Jump to content
  • Advertisments

7kick.

Cerere Admin 7kick

Admin 7Kick  

26 members have voted

1. 1. da/nu

Recommended Posts

*Nume pe server:7kick
                                                                                 *AKA:[RSS]Radut

*Vechime pe server:2012 pana in prezent

*Mic reminder cu activitatea mea in comunitate*:Pai am aflat de samp din 2012-2013 unde mi-am si inceput activitatea pe aceasta comunitate,la inceput stiu ca am jucat cu numele de [RSS]Radut si pe parcurs am intrat in primul meu gang numit Carribean Pirates,gang-ul care inca si acum exista xd,dupa am invatat sa fac c-bug cu care bineinteles am ajuns sa-l "stapanesc" in timp,mi-am schimbat numele in 7kick prin aproximativ mijlocul lui 2014 si de atunci asa a ramas,am avut multe gang-uri si mi-am facut o multime de prieteni noi printre care si FuNNi._ Punkex, Incred Ghost si multi multi altii,un fast-forward pana in prezent, sunt owner in gangul west side nation redenumit de cand sunt in el ca gang-ul "Royal KillerZ" si cred ca aici o sa fiu owner pentru o perioada destul de lunga,in rest nu prea pot spune altceva despre mine deoarece nu-mi amintesc multe chestii,dar pot spune ca-mi lipseste perioada din 2014-2016 cu /garena plina mereu si cu zecile de ore petrecute pe server in fiecare zi,facand gp si amuzandu-ma cu prietenii.Si cam atat...acum sa vedem ce ne rezerva viitorul
                                                        *De ce m-am hotarat sa devin Admin:Deoarece vreau sa ajut comunitatea prin ban-urile acordate jucatorilor cu coduri sau care nu respecta regulamentul si mute-ul primit de catre jucatorii care nu au un limbaj adecvat, datorita faptului ca si eu am fost sanctionat pentru acest motiv (limbaj) si da,am invatat din greseli si sper sa fiu iertat pentru limbajul meu pe server.

*Proof Video:

Edited by bkp
  • Like 2

I read the whole thing, of course with google translate :)

I think you will be a good admin, and sanction the players who break the rules, use hacks or talk dirty, good luck :D

:pro:

• Like 1

17 hours ago, Maqalin said:

Tu nu erai d ala dă pă lista neagră sau te confund? 

N am idee, oricum nu mi pasa.  🤣🤣

Pro

16 hours ago, Dusk said:

Nu te cunosc atat de bine, doar am auzit de tine..

Pro

4 minutes ago, AlexqP. said:

Pro , oricine merită asta. Vom vedea experienta pe parcurs și te vom ajuta să îți depășești limitele. 

Hai că da 😂. Cum vă da-ți cu părerea dacă nu-l cunoașteți sau "nu vă interesează" sau "oricine merită și vedem ce va fi pe parcurs" ?!

Btw, te cunosc și mi-am cam făcut o idee despre tine.

Pro.

• Like 1

1 minute ago, dOmiNNo_=D said:

Hai că da 😂. Cum vă da-ți cu părerea dacă nu-l cunoașteți sau "nu vă interesează" sau "oricine merită și vedem ce va fi pe parcurs" ?!

Pro.

De unde ți-ai tras concluzia că nu îl cunosc?. Am văzut din modul cum joacă (DM ), Si cred ca se poate descurca și diferenția  cheaturile. Așa că nu te mai băga peste reply-ul meu.

53 minutes ago, dOmiNNo_=D said:

Pro.

Madalin ma cunoaste doar a spus la caterinca il stiu de vreo 2 3 ani :))

Just now, [SHERIFF]SARE said:

Alooo gata cu -1 rep 

nu esti la piata aici prietene, puteai da edit la comentariu acela.

Guest
This topic is now closed to further replies.