Jump to content
In legătură cu BAN-UL jucătorilor cu experiență !!! Read more... ×
  • Advertisments

Sign in to follow this  
[T4L.OuTlawz]StaR

Cerere admin [T4L.OuTlawz]StaR

Cerere admin [T4L.OuTlawz]StaR  

17 members have voted

1. 1. Admin ?

Recommended Posts

Nume pe serverP:[T4L.OuTlawz]StaR

AKA:[The]Star,[RSS]Star,[EkT.Force]Star,[cp.elite]Star,[esu]Star,[esu.familia]Star,etc.

Vechime pe server:7 ani 

Link stats server:http://www.imgz.ro/view.php?id=251013

Mic reminder cu activitatea mea in comunitate:Joc pe acest server din 2013,am mai fost admin in trecut dar am renunt la acest grad din cauza faptului ca ma axam foarte mult pe gp si nu eram in stare atunci sa ma ocup cum trebuie de grad,am trecut prin multe ganguri pana sa ma opresc in t4l.

De ce m-am hotarat sa devin Admin:

In primul rand am ajuns la aceasta hotarare pentru ca stiu cum trebuie sa procedez in aceasta functie de admin fiind de atata timp pe server cunosc foarte bine regulile acestui joc si stiu sa le aplic.

In al 2-lea rand am ajuns la aceasta hotarare pentru ca am observat foarte multe persoane care isi fac de cap pe acest server iar nimeni nu le sanctioneaza sau le atrage atentia in vreun fel sau altul.

Si in al 3-lea rand pentru ca am timpul necesar si sunt destul de matur sa ma descurc cu aceasta functie 

Edited by [T4L.OuTlawz]StaR
  • Like 5

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this