intalnit noi vreodata la dm? ca sa te injur sau cv?

Normal ca ne-am intalnit :)) crezi ca as mai fii zis aia daca nu ne intalneam? Nu trebuie sa dai acum reply la parerile negative...oricum dupa cum sta situatia o sa fii acceptat. 

 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, [Loyal.p]Castiel said:

Normal ca ne-am intalnit :)) crezi ca as mai fii zis aia daca nu ne intalneam? Nu trebuie sa dai acum reply la parerile negative...oricum dupa cum sta situatia o sa fii acceptat. 

 

eh, oricum nu ma prea intereseaza, e doar parerea voastra personala, nu ma deranjeaza cu nimic, dar zic asa 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 4/10/2020 at 1:14 AM, El3ktrozZ said:

@Draxler @[Loyal.p]Castiel Puteti spune un argument solid pentru care ați votat contra?

@»ζ͜͡ЯaulDєиis și din partea ta vreau, și mai mult de atât, vreau sa îți schimbi numele de pe forumul în așa fel încât să fie ca cel de pe server, știu că era regulă pentru admini asta. 

Stii, la cererile admin nu e neaparat sa dai un argument atata timp cat nu vrei, poti lasa un vot si gata, nu ar fi ca si cum am venit am dat reply Contra pa. Dar daca tot vrei, am mai dat batalii cu el, intre ganguri sa zic si cand isi mai lua bataie numai acuzatii de aimbot, putin rage, nu imi inspira asa multa incredere, bineinteles poate is eu paranoic dar din punctul meu de vedere din moment ce nu te poti controla putin, fara sa instigi putin adversarul, nu cred ca esti atat de bun sa fii admin deoarece cand va lua adminul, va ajunge la amenintari si de astea, chiar banuri de oftica cu scuza wrong, cum mai fac uni

Btw video-ul ala cu dm e penibil, stilul ala de joaca il au aia de 1 saptamana de samp, de ce nu ai filmmat la potentialul tau mare? Adica cand o dau cu tine esti f bun n-am ce zice, dar de ce mi se plang jucatori de aimbot la adresa ta? Adica de multe ori am incercat sa filmez dar mereu se intampla ca te pui afk, vreau si eu un video din ala tun cum joci, sa joci cum imi zic jucatorii, din 7 gloante cbug minim 4 iei.... si nu ma refer doar la incepatori, ma refer si la cei avansati care iti aduc acuze.

Deci ca sa iti dau un pro vreau video-ul ala bomba, cum joci tu cu adevarat

Edited by Draxler
Link to comment
Share on other sites

Nici nu stiu cine esti frate,  activ ai fost acum recent, in rest nu stiu nimic despre tine

Link to comment
Share on other sites

@Dex de ce aici folosesti un nume si pe joc ai alte nickname-uri?

 

Cum speri sa castigi voturi cand votantii nu te cunosc?

 

Ai 18/4, eu sunt intre, zic pass aici si las pe altcineva sa vina cu o decizie pana vineri.

 

success

Link to comment
Share on other sites

Nu te am vazut pe sv nu stiu paote nu am bagat de seama dar nah

contra

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...