Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


-80000 coins - sinNeer_420


[GSF.OG]sinNeer_

Recommended Posts

Dupa ultimul restart am vazut ca mai am doar 20k coins din 100k, as dori sa primesc inapoi coinsu, am donat pentru el.

 

 

SS FACUT ASTAZI https://imgur.com/a/TXtL0g4

 

OFF: din cate am inteles Buzz sau nu stiu cine a dat coins la playerii din gangul lui, eu nu fac parte din niciun gang si nici nu voi face parte, asa ca as dori sa primesc coinsu inapoi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Buzz a facut ilegale dand fiecarui membru cate 80k coins.. Runix a setat toti ce care au peste 20k coins sa se stearga... Si eu am avut 100k dar akm mai am 20k... Din cate am inteles de la DjAndy nu mai putem recupera coinsu... 

Link to comment
Share on other sites

Frate o dat in gangu lui, eu am donat bani pentru coinsul ala, nu ca e facut cu bizz sau jobs, tot a fost cumparat si numai eu stiu cat am stat sa pot sa fac 100k

 

Aia sunt banii pentru munciti coe, i-am donat si acum cer sa fie respectat gestul meu, nu isi bate nimeni [Censored] de banii mei. 

 

Eu am donat cel mai mult pentru coins si ore sa fac afaceri cu ele si acum voi mi-i scoateti.

 

AM SS-URI CU ZILE IN URMA IN CARE SE VEDE CA AVEAM 100K COINS, DECI NICIUN GAND CA AM PRIMIT DE LA fraeru de BUZZ sau altceva, coins-ul l-am avut, am donat pentru el, la mijloc e vorba de bani reali, si suma uriasa de coins coe, 80.000 COINS care toti i-am luat cu 1gems-1000 coins, nu cu 2 gems cum e pe forum ca nu iti mai cumpara nici dracu.

 

Sper si astept sa-mi primesc coinsul inapoi, asta e bulangeala ca faceti voi daca nu ii mai dati inapoi, daca Buzz e fraer de ce sa platesc eu cu banii mei din BUZUNARUL MEU ca BUZZ E un mare fraer si n-are cum sa se mai de-a mare.

Link to comment
Share on other sites

Lol..si eu aveam aproape 40k si mai am doar 20,ce porcarie... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, FLORIN.99 said:

@..sinNeer_420 nu esti singur-ul care ai pierdut 80k coins  din 100k coins. 

 

Exact! Nu-ți dau lock la topic pentru limbajul pe care îl folosești având în vedere ca ți s-a spus clar că slabe sânse să recuperezi ceva. Păstrează un comportament decent și așteaptă răspunsul lui @RuNix.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, dOmiNNo_=D said:

Exact! Nu-ți dau lock la topic pentru limbajul pe care îl folosești având în vedere ca ți s-a spus clar că slabe sânse să recuperezi ceva. Păstrează un comportament decent și așteaptă răspunsul lui @RuNix.

Stiu ca nu am un limbaj corespunzator dar iti pot spune si in cateva subpuncte de ce vorbesc asa.

 

1.Nu fac parte din niciun gang, nici nu voi face, deci nu am primit nimic de la Buzz, de ce sa fiu pedepsit ?

2.Pentru coinsul ala am dat bani din buzunarul meu.

3.Ca sa cumpar coinsul ala doar eu stiu cat am stat online pe server [dovada-topurile hours] si cat m-am tiganit cu playerii ca sa il cumpar.

4.Coinsul a fost cumparat cu 1 GEMS = 1000 COINS, nu 2000 cum e pe forum ca nu iti mai cumpara nici dracu.

5.De ce sa raman eu fara stats cand eu DOAR MA JOC FRATE, de cand am revenit pe server doar 3000 kills daca am facut, restul am donat pentru 10/10, deci am dat bani pe tot statusul, deodata ce am platit pentru el nu veniti la mine cu replica "LASA CA II FACI TU INAPOI", nu ii fac omule, eu am intrat si am donat pentru stats, nu am intrat sa fac eu stats.

6.Am dovezi incontestabile ca coinsul il am de saptamani in urma si nici nu m-am folosit de el.

 

*7.Nu ma intereseaza si aici poate par egoist, imi pare rau pentru ceilalti care si-au pierdut coinsul, dar nu ma intereseaza de ei sau cum l-au facut, eu am donat pentru ei si vreau sa ii recuperez.

 

Daca voiam sa dau bani degeaba cuiva mergeam la Humor, imi luam legale de 60 de lei si ma simteam mai bine fumandu-le decat sa stau acum in fata monitorului sa ma enervez pentru niste coins

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ..sinNeer_420 said:

Sper si astept sa-mi primesc coinsul inapoi, asta e bulangeala ca faceti voi daca nu ii mai dati inapoi, daca Buzz e fraer de ce sa platesc eu cu banii mei din BUZUNARUL MEU ca BUZZ E un mare fraer si n-are cum sa se mai de-a mare.

