Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Cerere admin [Loyal.p]Scorpion_


[NMK]scorpionn

[Loyal.p]Scorpion_ admin  

27 members have voted

  1. 1. [Loyal.p]Scorpion_ admin

    • da
      22
    • nu
      5


Recommended Posts

                                                               *Nume pe server: [Loyal.p]Scorpion_
                                                                                 *AKA: [cP.elite]Sc0rpion_. (singurul de care imi aduc aminte) 

                                                                      *Vechime pe server: 2014

                                                *Mic reminder cu activitatea mea in comunitate*: M-am apucat in 2014 cand am fost la un prieten si am vazut ca joaca San Andreas Multiplayer, eu la vremea aia stiam ca exista doar singleplayer sau cel putin doar aia jucam (numele lui era DooF), cum aveam vreo 8-9 ani nu stiam sa il instalez sa bag si serverul si el a venit la mine acasa si mi l-a instalat, tin minte ca erau la /br1 sau /br2 teste pentru ganguri sa intri doar pe baza la c-bug ( cel putin la T4L din cate imi aduc aminte), tot timpul petrecut pe acest server a fost doar prin ganguri, avand contul @Sc0rpion care arata data exact cand m-am reapucat de acest server. Pot spune ca nu am schimbat gangurile ,, ca pe sosete'' si cand intru in gang ma tin de treaba din prima zi pana in ultima, eu avand aproape 2 ani de cand am intrat in upc. Acum nu ma pun sa scriu romane pentru ca stiu ca nimeni nu o sa il citeasca, am scris ca un fel de mini-rezumat. Stats pe server https://imgur.com/a/6iRkENb
                                                        *De ce m-am hotarat sa devin Admin: Pentru ca indeplinesc toate cerintele necesare si multi mi-au spus de ce nu vreau sa fiu admin, eu tot timpul am ezitat sa fiu deoarece consideram ca nu trebuie sa imi bat capul cu reclamatii si banuri si sa joc 4 fun, sunt destul de respectat pe server si ii respect pe cei care ma respecta la randul meu. 

                                                                          *Proof Video

  Pot filma linistit in 1080p60 fara sa imi faca lag. 

Edited by [Loyal.p]Scorpion_
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Contra, esti prea tare n gura si nu e bine

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Kranto said:

Contra, esti prea tare n gura si nu e bine

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ii dau pro pt ca e capabil si stie sa respecte, pot spune ca e o persoană exact ca mine, cat omu nu e deranjat, nu e nici arogant nici instigator.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pro, esti de treaba si nu te bagi de aiurea in conflicte, cateodata se mai intampla da mnaaa, bafta cu adminul, pana la urma esti un jucator vechi cu experienta, altii au akm admin si nu au habar ce sa faca cu el.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pro, o persoana cu capul pe umeri, respecti regulile, stii sanctiunile, ai cunostinte bune in hacks ,ai vechime ,din partea mea PRO!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

:accpetat:

PM RuNix!

  • Like 4
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • DjAndy locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...