Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Cerere admin [RSS]Toffe


Toffe

Cerere admin [RSS]Toffe  

29 members have voted

  1. 1. Vote


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

                                                                               * Nume pe server: [RSS]Toffe
                                                                               * AKA: [RSS]Aleq (NU CONFUNDATI CU 'ALLEQSZ'), [RSS]DeNNNys

                                                                      * Vechime pe server:  8 ani 

                                                *Mic reminder cu activitatea mea in comunitate*:  Deci, sa incepem cu inceputul. Joc din data de 5.12.2011. Am avut contul '[RSS]Aleq', eram mai n00b, fiind la inceput. Tot ce faceam la vremea aia era (/hold) :)) . Mi'am facut prieteni 'Maddo', 'ISeeYou'(aka: CapitanuL, cel cu gangul 'End Line (care urmeaza sa fie precizat mai jos)')'. NuTeLLa(rocky), Scolarul_)', ZomBoy, Pistolaru_77. Dupa ce am inteles mai bine cum sta treaba cu sa-mp,am inceput sa intru in ganguri. Primul gang fiind "End Line" a lui 'YSeeYou', in care am intrat, cu rank-ul de Co-Leader, si am ajuns sa fiu Owner. Atunci am avut  pentru prima data 'VIP level 7 Permanent'. Am primit tag-uri de la gang-uri(la care nu ma asteptam sa primesc). 
                                                        * De ce m-am hotarat sa devin Admin: Ma consider un bun mentor in absolut tot ce fac, am mereu tendinta de a ajuta oamenii si de aceea consider acest "job" este ideal pentru mine. Fiind sincer, orice om isi doreste o functie intr-un anumit loc, mai ales in jocuri avand in vedere generatia zilelor noastre. Point reach-ul meu va fi diferit. Acordand acestui joc ceva timp, in jur de 7-8 ore pe zi pot spune ca starea generala a plictiseli poate predomina in unele cazuri. Asadar doresc sa ajut aceasta comunitate cat mai mult prin orice mijloace, unul dintre ele fiind functia de Admin.

                                                                          * Video de probă :

 

P.S. Am vorbit cu DjAndy, si cum nu mi'a dat "timp de asteptare", mi'a spus ca pot sa fac alta dupa ce fac upgrade la componente(zis si facut).
Link de la cererea anterioara:

 

EDIT: New video 1080p60 HD

 

Edited by »ζ͜͡ЯaulDєиis
  • Like 6
  • Haha 1
  • Shit 2
Link to comment
Share on other sites

:pro: multa activitate, esti bun la dm, iti dai seama daca cineva are cheats, meriti functia.

Link to comment
Share on other sites

Nah, prea tare n gura

  • Confused 1
  • Dislike 1
Link to comment
Share on other sites

http://www.rss-ro.com/unbans.php?view=47434

Sunt mult mai multe abuzuri si nu cred ca stii despre toate, mai trb sa astepti putin si sa inveti in mare parte regulile comunitatii. Contra scuze.

Link to comment
Share on other sites

Eu cred că merită, știe dm, e activ sta în banca lui și știu sigur că se va descurca, ai un pro din partea mea bft !!!!

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

pro, meriti o sansa 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nu , daca ai sora cum zicea si Smoody ma  razgandesc 

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, [esu.familia]DareDevil said:

Destul de mare, sunt on cam intre orele 22-23P.M, pana la 12AM, cate'o data 14-15(P.M)

 

7 hours ago, Draxler said:

http://www.rss-ro.com/unbans.php?view=47434

Sunt mult mai multe abuzuri si nu cred ca stii despre toate, mai trb sa astepti putin si sa inveti in mare parte regulile comunitatii. Contra scuze.

Ok șefule, cum crezi tu ?

 

44 minutes ago, 16HP. #DBPN said:

Nu , daca ai sora cum zicea si Smoody ma  razgandesc 

=))

Link to comment
Share on other sites

Ai pro de la mine pwpici si ție si la sora ta cumnate 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...