Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Doua GWAR-uri vs ESU


nightt

Recommended Posts

●Nickname: [sN.Team]noob

●Arme(RW/WW): ww

●Coechipier(i)(Optional):Kombo, într-un gwar 

●Gang advers:esu

●Scor:20-0 si  40-9

●Adversar(i): marian, mitzy, robbo

●WON/LOST: won

●Link Gwarhttp://www.rss-ro.com/logs.php?detailed=2155727

http://www.rss-ro.com/logs.php?detailed=2155794

Scuze astia din esu ca am fost cancer înainte de meci, dar imi place sa mai fac si misto câteodată, oricum gg

Edited by nightt
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

gj frate ;D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Oricine ii bate pe mitzi si pe robo =))))

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, xreaL said:

Oricine ii bate pe mitzi si pe robo =))))

De fapt, nu chiar 

 

au fost si ei prezenti :)

 

Edited by nightt
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, xreaL said:

Oricine ii bate pe mitzi si pe robo =))))

Mai puțin tu, și jucător de ww????????????

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, [esu.familia]robbO said:

Mai puțin tu, și jucător de ww????????????

Erai mai tăcut cand v-am provocat 1v2 pe tine și pe iubitul tău.

jMJcKLc.png

 

@nightt Au fost prezenti dar uita-te si tu ce damage au dat. :))

Edited by xreaL
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, xreaL said:

Erai mai tăcut cand v-am provocat 1v2 pe tine și pe iubitul tău.

jMJcKLc.png

 

@nightt Au fost prezenti dar uita-te si tu ce damage au dat. :))

Ai uitat când mi ai zis ca am "avansat" la ww, deși eu nici măcar nu exersasem sau ceva, jucam ocazional, si încă asta fac cu ww. Probabil daca as vrea sa ma axez doar pe asta, te aș învăța după si n as vrea sa ma acuzi de aim, rămân la rw, ca să înveți ww tre sa ai un talent înnăscut pt acest joc....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, [esu.familia]robbO said:

Ai uitat când mi ai zis ca am "avansat" la ww, deși eu nici măcar nu exersasem sau ceva, jucam ocazional, si încă asta fac cu ww. Probabil daca as vrea sa ma axez doar pe asta, te aș învăța după si n as vrea sa ma acuzi de aim, rămân la rw, ca să înveți ww tre sa ai un talent înnăscut pt acest joc....

Să înțeleg că te-ai simțit onorat când ți-am spus că ai avansat pe ww?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, xreaL said:

Să înțeleg că te-ai simțit onorat când ți-am spus că ai avansat pe ww?

No...ti am mai zis, joci ok dar nu ești cine știe ce...sunt multi cu mult peste tine, doar ca esti ofticos pt vârsta ta si tu nu faci diferența dintre distracție, relaxare și competiție pe acest joc, nu accepți ca altu sa fie mai bun decât tine, probabil pt ca ti ai atins limita aici:)))

Din 2012, la rw când majoritatea nu știau "no reload", eu sunt legendă nu neapărat viral, robbo e fenomenal. 

Iar dacă imi faci comparație din timpurile de azi, da, multa lume a avansat si până la urmă atingi si un maxim la jocul asta, si ca exemplu ti l dau pe krypton, era printre cei mai cunoscuți si buni la ww ,iar daca i compari nivelul de joc de atunci cu d ăștia mai mici în ziua de azi, poti zice ca el juca slab:))) dar meeh astea s vremurile, lumea acum evolueaza pe când atunci se "descoperea".

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, [esu.familia]robbO said:

No...ti am mai zis, joci ok dar nu ești cine știe ce...sunt multi cu mult peste tine, doar ca esti ofticos pt vârsta ta si tu nu faci diferența dintre distracție, relaxare și competiție pe acest joc, nu accepți ca altu sa fie mai bun decât tine, probabil pt ca ti ai atins limita aici:)))

Din 2012, la rw când majoritatea nu știau "no reload", eu sunt legendă nu neapărat viral, robbo e fenomenal. 

Iar dacă imi faci comparație din timpurile de azi, da, multa lume a avansat si până la urmă atingi si un maxim la jocul asta, si ca exemplu ti l dau pe krypton, era printre cei mai cunoscuți si buni la ww ,iar daca i compari nivelul de joc de atunci cu d ăștia mai mici în ziua de azi, poti zice ca el juca slab:))) dar meeh astea s vremurile, lumea acum evolueaza pe când atunci se "descoperea".

Sa nu exageram cu krypton :)). Te iert ca ai sarit peste mine ?

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, [esu.familia]robbO said:

No...ti am mai zis, joci ok dar nu ești cine știe ce...sunt multi cu mult peste tine, doar ca esti ofticos pt vârsta ta si tu nu faci diferența dintre distracție, relaxare și competiție pe acest joc, nu accepți ca altu sa fie mai bun decât tine, probabil pt ca ti ai atins limita aici:)))

Din 2012, la rw când majoritatea nu știau "no reload", eu sunt legendă nu neapărat viral, robbo e fenomenal. 

Iar dacă imi faci comparație din timpurile de azi, da, multa lume a avansat si până la urmă atingi si un maxim la jocul asta, si ca exemplu ti l dau pe krypton, era printre cei mai cunoscuți si buni la ww ,iar daca i compari nivelul de joc de atunci cu d ăștia mai mici în ziua de azi, poti zice ca el juca slab:))) dar meeh astea s vremurile, lumea acum evolueaza pe când atunci se "descoperea".

Deci m-ai spart cu exemplul tau  (krypton =)) ). Traim in lumi diferite. Adica tu te raportezi strict la rss pentru ca...atata stii. :)) Btw, inainte sa vorbesti de ofticosi uita-te la tastatura ta, si tu si prietenul tau, ca are nevoie de ceva reparatii, cine stie.

Edited by xreaL
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Prea multe schimburi de replici fara rost si nu cred ca e cazul sa va tot contraziceti in acest topic asa ca o sa ii dau lock 

Link to comment
Share on other sites

  • nightt locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...