Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Mapa Fist Fight (/ff)


[Loyal.p]Hypnos

Recommended Posts

frumossss

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, [T4L.OuTlawz]shady_ said:

faina rau si in arena aia o sa ma simt in sfarsit ca un razboinic shaolin

Eu planuiam sa fie ceva game cum e la /gg cu batai ceva mai lungi (macar jumatate de viata), dar poate la fel de bine sa fie inlocuita cu cea de la /oh.

 

1 minute ago, [T4L.OuTlawz]shady_ said:

apropo cum se numeste "piesa"?

https://www.youtube.com/watch?v=uGFaYniElXg

 

Link to comment
Share on other sites

wow!

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

E frumoasa .

Mai potrivita ar fi pentru /de ca nu a fost shimbat interiorul ala de pe 3b tin minte.

Link to comment
Share on other sites

Iar imi pui mapele pe forum? Tu chiar vrei sa vin peste tine sa te bat?

GG frate,felicitari pentru munca depusa,rezultatele sunt peste asteptari!

Edited by SHAHMEN
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

foarte tare,dar cred ca tu stai mai mult la editarea videoclipului decat mapa in sine! :)  

Link to comment
Share on other sites

Just now, [T4L.OuTlawz]AZEROT_ said:

foarte tare,dar cred ca tu stai mai mult la editarea videoclipului decat mapa in sine! :)  

La mapa asta am lucrat 2 zile, dar m-am inspirat de la un alt baiat de pe youtube (link in descriere) si iti imaginezi ca a mers totul mai lejer. As spune ca am lucrat 12 ore la mapa si 2 ore la videoclip.

Link to comment
Share on other sites

Poate o inlocuie cu cea de la gg....mult mai interesantă, un fel de labirintu asa. E mult mai in temă asta pt stilul ăla combo de joc, te ajută mai mult asta 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, [esu.familia]robbO said:

Poate o inlocuie cu cea de la gg....mult mai interesantă, un fel de labirintu asa. E mult mai in temă asta pt stilul ăla combo de joc, te ajută mai mult asta 

Mapa nu e facuta pentru arme, initial voiam sa inchid usile si sa separ luptatorii de jos, de spectatorii de sus, dar am zis ca daca le las deschise o sa incapa mai multi pe harta. Daca lumea se plange ca mapa de la /gg e mica, pai asta e la fel de mica, doar ca te face tinta sigura daca te spawnezi jos (gratiile nu se sparg, dar gloantele trec prin ele), iti garantez ca mori inainte sa vezi de unde trage.

Concluzia e ca trebuie s-o folosim doar pentru lupte cu pumnii, ca n-am numit-o de aiurea asa :))

Edited by [Loyal.p]Hypnos
Link to comment
Share on other sites

Da hotarati-va o data...............................................................

 

Hypnos iti dau de pe acum rcon-ul daca promiti ca mai faci harti ca asta, mai necesare, de n-au fost schimbate de mult =] fara graba, doar nah, sa nu uiti :))

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

astai gulag de la warzone :))

 

gg, arata foarte bine

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

E foarte interesanta mapa, ar merge un nou dm pe server pe langa cel adaugat recent sauuuuu cum s-a zis mai sus, pentru /de sau /oh

Link to comment
Share on other sites

o super idee, mai vino cu idei destea, poate și o noua mapa la /de sau /prodm ar fi ceva :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...