Imi pare rau de buzunaru tau dar macar putin respect de ai avea si tu, i am spus lu' runix ca se putea rezolva si altfel nu asa, nu trebuie sa faci gura asa mare sa ma jignesti si asa mai departe.

Nu m-am dat mare niciodata cu rankruile pe care le-am avut, defiecare data am ajutat, le am luat pe merit, ce valoreaza mai mult decat banii tai.. Aia ii poti face, timpul, nervii si noptile nedormite pt a rezolva probleme, nu mi le mai da nici dracu inapoi..

Asteapta poate se rezolva, stai calm.

Edited by Buzz.
  • Like 3
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Nu vad unde te-am jignit cand ti-am spus ca esti fraier, asta ar trebui sa constientizezi tu omule ca ai vrut sa iti rasplatesti marele tau Gang si playerii din el cu o suma uriasa [80000 COINS] si stiu ca stii si vreau sa zici aici repede cum cel putin 30 de playerii din gangul tau aveau cateva minute pe server online si meritau ei 80.000 de coins ? 

 

Plus ca ce respect vrei cand ca RCON ai o singura regula de respectat omule, NU DAI STATS, era greu ? Acum trebuie sa fac pe disperatul pe aici ca n-ai putut respecta tu o simpla regula.

 

Si daca chiar ai fi meritat aceste rank-uri si ce ai mai avut tu nu s-ar fi intamplat ce s-a intamplat astazi. Deci meritul tau valoreaza mai putin decat guma lipita de papuc, imi pare rau ca iti zic asa tovarase, dar ai facut un gest de cacat si de superioritate pentru care am fost pedepstiti toti, acum trebuie sa tragem de RuNix si sa ne certam pe aici pentru 30 de lei sau 60 de lei pentru niste coinsuri.

 

 

EFECTUL FLUTURELUI - o bataie din aripile unui fluture intr-o parte a globului poate cauza un tsunami in partea cealalta.

                                   - ai incalcat cea mai simpla regula, continuarea o poti vedea.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Buzz. said:

Imi pare rau de buzunaru tau dar macar putin respect de ai avea si tu, i am spus lu' runix ca se putea rezolva si altfel nu asa, nu trebuie sa faci gura asa mare sa ma jignesti si asa mai departe.

Nu m-am dat mare niciodata cu rankruile pe care le-am avut, defiecare data am ajutat, le am luat pe merit, ce valoreaza mai mult decat banii tai.. Aia ii poti face, timpul, nervii si noptile nedormite pt a rezolva probleme, nu mi le mai da nici dracu inapoi..

Asteapta poate se rezolva, stai calm.

sper sa se rezolve buzz.

imi pare rau ca ai pierdut rankruile pe care leai avut erai si esti unul dintre cei mai buni General  iti urez in continoare multa bafta

sper sa ne recuperam status-ul

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Buzz. said:

Imi pare rau de buzunaru tau dar macar putin respect de ai avea si tu

O sa fur banii cuiva si dupa ce o sa ma injure de toti mortii o sa ii spun fix ce ai scris aici.

Ai facut o greseala stupida acum taci si inghite.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Eu aveam 200,000 de coins, am bagat vreo 150 gems in ei... si puff.. s-au dus.

Multi se vor lasa definitiv de sa-mp dupa gestul asta.

  • Like 2
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

@MoJaY42O esti pe un joc tin sa iti reamintesc aici se pot seta chestiile ce l ai cumprat inapoi prietene.

Daca tu pui viata reala in subiectul asta :)) n ai decat sa furi cat vr.

Link to comment
Share on other sites

Dar Buzz asta nu stie ca nu ai voie sa dai coins sau alte chestii la jucatori sub absolut nicio forma atunci cand esti rcon? Cu exceptia eventelor, desigur.

Edited by xreaL
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, xreaL said:

Dar Buzz asta nu stie ca nu ai voie sa dai coins sau alte chestii la jucatori sub absolut nicio forma atunci cand esti rcon?

Mersi ca mi ai spus chiar habar n a veam lol, din 2015 acum am aflat asta :))

Damn..

Link to comment
Share on other sites

Deja derivăm de la subiect. Repet, așteaptă un raspuns oficial. Până atunci, lock.

Las și asta aici.

 

2 hours ago, FLORIN.99 said:

@..sinNeer_420 nu esti singur-ul care ai pierdut 80k coins  din 100k coins. 

 

Exact! Nu-ți dau lock la topic pentru limbajul pe care îl folosești având în vedere ca ți s-a spus clar că slabe sânse să recuperezi ceva. Păstrează un comportament decent și așteaptă răspunsul lui @RuNix.

Edited by AddyWP
Am sters linkul,persoana respectiva nu doreste publicarea instagramului.
Link to comment
Share on other sites


Erau facuti cu /rob, numai mie mi-ai furat 10k. Deci karma. ?

Edited by [esu.familia]Slayer_
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...