Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamatie [esu.familia]daredevil


7kick

Recommended Posts

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Nume pe RSS:7kick
Numele Adminului pe RSS:[esu.familia]DrDevil ceva de genu.
Motivul reclamatiei:lock aiurea
Dovezi:

bai iti fac si video de 3-4 secunde, bkp mi a dat awp pentru iconita aia, el mi a spus mie ca daca stai afk iti apare iconita, uite ca nu apare

@El3ktrozZ @DjAndy

va rog sa raspundeti voi, raman cu 10 awp din cauza la iconita aia. ca leth nu era mort in poza lui, hp era mort si cand esti mort si dai esc nu ti arata iconita de afk

si nu era vorba de capture @[esu.familia]DareDevil i am aratat ca daca l omor si se pune afk nu se vede iconita aia. leth in poza lu bkp nu era mort, pentru aia am primit awp. 

daca te omor pe joc si dai esc poti sta si 2-3 ore pe esc ca nu te respawnezi, poti sta cat vrei tu pe esc ca daca te a omorat cineva nu te respawnezi.

Edited by 7kick.
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Lock.

Reclamatie ca ce ? ???????

Moved la gunoi. Nu aici faci reclamatie . Faci contestatie la contestatie?

 

Cine nu include numele CORECT al adminului sanctionat primeste BAN.

 

* Cine nu include in TITLUL RECLAMATIEI ce abuz a facut primeste Ban (40 Warn Points). (NU TOPIC STERS)

Exemplu: - Reclamatie xyz (AIM) ; SAU ; - Reclamatie zyx (Limbaj) ; - Reclamatie yxz (SpawnKill)... ETC

 

* Ca să faci o reclamație pe motiv "ban aiurea" trebuie să fi facut o cerere de un-ban iar aceasta să fie acceptată !

Dacă faci reclamația fară să ai cerere de un-ban acceptată , vei fi sancționat cu +40 Warn Points + topic inchis !

Edited by [esu.familia]DareDevil
  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...