Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


cP the end! 2020 - last try!!


peet

Recommended Posts

revenim in 2021 pup

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

RESPECT !!! ATAT AM DE ZIS !!! 

Link to comment
Share on other sites

cP este si va ramane o legenda ❤️

Link to comment
Share on other sites

ESU și CP cele mai mari ganguri din istoria rss care s-au duelat ani la rând,eu din 2015 v-am lăsat gangul vouă l-ați menținut foarte bine bravo peet bravo băieților.

Cea mai mare realizare in gang a fost când am strâns 112 membri online un gscreen și toți veneau la atac nu puteam

merge aveam lag,aia da distracție și senzație !

Edited by konorr
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, konorr said:

ESU și CP cele mai mari ganguri din istoria rss care s-au duelat ani la rând,eu din 2015 v-am lăsat gangul vouă l-ați menținut foarte bine bravo peet bravo băieților.

Cea mai mare realizare in gang a fost când am strâns 112 membri online un gscreen și toți veneau la atac nu puteam

merge aveam lag,aia da distracție și senzație !

5e8a5fba86e22.png

Link to comment
Share on other sites

CP va rămâne mereu in inima noastră !! ❤❤❤

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, peet said:

5e8a5fba86e22.png

Acest screen e făcut de mine :)))

Link to comment
Share on other sites

Nu v-am inteles niciodata,PEET,de ce desfiintezi gangul?

Te vei duce in alt gang,iar peste 6-7 luni iti va fi dor de cP si o sa vrei sa-l refaci,ceea ce e pacat.

Lasa gangul pe server asa cum e,nu are acum o perioada mai buna,dar peste 6-7 luni poate va avea,asa e cu gangurile pe RSS.

E normal ca un gang Legenda sa aiba astfel de perioade,uita-te la T4L,inca nu e prea tarziu,lasa gangul acolo pe server ca nu se stie cand vrea unu sa se puna serios pe jucat si face cP-ul bomba.
 

Te-as fi ajutat eu cu mare placere,dar din pacate ati avut ghinionul sa dati de un retardat in gang pe care nu-l suporta jumatate de server.

 

mult succes! 

  • Like 2
  • Shit 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, CarloS Morningstar said:

Nu v-am inteles niciodata,PEET,de ce desfiintezi gangul?

Te vei duce in alt gang,iar peste 6-7 luni iti va fi dor de cP si o sa vrei sa-l refaci,ceea ce e pacat.

Lasa gangul pe server asa cum e,nu are acum o perioada mai buna,dar peste 6-7 luni poate va avea,asa e cu gangurile pe RSS.

E normal ca un gang Legenda sa aiba astfel de perioade,uita-te la T4L,inca nu e prea tarziu,lasa gangul acolo pe server ca nu se stie cand vrea unu sa se puna serios pe jucat si face cP-ul bomba.
 

Te-as fi ajutat eu cu mare placere,dar din pacate ati avut ghinionul sa dati de un retardat in gang pe care nu-l suporta jumatate de server.

 

mult succes! 


n ai fata de elita bro , tu esti legenda !!

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, CarloS Morningstar said:

Nu v-am inteles niciodata,PEET,de ce desfiintezi gangul?

Te vei duce in alt gang,iar peste 6-7 luni iti va fi dor de cP si o sa vrei sa-l refaci,ceea ce e pacat.

Lasa gangul pe server asa cum e,nu are acum o perioada mai buna,dar peste 6-7 luni poate va avea,asa e cu gangurile pe RSS.

E normal ca un gang Legenda sa aiba astfel de perioade,uita-te la T4L,inca nu e prea tarziu,lasa gangul acolo pe server ca nu se stie cand vrea unu sa se puna serios pe jucat si face cP-ul bomba.
 

Te-as fi ajutat eu cu mare placere,dar din pacate ati avut ghinionul sa dati de un retardat in gang pe care nu-l suporta jumatate de server.

 

mult succes! 

Știu cum merge treaba cu gangurile, știu că odată și odata era sa revină iar in forta, dar motivul ar fi altul, decât să își bată cineva joc de gang mai bine desfiintez gangul si sa rămână o legendă, decat un gang de top7-8, a ajuns pentru cP, facem loc pentru alte ganguri, eu nu m-ai am timp sa ma ocup la fel si majoritatea ownerilor si lideri la fel, am fost anunțat de majoritatea din iei ca nu vor mai avea timp sa joace..motive intemeiate, cui să las gangul sa il conduca la astia de joaca din 2018? Astia distrug gangul într-o luna, nu stiu iei sa conduca un gang, mai bine sa rămână o amintire frumoasă pe server decât o cârpă călcată de altcineva, eu gangul nu il voi mai reface niciodata, nimeni nu are permisiunea sa il refaca înafară de mine si konor, sa fie clar, succese!

Link to comment
Share on other sites

Pacat , a fost frumos cat a durat si cat ai avut cu cine sa joci... imi cer scuze pentru unele faze PEET . Respect !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

fu un gang destul de unic, nu mai stiu in ce an tin minte ca dade invite la tot sv si dadeau ad sa dea accept si parca or facut 100 si cv de playeri :))))

condoleante

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Respect pt cp ! Am fost si eu acolo o perioada :) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

of

Link to comment
Share on other sites

Sa nu uitam ca pe langa acei 112 on facuti cand RSS aveam 500/500 , eu impreuna cu peet si konnor in 2016 am avut 89 on, iar serverul 220/300 :)) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pare RAU, a fost un gang bun unde m-am simțit bine și m-am distrat. Va așteptăm în 2021. Succes tuturor

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

A  fost frumos mai ales cand am ajutat acest gang cand v-am primit si am trasformat in cp  am fost baiat finut .Am zis doar asa raman cu owner orice ar fii si tu konor devii principalul  .

 A fost de cacat cum m-ati rasplatit voi cu acel gkick da in fine sa nu uitam cine a donat pentru slotul de  rocket si mingun cum era pe atuncia .Nu eram eu owner care sa faca gp oricat ati incercat voi sa ma convingeti sa fac gp pentru gang eu eram cu cursele si raceul .

Am fost in multe ganguri cand a devenit ekt legenda .Gangul putea sa continue daca nu isi pierdea interesul si cheful konor de gang si peet care a devenit toxic in rest a fost frumos gangul m-am distrat cu prietenii din gama 18 @Mihaela C. ♥ @[cP.elite]FreshApple @[cP.elite]StresS toti din [cP.elite] si multi alti piratii care a depus sacrifici pentru Carabbian Pirates din 2017-2018. multe poze amintiri o sa mai revin cu edit.

  • Like 2
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...