Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Cerere admin MRS


MRS=]

Cerere admin MRS  

6 members have voted

  1. 1. Choose / Alege

    • Yes / Da
      5
    • No / Nu
      1

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Nume pe server: MRS
AKA: -

Vechime pe server: 4 Ani

Mic reminder cu activitatea mea in comunitate:

- Stats 10/10

- Fost lider in mai multe ganguri de top.

- Am creat impreuna cu @[esu.familia]AddyWP si @djsn4ke primul server de Discord pentru a face comunitatea mai unita si cu chef de joc.

- Am participat la Movie Awards de mai multe ori pentru a promova server-ul, facand niste videoclipuri bune, din punctul meu de vedere.

De ce m-am hotarat sa devin Admin:

- Din experienta mea ma consider o persoana responsabila

- Imi doresc ca responsabilitatea mea sa ajute playeri care au neplaceri din partea celor care le strica gameplay-ul si cel mai rau parerea despre server.

- De exemplu sunt multe cazuri,probleme care nu sunt reportate pentru ca playeri nu prea stiu sa foloseasca comenzile(ma refer la incepatori), eu ma plimb prin zone de start si pot actiona fara un report.

- Filmez 24/7 am un PC destul de bun pentru a inregistra 1080p 60 FPS.

- Imi petrec destul timp pe acest server minunat si de cand am inceput sa joc pe el nu am mai vazut alt server in ochii, practic SAMP = RSS.

 

Proof Video

 

 

 

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Bun, dar ce facem cu activitatea, cel puțin eu nu te am mai văzut de multe până zilele astea. 

Link to comment
Share on other sites

PRO, in ultimul timp nu l-am văzut activ nici pe sv de discord nici pe samp, acum zilnic se ocupa de aceste 2 lucruri 

Link to comment
Share on other sites

Eu am uitat cine esti.

Link to comment
Share on other sites

Fate iar cunoscut si revino cu o cerere peste o luna , adica 20.04.2020 .

Stiu ca e vacanta dar lumea uita . Nu dam admine fara activitate inainte de cerere

  • Confused 1
  • Dislike 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...