Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Scuzele mele adresate comunitatii (x4)


scuze..

Un-Blacklist?  

33 members have voted

  1. 1. Un-Blacklist?

    • Pro
      25
    • Contra
      8


Recommended Posts

Nickname:  [esu.familia]SOSETA_

AKA: Ionut.Corleone, Ionut.AsAsin, [R.R]Pro.Skull, =LoNNNe=, [cP.elite]WaR24O.., SOSETA( 2014 sau 15 cred- prezent)

Vechime: aproape 10 ani, in vara se fac 10 ani ( august 2010)

Motiv Blacklist: teapa acordata lui Scooby

Mesaj: Salut RSS, astazi vreau sa va adresez scuzele mele pentru toate faptele facute in trecutul meu pe acest server cu numele SOSETA si nu numai( conturi in care intram si jucam cu s0b si aim sa imi ajut gangul). 

Am intrat zilele acestea random pe site, il aveam in cautari si am zis sa mai dau o geana pe forum sa vad ce se mai intampla si m-am gandit sa fac o cerere de un-blacklist. Poate acum va ganditi ca iar a venit asta sa injure, sa bage cheats, sa dea tepe, sa abuzeze etc.. dar nu e asa, va inselati. Suntem in 2020, chiar mai e nevoie de chestiile astea? Acum ce dracu, am fost idiot si prost, fiindca eram doar un copil care a trait intr-o lume virtuala crezandu-se superior, mare prostie ik.. dar acum m-am maturizat si vreau sa va arat tuturor adevarata mea fata :)

Pai, sa va explic si motivul blacklist-ului+ va spun pe scurt despre celelalte blacklist-uri, pentru cei noi fiindca cei vechi stiu deja trecutul meu.

So, prin urmare am avut primul blacklist pe aceasta comunitate in anul 2015, daca imi aduc aminte bine( inainte de examenul de clasa a 8-a) sau poate ca era pe a 9-a.Aveam atunci admin lvl 3 parca, era perioada aia cu admin lvl 10, daca nu ma insel si eu am zis ca nu mai am timp sa intru pe server deoarece eu fac fotbal si trebuia sa ma transfer la o echipa serioasa unde nu puteam sa folosesc laptopul. Eu mi-am dorit sa primesc blacklist, idk de ce am vrut asta, in fine.. si am dat jail, kick, warn random pe server si am primit ban+blacklist pe server. Acel transfer a cazut datorita unor conditii proaste oferite de club iar eu am revenit cu o cerere de un-blacklist, in toamna cred, unde am primit accept de la christian.

Al doilea blacklist, hmm.. a fost unul foarte clasic, stiam ca trebuia sa vina vremea aia deoarece foloseam in prostie coduri, faceam in prostie fake gp, abuzuri si multe cele. Cristi.S m-a prins cu chestiile astea si mi.a acordat blacklist fix pe 14 februarie 2017, dupa faza asta am devenit nesimtit cu el fiindca il injurasem ca mi.a dat reject la o cerere de un-blacklist facuta dupa o luna, acum serios daca stau sa ma gandesc nici eu nu imi dadeam blacklist dupa cate prostii am facut atunci. Dupa aceasta intamplare, am facut cerere de un-blacklist dupa un an( 14 februarie 2018) unde am rezistat pana in octombrie 2018

Al treilea blacklist e si cel din prezent. Pai, tot asa cand e prost omul si vrea sa obtina ceva maruntis la plecare, face ce poate sa obtina chestia asta.. aici chiar imi pare rau pentru Scooby fiindca a cazut in chestia aia si chiar nu merita.. Am primit acest blacklist datorita unei tepe acordate lui Scooby ( tot asa gen primisem o oferta si nu mai puteam sa intru) aceasta teapa fiind cu un cont de steam. Va explic pe scurt cum a fost tranzactia si cum a venit acest blacklist. In primul rand, aveam un cont de steam cu csgo pe el(cand nu era gratis) si gta san andreas, asta se intamplase prin iunie.Am dat anunturi pe server ca vand acest cont, iar Scooby a venit cu o oferta de 40k ore si 50k race( cred, mai mult sau mai putin, am aproximat).. am batut palma si s.a facut trade.ul via WhatsApp. In al doilea rand, dupa aceasta intamplare am vandut acele statistici si am jucat o luna fara sa fac prostii cu acel cont. Dupa acea luna stiu ca am primit un telefon prin care eram anuntat aproape transferat la o echipa si am zis ca sa fac o romaneasca: sa schimb contul de steam sa vad de se prinde Scooby, pana la urma am recunoscut dupa o gramada de telefoane si mesaje primite de la Scooby. Dupa inca o perioada, mai exact octombrie cand totul era semnat(transfer, cazare, etc.) am zis ca sa plec cu coada intre picioare si sa ies cu ceva din acest joc fiindca Scooby i-a vandut acest cont unui baiat, fiind adaugate pe cont GTA 5 si l4d2.

