Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamatie n0thing - Warn fara motiv.


QueenZ

Recommended Posts

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Nume pe RSS:  QueenZ.
Numele Adminului pe RSS: n0thing
Motivul reclamatiei: warn dat aiurea fara motiv (in cazul in care el a inceput cu jignirile)
Dovezi:  https://imgur.com/I1726VZ

Edited by [esu.familia]Slayer_
am postat gresit link si numele meu, scuze :))
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Nu e nevoie sa mai pun poza , sper ca se vede chiar daca nu a facut ss la tot ce a zis e bine si asa , dupa cum se vede tot imi spunea ca du te la scoala ca ai 2 clase si asa si am zis eu ca lasa ca ai tu 5 clasa si ce replica puteam sa i dau cand imi spune cand o sa ai tu clasele mele mai discutam nu vad ce am zis rau in aia esti la sosea ? Nu e cuvant vulgar nu e afecteaza pe nimeni dar ea sa imi includa mama in discutia noastra e urat , maicamea nu are nici o treaba din ce am vorbit noi si te rog sa o respecti ca nu o cunosti . Sper ca un captian sa vada cum ea imi jigneste mama care nu e implicata in subiect dar ea o baga

  • Shit 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, n0thing said:

Nu e nevoie sa mai pun poza , sper ca se vede chiar daca nu a facut ss la tot ce a zis e bine si asa , dupa cum se vede tot imi spunea ca du te la scoala ca ai 2 clase si asa si am zis eu ca lasa ca ai tu 5 clasa si ce replica puteam sa i dau cand imi spune cand o sa ai tu clasele mele mai discutam nu vad ce am zis rau in aia esti la sosea ? Nu e cuvant vulgar nu e afecteaza pe nimeni dar ea sa imi includa mama in discutia noastra e urat , maicamea nu are nici o treaba din ce am vorbit noi si te rog sa o respecti ca nu o cunosti . Sper ca un captian sa vada cum ea imi jigneste mama care nu e implicata in subiect dar ea o baga

poftim ?:))) ai inceput sa tragi in mine pe degeaba, ai inceput sa te iei de mine efectiv degeaba, sa nu mai zic ca te legi de playeri efectiv degeaba, poate cand o sa inaintezi in varsta o sa iti dai seama cat de gresit e ceea ce faci. nu vezi ce e rau in a zice ca sunt la sosea? cred ca stie toata lumea ce inseamna sa iesi la sosea. Mai stii cand ziceai si tu de mama mea? sper sa aiba cineva toate screenurile. Sa se vada exact cine a inceput tot scandalul. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Frumoaso unde scrie ca nu ai voie sa omori pe cineva  , cine esti tu de nu imi permit sa te omor hai te rog nu fa teatru aici ca nu suntem la circ , cand iti zic de mama ta atunci sa reactionezi pana atunci potol sa vina un capitan sa vada poti sa imi zici si tu mie la fel ca sunt eu la sosea dar nu de mama te rog frumos nu ne permitem , nu ne cunoastem sa vorbesti tu de ea si punct.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, n0thing said:

Frumoaso unde scrie ca nu ai voie sa omori pe cineva  , cine esti tu de nu imi permit sa te omor hai te rog nu fa teatru aici ca nu suntem la circ , cand iti zic de mama ta atunci sa reactionezi pana atunci potol sa vina un capitan sa vada poti sa imi zici si tu mie la fel ca sunt eu la sosea dar nu de mama te rog frumos nu ne permitem , nu ne cunoastem sa vorbesti tu de ea si punct.

Din ce moment tu spui de mama mea ca stii foarte bine unde e "ca mami meu doarme" dupa cums stii tu prea bine aparent ... nu stiu care face primul circul. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

n0thing, nu cred ca un player cu cont nou pe forum vine sa faca o reclamatie doar pentru-ca nu te-ai luat de el, deci nu cred asta. @QueenZ  Pentru limbajul tau adminu nu va fi sanctionat, daca ai alte dovezi sau se mai ia de tine nu ezita sa ne faci de cunoscut printru-n pm, sau chiar alta reclamatie. Cat despre tine @n0thing , de acuma in colo sa nu te mai prind in chesti de genu pentru-ca cum ti-am zis nu cred ca baiatu a inceput doar pentru ca o vrut el, vom fi cu ochi pe tine. Ai dreptu de a il omora este server de stunt/dm, dar cred ca si tu l-ai instigat la cearta. Esti admin smr fi exemplu.

 

Lock.?

Edited by bkp
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • bkp locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...