Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamatie [AoW.Owner]DKDL [aimbot]


xreaL

Recommended Posts

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Nume pe RSS: xreaL

Numele reclamantului: [AoW.Owner]DKDL
Motivul reclamatiei: Aimbot.
Dovezi:

 

Aveti optiunea de slowmotion in youtube, folositi-o. Nu vad de ce mi-as mai pierde timpul sa editez toata chestia asta pentru gunoaie precum asta, sau god, sau kratos, ca sunt cam din aceeasi categorie, care au avut ban/blacklist pentru coduri dar ei continua sa joace pe server fara sa-i pese nimanui. Voi chiar atat de batuti in cap sunteti sau ati ajuns atat de disperati ca nu mai aveti jucatori de-i lasati pe toti leprosii astia sa joace?

  • Like 8
  • Dislike 3
Link to comment
Share on other sites

Stiam eu bine ce stiu, a fost dintotdeauna codat, uite un video din 2017 daca asta nu e de ajuns ca sa ia si blacklist.

 

Link to comment
Share on other sites

150 sau 300? Oricum aimbot e .

Link to comment
Share on other sites

Părerea mea ar fi că trebuie să primească BL

  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, [eL.Team]BLODDY said:

Părerea mea ar fi că trebuie să primească BL

Tu de cand ai admin ? Si nu stiu eu ?
ON: Joaca dimineata pe la 5-6, il prind no stress

  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

Cine l prinde ban 150 si postati poza cu ban ul aici

  • Like 1
  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Share on other sites

Hai salut 
Am gasit un video de acum 1 saptamana sa vedeti si voi cum trag. Se proceseaza pe yt revin cu edit 
Voiam sa filmez gwaru ala cu xreal dar de cateva zile nu mai imi captureaza obs-u samp-u si pnm

Edit:  video inca se proceseaza

 
Update: Se pare ca am gasit problema de la obs de nu imi captura samp-ul , am instalat un gta default si acum merge

Edited by DKDL
  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Sunt dispus si la verificare tw/supremo daca vreti sa faceti

Link to comment
Share on other sites

Eu nu pot sa imi dau seama ce comentati voi astia care nu aveti nici o legatura cu aim si nici macar nu intrati pe sv 

XREAL TE ASTEPT SA FACI GWAR CU MINE SA IMI FACI SI MIE RECLAMATIE pt aimbot daca te bate unu aimbot plangi te astept pe sv.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, berto said:

Eu nu pot sa imi dau seama ce comentati voi astia care nu aveti nici o legatura cu aim si nici macar nu intrati pe sv 

XREAL TE ASTEPT SA FACI GWAR CU MINE SA IMI FACI SI MIE RECLAMATIE pt aimbot daca te bate unu aimbot plangi te astept pe sv.

 

Ba baiatule, tu fiind prieten cu acest specimen nu ai nicio treaba sa comentezi la reclamatia asta, parerea mea.

Link to comment
Share on other sites

Am tot dreptu sa comentez pentru ca dkdl a avut banuri de la dokyo, bkp si a luat un ban la cerere eu zic sa nu mai fii asa zmardoi ca daca te bate unu poc reclamatie mai fa gwar cu el sa vezi daca chiar are cod

http://www.rss-ro.com/unbans.php?view=43299 bkp

http://www.rss-ro.com/unbans.php?view=45210 dokyo

 

Caut si de la dokyo si revin cu edit

 

Edited by berto
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, berto said:

Am tot dreptu sa comentez pentru ca dkdl a avut banuri de la dokyo, bkp si a luat un ban la cerere eu zic sa nu mai fii asa zmardoi ca daca te bate unu poc reclamatie mai fa gwar cu el sa vezi daca chiar are cod

http://www.rss-ro.com/unbans.php?view=43299

 

Caut si de la dokyo si revin cu edit

 

5 admini au zis pana acum ca trebuie sa ia ban, inclusiv un capitan, iar tu esti singurul care zice ca n-are, concluzia este ca ii iei apararea pentru ca e prietenul tau. Inca o intrebare, de ce nu a intrat deloc pe server de cand am facut reclamatia asta?

