Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


contestatie un-ban


Recommended Posts

Nickname:  [esu.familia]Anger
Link cerere unban:   http://www.rss-ro.com/unbans.php?view=47360 
Motivul pentru care crezi ca esti nedreptatit:  am primit ban 300 de zile :O pe motivul aim cica, dar eu nu am folosit... m-am uitat de multe ori la video nu mi-se pare aim, + ca fug si ma opresc in fata lui normal sa l nimeresc, sunt membru din 2013, normal sa fiu bun la dm si sa stiu ceva tactice,  ba frt, lasa-ti generali sa se ocupe daca captani inca nu sitti cei ala aim, te rog sa-mi arati la ce secunda sau unde am avut aim te rog?, ala care a respins cererea.

ca eu m-am uitat de multe ori si nu am vazut nimic suspect,banati jucatori vechi crezand ca avem hack, si lasati jucatori unercoveri sa joace cu hack :)) am trait s-o vad si p`asta, aia care chiar au aim, ziceti, is buni , asa nimeresc ei, ee eu care am ratat mereu si ma opresc in dreptul lui si trag susti ca am aim, nu i corect, uitati va si artami unde am aim va rog. 

SA NU CUMVA SA AUD, CE tepeu a avut sa faca contesatie, pana la urma am dreptul daca nu-mi convine decizia, ca normal sa nu-mi convina eu jucand curat si voi credeti ca am aim, nu stiu ce zice acolo drDevil, ca daca nu stiu ce imi da ban si pe forum,  o sa ramaneti cu codati ;) acum mai nou daca joci curat esti codat, si daca ai hack nu :)) ati uitat animtia de c-bug ? serios smr mama, toti joaca cu hack uri pt ajutarea in dm, si voi spuneti ca asa este dela skill uri ":)) 

repet, daca voi credeti ca am aim si dupa aceasta contesatie, va rog sa uitati de mine si de acest topic.

S-AU UITAT MULTI PRIETENI DE-AI MEI, UNDE VEDE ASTEA AIM MA, CA TE OPRESTI IN FATA LUI SI TRAGI.. DUPA IA FACUT RECLAMATIE SI LUI SLAYER, CREZAND CA I MERGE SI LUI, dc nu ma acuza de alte hack uri?, auto c bug, sau eu mai stiu eu ce, stiu eu dc, pentru ca nici nu joc cu hack-uri si baga motivul: ca am aim, ca mna la asta poti minti omul la ochi, doar tragi decent si lumea va spune ca ai aim, voi stiti cum nimeresti daca ai aim? sigur ca nu de mi-ati dat respins.

ROG PE UN RESPONSABIL SA SE UITE LA CUM JOC, dau cu pumni in el, ma opresc, normal sa l nimeresc.

 

  • Like 1
  • Shit 2
Link to comment
Share on other sites

@KAPPA_ @[esu.familia]DREAMZ @Legolas aveti voie sa comentati . Cu voi 3 am vorbit , ajutati l si pe baiatu asta

Link to comment
Share on other sites

Trebuia sa las si asta aici, nu pari genul de persoana care sa joace corect, nu stiu cum sa iti spun: http://www.imgz.ro/view.php?id=250408

Stiu ca ai spus ca ai nevoie de el doar pentru test, dar având în vedere că ai vrut sa imi dai 20 de gems sa te ajut, nu prea cred ca aveai nevoie de el doar pentru test 

Edited by nightt
  • Thanks 1
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, half.bb | gandhalf said:

Mai ai tupeu sa negi ca nu ai aimbot ? 

Capturam baza,si ai venit si ai dat cu aim,ca sa imi iei baza saracule,decat sa mananci boabe de cacao mai bine ai recunoaste ca joci cu aimbot si sa te rogi sa nu primesti blacklist.

Tu n ai ce posta aici nu esti capitan/general .

Cat despre @nightt  a fost implicat deci are

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, nightt said:

Trebuia sa las si asta aici, nu pari genul de persoana care sa joace corect, nu stiu cum sa iti spun: http://www.imgz.ro/view.php?id=250408

Stiu ca ai spus ca ai nevoie de el doar pentru test, dar având în vedere că ai vrut sa imi dai 20 de gems sa te ajut, nu prea cred ca aveai nevoie de el doar pentru test 

 În august 2019 buna a fost :)), ce  Contează ce mouse ai :)) mulți avem de gaming și App ăla nu avea setări, mi ai și zis mi-se pare, era doar Pentru DPI.(frecventa).

aici este vorba ca am folosit aim :)) aiurea dacă chiar era așteptam ai facem cerere dar dc dacă e  u eram bazat doar pe el se și vede doar pe el vroiam sa l omor așa ca fugeam și mă opream fix cannd se oprea el  În fața lui făceam fast/ c-Bug, asta nu inteleg Find și player vechi dc credeți ca-am avut aim, repet ști  u ca dacă folosesc hack ce pățesc așa ca nu am fost prost sa bag. 

