Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamatie [iTG]ferg.) ( ascundere codati)


Claws

Recommended Posts

7 minutes ago, Claws said:

Tu nu înțelegi eram 30 de sv duminica seara ...si i-am inteles o data de două ori ca na dar a 10 a oara ce au avut in cap? Cand ei au văzut că playerul respectiv primeste non stop ban?

Nu imi mai bat capul, ce vrei daca am membrii prosti in gang? sa le dau in cap? si tu i-ai invitat la fel, n-aveai de unde sa stii cine erau, si ei la fel aceeasi scuza au.

am incheiat aici, daca nu vrei sa termini treaba ta, putin imi pasa. 

Termina cu off-topic ca deja facem 2 pagini aici, vino cu argumente serioase daca ai ceva de adaugat. 

@Claws fix acum am fost intrebat "vreau in gang" playerul respect avand 0 ore jucate si nici 15 minute.

Si un nume de ala ciudat.

Chiar as face o regula de genul, sa ai macar 5-10 ore pe server sa te alaturi intr-un gang. Ca sa nu mai intre toti codatii prosti

Edited by [gS.Team]more
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, [gS.Team]more said:

Nu imi mai bat capul, ce vrei daca am membrii prosti in gang? sa le dau in cap? si tu i-ai invitat la fel, n-aveai de unde sa stii cine erau, si ei la fel aceeasi scuza au.

am incheiat aici, daca nu vrei sa termini treaba ta, putin imi pasa. 

Termina cu off-topic ca deja facem 2 pagini aici, vino cu argumente serioase daca ai ceva de adaugat. 

Asteptam decizia unui general ...Tu ai facut off-topic pentru ca ai sărit cu gura mare aici ,Eu l-am invitat o singură dată si cand am aflat cine e i-am dat gkick 

Aici trebuia sa raspunda freag sa isi ia apărarea ca nici eu nu chem pe nush cine din gangul meu sa ma ajute 

Diferenta dintre mine si ei a fost ca eu cand mi-am dat seama ca e codat nesimțit nu l-am mai invitat in gang sa deranjeze topul sau pe altii 

+ai spus ca punct era 16hp bravo ca te-ai dat de gol ca stii ce face 16hp si App cu mine nu se intelege bine ,Am si o reclamație făcută de la el pentru abuz de cand eram la sss 7

ASTEPT UN GENERAL SA IL BANEZE 

Edited by Claws
Link to comment
Share on other sites

Just now, Claws said:

Asteptam decizia unui general ...Tu ai facut off-topic pentru ca ai sărit cu gura mare aici ,Eu l-am invitat o singură dată si cand am aflat cine e i-am dat gkick 

Aici trebuia sa raspunda freag sa isi ia apărarea ca nici eu nu chem pe nush cine din gangul meu sa ma ajute 

Diferenta dintre mine si ei a fost ca eu cand mi-am dat seama ca e codat nesimțit nu l-am mai invitat in gang sa deranjeze topul sau pe altii 

+ai spus ca punct era 16hp bravo ca te-ai dat de gol ca stii ce face 16hp si App cu mine nu se intelege bine ,Am si o reclamație făcută de la el pentru abuz de cand eram la sss 7

ASTEPT UN GENERAL SA IL BANEZE 

Nush care e motivul adv dar e o tentă de ascundere si de fake gp si lista continua 

Mi-a dat el pm pe server ca este hp si ca sta in dK cu lider =)) Plus ca ala avea acelasi aimbot ca el, 2-3 gloante mort.

Nu ma intereseaza ce relatii ai cu hp, si tu l-ai bagat in gang, i-ai mai dat si lider, si membrii tai l-au mai bagat deci nu cred ca hp e certat cu tot gangul tau :)) 

Ca si eu pot gasi scuza asta "Eu sunt certat cu hp deci nu avea ce cauta in gang" iar membrii mei sa-l bage pe la spate :))

Bine stai cu ochii pe gangul meu, baga-ti ghearele sa vezi ce o sa patesti.

Stii proverbul ala: nu te baga unde-ti fierbe oala ca iese rau.

Eu off-topic n-am facut, am adus argumente importante contra tine.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, [gS.Team]more said:

17/2/2020 at 15:57:8 [cP.elite]Smoody. changed rank status of BejanPuiDePizda to Leader 17/2/2020 at 15:57:5

[cP.elite]Smoody. invited BejanPuiDePizda in gang         asta i-a dat si lider da gangul meu nici nu i-a dat

Ala ii 16hp,mi-a zis in pm spunandu-mi ca,cine e dupa i-am dat lider,nestiind ca el are blacklist,daca am gresit cu ceva accept sa fiu sanctionat

Link to comment
Share on other sites

In fine, parerile si dreptea sunt impartite, l-af fi sanctionat pe freggo fuego asta doar pt mistocareala aia cu 'ce primesc daca ascund un blacklister', de acum incolo n o sa ma mai intereseze ca o spui la gluma, daca dupa glumel intervine ceva adeverit ce poate avea in comun, cum e si cazul de fata, esti tras direct la raspundere. La fel ca si cum dai un anunt ca dai o spargere, la gluma, iar dupa ceva timp chiar se intampla, si ghicie ce, pe cine cade?tot pe ala chiar daca n a facut nimic.

 

Si chiar daca n ai nicio treaba cu ei si nu i cunosti, vezi ca sunt codati si fac probleme ? ii raportezi, eventual le dai si gkick, nu stai tu sa ti faci jocu cu ei doar ca pe tine nu te afecteaza, am avut si eu chestii d astea si nu puteam sa joc de prostime.

 

Data viitoare cand vad cea mai mica suspiciune, nu mai accept scuze.

Lock.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...