So, aceasta este povestea mea si a celor 3 blacklist-uri, sper ca nu v-am plictisit pe majoritatea dar am incercat o sa exprim cat mai detaliat. Am venit sa imi cer scuze pentru toate faptele mele facute de.al lungul acestor ani pe aceasta comunitate, dar regret cand vad ca nu pot sa intru pe comunitatea unde am copilarit 10 ani. Faza e ca nu o sa intru chiar zilnic fiindca timpul nu imi permite, mai ales ca anul acesta am si examenul de bacalaureat, dar o sa fiu on pe forum..Accept ca la primul ban, sa primesc blacklist.. 

A trecut un an si 5 luni de cand am primit al 3-lea blacklist, vreau sa va arat ca in aceasta perioada am invatat din aceste 3 blacklist-uri si ca sunt un om serios. Aceasta cerere e facuta chiar de mine, stiu ca am mai avut inca o ocazie sa fac cererea acum ceva timp, dar a facut-o kenz in locul meu, acum sunt chiar eu, o pot dovedi prin retelele de socializare, pentru cei care imi sunt prieteni si etc. 

 Nu am nevoie de niciun rank, gen guardian, admin pe sv si tot felul de chestii. Daca e pana acolo sa mi se puna inca ceva restrictii pe server, cum ar fi owner intr.un gang, etc.

Va multumesc ca v-ati rupt putin din timpul vostru ca sa imi cititi cererea :)

Acest blacklist mi-a aratat ca nu e ok cum eram si ca trebuie in primul rand din orgoliul meu sa va arat voua cum sunt de fapt si sa ma joc alaturi de prietenii pe care ii am aici.

NU VREAU NIMIC MATERIAL DECAT UN SIMPLU VIP SILVER( pe care o sa muncesc sa il castig) si sa ma joc linistit alaturi de prieteni.

Guys, sa aveti o zi frumoasa si imi cer scuze pentru toate faptele facute in trecut.

Imi cer mari scuze urmatoarelor persoane: 

- Scooby fiindca mi-am cam batut joc de munca lui(o sa o dau inapoi cand o sa am ocazia)

- Buzz fiindca l-am mintit la prima reclamatie

- persoanelor ce le-am injurat fiindca eram ofticat

- RuNix fiindca am jignit serverul ca am zis ca nu mai imi pasa si etc..

O ultima sansa, va rog

 

                              Scuze RSS, 

     by [esu.familia]SOSETA_

 

Edited by scuze..
  • Like 6
  • Haha 1
  • Confused 1
  • Dislike 2
Link to comment
Share on other sites

Pro sosetuta

Link to comment
Share on other sites

Nu. " deoarece si fiindca ca " ai avut prea multe șanse ?

Edited by KrYsTy
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, KrYsTy said:

Nu. " deoarece si fiindca ca " ai avut prea multe șanse ?

Da, am avut multe sanse dar crede-ma ca am invatat din fiecare. 

2 hours ago, PROFESORUL said:

PRO .

ULTIMA SANSA .

SPER CA TE-AI  SCHIMBAT. 

 

Da, chiar m-am schimbat.. la primul ban sa primesc direct blacklist.. 

Nu o sa mai comentez si nimic, vreau doar sa ma joc alaturi de prietenii mei fara sa am blacklist.

Link to comment
Share on other sites

Pro,pe mine nu m-ai suparat cu nimic deci..

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, scuze.. said:

Da, am avut multe sanse dar crede-ma ca am invatat din fiecare. 

Da, chiar m-am schimbat.. la primul ban sa primesc direct blacklist.. 

Nu o sa mai comentez si nimic, vreau doar sa ma joc alaturi de prietenii mei fara sa am blacklist.

Well... nu prea stiam ce verdict sa-ti dau dar am ales sa-ti dau un PRO... poate te-ai schimbat cu adevarat, daca nu-ti dam o sansa nu avem de unde sti daca te-ai schimbat sau nu :) sooo.. sper sa iei unbl si sa vad in tine o alta persoana 

Link to comment
Share on other sites

SOSEETA NIKE PROOOOOU

Link to comment
Share on other sites

Pro strimp

Link to comment
Share on other sites

:contra:, ai primit prea multe sanse, altii n'au avut dreptu' nici la a 2'a sansa. 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, »ζ͜͡ЯaulDєиis said:

:contra:, ai primit prea multe sanse, altii n'au avut dreptu' nici la a 2'a sansa. 

Da, adevarul e ca am primit multe sanse, dar ce e important e ca am invatat din aceste sanse. 

Recunosc ca nu am fost cel mai sfant de pe comunitate, recunosc ca am jucat cu aim si ca am avut multe abuzuri.. dar am invatat din toate aceste greseli. Pana la urma m-am maturizat si eu, nu mai sunt cum eram inainte si nu mai o sa ma implic in ganguri fiindca asta ma facea sa abuzez si chestii, o sa joc 4 fun si sa imi revad prietenii de pe aceasta comunitate, sa stam la o poveste.

O zi faina iti doresc :)

Link to comment
Share on other sites

Cat ai fost la mn in gang chiar mi a placut cum te ai comportat, mereu m ai ascultat si mi ai înțeles toate sfaturile, probabil mai contează si cine "lucreaza" cu voi ca persoane, apoi nu stiu ce te a facut sa faci chestia cu țeapa.

 

Revino in perioada paștelui cu o noua cerere, până atunci poate te si mai împaci cu câțiva ca sa si schimbe parerea despre tine, nu contează unde. 

Srry, nu i doar dupa mine. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...