Link to comment
Share on other sites

Anger, ai vreun video in care sa ne arati cum joci? Ar ajuta mult 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

nu mi se pare ca are cod, n-as baga mana in foc, dar pentru ceea ce se afla in dovada asta, personal nu mi se pare dovada de ban

rateaza foarte mult in prima jumatate a videoclipului, dupa care eh, putin dubios daca chiar vreti sa-l invinovatiti de ceva, dar nimic care sa-l faca de ban

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

On 1/10/2020 at 4:34 PM, [esu.familia]DREAMZ said:

Anger, ai vreun video in care sa ne arati cum joci? Ar ajuta mult 

Da voi face azi cel târziu. 

23 hours ago, KAPPA_ said:

nu mi se pare ca are cod, n-as baga mana in foc, dar pentru ceea ce se afla in dovada asta, personal nu mi se pare dovada de ban

rateaza foarte mult in prima jumatate a videoclipului, dupa care eh, putin dubios daca chiar vreti sa-l invinovatiti de ceva, dar nimic care sa-l faca de ban

Exact + ca mere   u am fost aici De ce mai nou pare sa am?.. ratez și mă  Țin după el , normal sa mi-fie ușor, + ca Member since 2013,  normal să Sti  u ceva ceva tactici de dm și  bun de asemenea . :) 

Link to comment
Share on other sites

face cbug baieti, se vede clar ca mai rateaza. si nu ai cum sa banezi pe cineva pe o dovada de 1 minut, trebuie sa ai mult mai multe faze care sa fie CLARE, nu care se pot interpreta

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Vai doamne, nu e mai usor sa recunoașteți adevărul asta de care va e atât de frica? Ii din esu, normal ca nu poate sa ramana cu ban, normal ca o dovadă de un minut nu e suficienta, bineînțeles, hai sa dam unban la toti codatii care nu is in stare sa lege doua propoziții în limba română și la stylz care chiar joacă bine ii dam respins la cerere, ma rog...faceti ce vreti, eu nu o sa imi mai bat capul cu toti pruncii de pe comunitatea asta care joacă cu cod ca vad ca nu am de ce sa o fac

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Scuze de intarziere, va rog sa va uitati la tot daca vreti :)) am adus video mai lung mereu fata de ce-au adus baietii 30-sec 1min da hai..

multi spun ca joc curat ca-si pana acum.. dar au revenit uni blacklisteri ei nestind prea multe despre mine s-au pus pe capul meu ca am aim cu dovezi si faze de-astea, inainte era liniste si pace dc nu s-a auzit pana acum ca folosesc acest hack "aim" pana sa revina uni, asta-ar fi parerea dar fie.. am venit cu dovezi  sa dovedesc ca nu am am sau sa joc cu aim dar vad c-an zadar..dar cine stie cunoaste oricum. UN-BANNED MEREU AM FOST AICI CU VOI DC SA BAG AIM CA SPUN UNI SAU CA O TIN PE-ALOR DC NU M-AR SUSPECTA DE ALT COD? CA NU AU CUM SA SCAPE DE MINE ASA CA PRIND FAZE SI BAG MOTIVUL: AIM, SA PRIMESC BAN SI TOATE CELE, VA DATI SEAMA? NU..

 

dOVADA Gwar: 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mi se parea cam ciudat, ca anger avea aim, desi cand eram in esu avea-i niste faze in care nici mie nu imi placeau asa cum ca iti sarea depe playeri in mine. Nu am vrut sa zic nimica, findca na or fost faze ciudade in care nu prea parea asta. Dar cu videoul asta cred ca te-ai lamurit si tu, dice lumea te acuza de aim. Stiu ca esti tu nu trebe sa imi mai zici nimica, defapt am vorbit amn2 pe sv, si mi-ai trimis pm zicand ca esti tu. Sincer eu vroiam sa iti acord sansa, la fel ca toti ceilalti, dar dupa dovada asta am zis ca nu. Nu este vorba de ciuda, dar e naspa ca un player cu care cat de cat duceai un gang si te ai bine sa faca chesti de genu eu personal ma simt tradat. Cand am zis azi pe sv, ca vb cu mai multa lume si in seara asta iti dadeam raspuns, era pentru-ca vedem ca toti vroiau sa iti acorde sansa, dar cu o exceptie, sa fim cu ochi pe tine dar mi se pare ca nu mai avem nevoie de asa ceva.

 

Lock.

Edited by bkp
  • Like 2
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

  • bkp locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...