Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamatie Arthuro aimbot on/off


Recommended Posts

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Nume pe RSS: [esu]Marian

Numele reclamantului: Arthuro
Motivul reclamatiei: aimbot on/off (meh nu e primul gwar pe care il fac cu el dar e deranjant adica bai Arthuro doar cu adminii se poate juca curat? Noi playerii pielea... gen) Ps,tu joci bine si fara aim dar daca esti disperat sa castigi pierzi de fapt 3:47 -ai baut apa sfintita ai rupt dupa

Dovezi: Arthuro si apa fermecata este clipul ca dovada ,celalalt este doar asa sa vedeti cam cum joaca cu adminul.

 

Edited by [RSS]Marian
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3:27 , 4:39 dam cu spatele, 4:45 activat , 7:40 ceva acolo, bun e ceva in toata treaba asta ce naiba tot gang-ul cu aim ? in fine , astept aprobarea sa-i dau ban.

Edit: cu davidel e cel mai slab de pe server.. in fine!

Edited by SATANA666
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, SATANA666 said:

3:27 , 4:39 dam cu spatele, 4:45 activat , 7:40 ceva acolo, bun e ceva in toata treaba asta ce naiba tot gang-ul cu aim ? in fine , astept aprobarea sa-i dau ban.

Edit: cu davidel e cel mai slab de pe server.. in fine!

Adv, din al 2-lea video. Min 3:50 "stai sa beau o gura de apa" iar dupa spala pe jos cu marian... in primul video abia stia sa traga iar in al 2-lea.. Am jucat si eu aseara contra lui si am vazut niste faze suspecte, pusesem ochii pe el :) Concluzia mea este silent on/off..

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, SATANA666 said:

3:27 , 4:39 dam cu spatele, 4:45 activat , 7:40 ceva acolo, bun e ceva in toata treaba asta ce naiba tot gang-ul cu aim ? in fine , astept aprobarea sa-i dau ban.

Edit: cu davidel e cel mai slab de pe server.. in fine!

3:27 nu se vede nimic, 4:39 a dat cu spatele ca e lagu de la spawn cand tu il vezi afk mergand in fata si dupa se teleporteaza in toate partile 4:45 nu vad nimic la fel 7:40 nu se vede nimic, dovezi insuficiente. nu se vede nimic pe filmari

Link to comment
Share on other sites

dea dea dea ,ai omis un lucru zeule ,nu avea lag si nu s-a teleportat deloc in toate partile ,nici nu ii faceam reclamatie daca era vorba de lag si il vedeam afk,vedem ce spun si capitanii

Link to comment
Share on other sites

BAAAAAAAAAAAAA, m0rrr, cum sa spuneti ba ca e aim :))))))))))))))))))))))))))) AOLO, acum am vazut videoclipurile =]]]]]]]]], la chestia cu spatele e de la server cand te spawneaza mie nu imi apare jucatorul imi apare abia dupa cateva secunde, si la chestia cu apa chiar am baut apa, ma jur pe ce am mai scump. De ce as minti?

  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

:))))))))))))) mor de ras ,pai bine ma mie imi sare aimul in repetate randuri de tot eu sunt paleta ? Ba nu mai gasi scuze cu lagul ca nu aveai nici un lag,daca aveai lag cand iti sarea se vedea pe filmare ca te pune afk cum zice kick ,am vazut si faze dastea cand s-a intamplat sa traga cu spatele si s-a pus afk din cauza lagului dar la tine nu a fost cazul si nu mai fii obraznic ca se vede clar cum iti sare sa zici mersi ca nu am pastrat toate gwar-urile cu tn ,hai asteapta raspunsul unui capitan,daca erai adevarat ,puneai video cu gwar nu te scuzai cu lagul care nu exista.

Link to comment
Share on other sites

Pai in ziua de azi trebuie sa filmezi la gwar sa nu iei ban sau ce ? :))))))))))))), se poate observa ca nu e cheats, adica ma bati in tot felul si am cheats :))) adevarat zici si tu

Link to comment
Share on other sites

Ai 20 ping constant mosule incearca sa intelegi crede-ma am facut gwar cu multi lor dc nu le sare ? cum sa spui ca ai lag la 20 ping dc nu se vede pe filmare cand dai cu spatele ca te pune afk sau te misti in poze sau ceva e in neregula ,nu ? Eu asa stiu,eu asa am vazut ,la tn mergea ca si cum nu s-a intamplat nimic ,ba nush ,sunt eu paleta ,hai ca sunt eu paleta ,nu e bai ,asteptam raspunsul nu mai zic nimic. Si eu am intre 15-20 ping mie dc nu imi sare la altii dc nu le sare ? Mai trebuie sa te si filmezi sa stii daca te stii asa bun .

Link to comment
Share on other sites

Am niste filmari de la alte gwaruri dar cateva secunde nu are rost sa filmez in lagul acesta.

Link to comment
Share on other sites

Bai Arthuro hai ca sa nu zici ca sunt eu nebun si am boala pe tine si sunt distrus si nu iti inteleg lagul uita-te aici si uita-te la minutul 1:48,intelegi? La tn nu am vazut asa ceva deci asta este lagul  si din cauza lagului iti da impresia ca e aim ,vezi? parca a avut aim aici dar se vede clar ca a fost din cauza lagului ,tu ai vazut la tn lag? Plm frate deci asta e diferenta ,ala este lag la 1:48

 

Link to comment
Share on other sites

Ba varule, iti spun eu sincer, tu vorbesti sa nu adormi, la 7kick e lag de la server, la mine e lag de la mine.. Dar ce sa intelegi tu

Link to comment
Share on other sites

Bai Arthuro eu zic sa fii barbat si sa nu iti mai rastalmacesti vorbele ca iti modifici posturile complet ,ai gasit aim care trage cu spatele de ai modificat postarea ? aia in care ma faci paleta unde e ? Vezi ca nu e frumos ,daca spui ceva lasa acolo ca in viata nu o sa poti sa editezi vorbele ,deci se poate filma ,nu ? Hai sa asteptam raspunsul unui capitan ,daca am gresit si esti curat ,ai scuzele mele de pe acum,pace.

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, [RSS]Marian said:

Bai Arthuro hai ca sa nu zici ca sunt eu nebun si am boala pe tine si sunt distrus si nu iti inteleg lagul uita-te aici si uita-te la minutul 1:48,intelegi? La tn nu am vazut asa ceva deci asta este lagul  si din cauza lagului iti da impresia ca e aim ,vezi? parca a avut aim aici dar se vede clar ca a fost din cauza lagului ,tu ai vazut la tn lag? Plm frate deci asta e diferenta ,ala este lag la 1:48

 

exact asa te a vazut si el afk. 1 secunda 2 lag de la server si se vede ca aimbot

Link to comment
Share on other sites

N aveți o părere fixă, sunt împărțite. 

Aveți timp să l prindeti dacă triseaza, nu i cine știe ce pericol.

Până atunci, lock!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...