Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Sugestie job


Draxler

Ar fi bine?  

4 members have voted

  1. 1. Ar fi bine?

    • Da
      4
    • Nu
      0


Recommended Posts

Nume pe server:[dL.Power]Draxler

Sugestie: sugestia mea este in felul urmator... cand mergem la un job sa ne teleporteze automat intr-un alt vw decat cel normal. Multi jucatori vor sa faca jobs dar sunt incurcati de ceilalti jucatori si asta e evervant deoarece de multe ori pierdem acel job.

 

Edited by Draxler
  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Majoritatea joburilor sunt într-un vw, cel puțin la început 

Cele precum trucker, policeman, fireman etc sunt in vw 0 pentru că, poate cei care vor să facă jobul, vor sa îl facă și cu prietenii pentru a fii mai distractiv 

Daca jucatorul care face jobul este încurcat de un player, poate da report, iar adminul sa ii dea pm celui care îl deranjaza, spunându-i sa nu o mai facă, iar daca nu asculta, jail. Cel mai probabil o să dea fail job până se va uita un admin pe report, dar meh 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, El3ktrozZ said:

Majoritatea joburilor sunt într-un vw, cel puțin la început 

Cele precum trucker, policeman, fireman etc sunt in vw 0 pentru că, poate cei care vor să facă jobul, vor sa îl facă și cu prietenii pentru a fii mai distractiv 

Daca jucatorul care face jobul este încurcat de un player, poate da report, iar adminul sa ii dea pm celui care îl deranjaza, spunându-i sa nu o mai facă, iar daca nu asculta, jail. Cel mai probabil o să dea fail job până se va uita un admin pe report, dar meh 

Pai atunci TOATE job-urile sa fie facute intr-un alt vw decat 0 . Gen TOATE joburile sa fie in vw 634 , dar toate , nu doar unu . Iar atunci Gigel v-a face jobul trucker impreuna cu Veorica si prietenii ei in vw 634 in care sunt DOAR cei care fac joburi @RuNix

Edited by [esu.familia]DareDevil
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, [esu.familia]DareDevil said:

Pai atunci TOATE job-urile sa fie facute intr-un alt vw decat 0 . Gen TOATE joburile sa fie in vw 634 , dar toate , nu doar unu . Iar atunci Gigel v-a face jobul trucker impreuna cu Veorica si prietenii ei in vw 634 in care sunt DOAR cei care fac joburi

Hmm.. alegand acelasi vw ar putea crea aceeasi problema deoarece intr-un job anume primesti arme, iar in altul nu si se poate abuza de chestia asta. Solutia ar fi ca fiecare job sa fie intr-un vw anume, iar asa toti au aceleasi avantaje. Infernus cu vw-ul lui, trucker cu vw-ul lui, etc.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, [Loyal.p]Hypnos said:

Hmm.. alegand acelasi vw ar putea crea aceeasi problema deoarece intr-un job anume primesti arme, iar in altul nu si se poate abuza de chestia asta. Solutia ar fi ca fiecare job sa fie intr-un vw anume, iar asa toti au aceleasi avantaje. Infernus cu vw-ul lui, trucker cu vw-ul lui, etc.

Da, stiu ce zici. Dar unii se plang ca vor sa faca joburi impreuna cu prietenii lor ...si mna ...E ok si fiecare job cu vw-ul lui. Atata timp cat nu sunt in vw 0 e ok . Daca fiecare job are vw-ul lui eu cred ca e ok . 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Toti jucatori sunt  obisnuiti sa joace in mod normal, nu cred ca de acum isi amintesc ca s-a mutat jobu in alt vw si incep sa intre acolo doar sa-i deranjeze, si in special astia mai nabi sunt cei ce strica jobul... sooo nu cred ca vor avea de unde sti asta ar insemna un plus :)

Link to comment
Share on other sites

E mai bine la comun, faci cu altcineva, prieteni etc.

Ori toate în normal world iar cine încurcă obsesiv si intenționat vor fi sancționați ori cum a zis daredevil, toate joburile intr-un world separat special pt asa ceva  Mi se pare mai ok sa mai vezi pe câte unul decât să joci pustiu. 

Așteptați sa vedeți ce zice @RuNix

Link to comment
Share on other sites

On 2/6/2020 at 7:19 PM, [esu.familia]robbO said:

E mai bine la comun, faci cu altcineva, prieteni etc.

Ori toate în normal world iar cine încurcă obsesiv si intenționat vor fi sancționați ori cum a zis daredevil, toate joburile intr-un world separat special pt asa ceva  Mi se pare mai ok sa mai vezi pe câte unul decât să joci pustiu. 

Așteptați sa vedeți ce zice @RuNix

Ar mai fi o solutie.... Cum ai zis tu si dare, uni vor sa joace cu toti playeri, uni doar cu niste prieteni, cel mai bine ar fi ca la inceputul jobului sa te puna sa alegi in ce vw vrei sa faci jobul. Asa e cel mai bine pt toti, vrei sa joci cu niste prieteni dati toti /vw 42, vrei sa joci singur dar sa nu fie pustiu /vw 0 etc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...