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, berto said:

Am tot dreptu sa comentez pentru ca dkdl a avut banuri de la dokyo, bkp si a luat un ban la cerere eu zic sa nu mai fii asa zmardoi ca daca te bate unu poc reclamatie mai fa gwar cu el sa vezi daca chiar are cod

http://www.rss-ro.com/unbans.php?view=43299 bkp

http://www.rss-ro.com/unbans.php?view=45210 dokyo

 

Caut si de la dokyo si revin cu edit

 


are dreptate

Edited by DKDL
Link to comment
Share on other sites

Daca adminii care au comentat si inclusiv capitanu nu au habar ce e ala un aimbot daca vede albeer asta stie ce e ala un aimbot.

Si te astept la gwar trag la fel ca dkdl nu mai ca nu stiu life foot si stiu fast si daca faci cu mine gwar si la mine plangi ca am aimbot :}]]

Mai sta si pe bara dkdl degeaba

@albeer.

 

Edited by berto
Link to comment
Share on other sites

Capitanul despre care vorbesti tu este daredevil aka b0y, un jucator vechi care a jucat A/D si stie mult mai bine decat albeer cum sta treaba cu codurile.

Link to comment
Share on other sites

Nu prea cred ca stie da in fine esti un oftica pur si simplu :}]

Si nu sa batut niciodata cu dkdl de cand se joaca nu a avut ban :}]]] doar ca lua ban si imd a 2 zi lua un ban.

Edited by berto
Link to comment
Share on other sites

Vreau sa fac iar gwar cu xreal sa vedeti ca nu am nimic filmez gwar si trag la fel cum trag in video-ul pus de el si dupa ce termin gwar filmez si folderu 
Edit: Esti disponibil? xreal

Edited by DKDL
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, DKDL said:

@xreaL
Am venit si eu cu niste gwar-uri refacute cu xreal
Primu gwar

Al 2 lea + al 3 lea gwar 

Nu prea am putut sa fac fast&litefoot asa bine din cauza ca n-am placa video si ma joc in cam 100fps-uri cand filmez si se misca unpic framat 

Deci tu erai asta? Mai bine ai intra pe contu mare sa iti primesti pedeapsa, ia nu mai fugi de pe un cont pe altu, ce crezi ca scapi? Toti au decis ca este aimbot, dupa faci cerere unban si vedem acolo 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Draxler said:

Deci tu erai asta? Mai bine ai intra pe contu mare sa iti primesti pedeapsa, ia nu mai fugi de pe un cont pe altu, ce crezi ca scapi? Toti au decis ca este aimbot, dupa faci cerere unban si vedem acolo 

Nu stau sa ma ascund si chesti am vrut sa fac un gwar xreal sa ii filmez deoarece nu am putut filma cand ne am batut prima oara din cauza ca aveam blackscreen la obs cand filmam samp

Link to comment
Share on other sites

Ba nu te mai scoate atat ca n-ai aimbot, ca si eu pot sa spun ca n-am aimbot si dupa ce iau reclamatie ma filmez clean si ma dau pe langa cel care a facut reclamatie ca sa demonstrez eu ca n-am aimbot =)))).

Cine-l prinde ban 150 zile si sa stea pe tusa.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, andreww said:

Ba nu te mai scoate atat ca n-ai aimbot, ca si eu pot sa spun ca n-am aimbot si dupa ce iau reclamatie ma filmez clean si ma dau pe langa cel care a facut reclamatie ca sa demonstrez eu ca n-am aimbot =)))).

Cine-l prinde ban 150 zile si sa stea pe tusa.

 

era 3 dimineata acolo varu meu mort de somn , lasa ca ca o sa mai fac unu cu xreal cand is incalzit 

Link to comment
Share on other sites

  • ANDREW locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...