Jump to content
  • Advertisments

Sign in to follow this  
Abecedar_

Reclamatie CapsLocK_ (AIM)

Recommended Posts

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Nume pe RSS: [cP.elite]Abecedar_
Numele Adminului pe RSS: CapsLocK_
Motivul reclamatiei: Aim
Dovezi: minut/secunda nu am cum sa pun pentru ca tot este interesant. :) (mai am unul in caz ca dovezile sunt ''insuficiente'') 

PS: de la min. 5 il da baiatul pe POWER 

Min 3.40-4.00 

Edited by Abecedar_
  • Like 13

Hmm, ti-am spus ca daca facem gwar dai rage in fine, ok astept un general capitan ceva sa vedem ce aim am eu, astept sa ma controlati si in pc daca vreti, cat despre tine abc, gg esti bun dar daca te-am batut de 2 ori gata am aim in fine , imi dadea ximinal cu spatele nu i-am spus nimic ca stiu ca e de la server dar tie trebuie sa stau sa-ti explic nu ? nu mai explic nimic pentru ca stiu eu personal ca n-am aim. Mai spun odata astept sa vad ce aim am eu in pc sau unde am eu aim. Gg din nou Abc

De azi esti inclus in lista mea de post-hunteri

Edited by CapsLocK_69
  • Haha 1
  • Shit 8

8 hours ago, CapsLocK_69 said:

Hmm, ti-am spus ca daca facem gwar dai rage in fine, ok astept un general capitan ceva sa vedem ce aim am eu, astept sa ma controlati si in pc daca vreti, cat despre tine abc, gg esti bun dar daca te-am batut de 2 ori gata am aim in fine , imi dadea ximinal cu spatele nu i-am spus nimic ca stiu ca e de la server dar tie trebuie sa stau sa-ti explic nu ? nu mai explic nimic pentru ca stiu eu personal ca n-am aim. Mai spun odata astept sa vad ce aim am eu in pc sau unde am eu aim. Gg din nou Abc

De azi esti inclus in lista mea de post-hunteri

da dc n-ai tu video cu gwaru 

mai interesanta mi se pare conversatia dintre theo si slayer 

• Like 1
  • Haha 8

3 hours ago, rullz #DBPN said:

da dc n-ai tu video cu gwaru 

mai interesanta mi se pare conversatia dintre theo si slayer 

Pai nu stiu nu mi-a dat in cap sa filmez.

• Haha 1

Aimu se vede acolo, in afara faptului ca primești demote pt asta "din greșeală" tot ești suspectat de un blackliater sau ceva codat vechi, deci dreptul la.admin n ai avea, ai aparut brusc ca un player cu experiență. Daca nu aim, ești cu probleme din trecut, deci tot fara drept de admin.Daca ați știi sa va asumati si sa fiti respectuosi, astia problematici poate ca si ceilalți ar fi mai înțelegători.

Iti rămâne dreptul de a juca pe server, doar ca simplu jucător, cum nu stim prea multe despre tine, măcar fii pe treaba ta in liniște si nimeni n are nimic cu tine.

Demote.

89b033e5444cf0b65b6fcffe927d5603.png

Edited by El3ktrozZ
  • Like 5
  • Thanks 1

4 minutes ago, [esu.familia]robbO said:

Aimu se vede acolo, in afara faptului ca primești demote pt asta "din greșeală" tot ești suspectat de un blackliater sau ceva codat vechi, deci dreptul la.admin n ai avea, ai aparut brusc ca un player cu experiență. Daca nu aim, ești cu probleme din trecut, deci tot fara drept de admin.Daca ați știi sa va asumati si sa fiti respectuosi, astia problematici poate ca si ceilalți ar fi mai înțelegători.

Iti rămâne dreptul de a juca pe server, doar ca simplu jucător, cum nu stim prea multe despre tine, măcar fii pe treaba ta in liniște si nimeni n are nimic cu tine.

Demote.

Am jucat in trecut dar nu eram nimeni adica nu stiu cum sa-ti spun n-am avut nici o problema in trecut pur si simplu am vrut si eu sa fiu admin dar vad ca nu se poate in fine. Multumesc!

• Like 1

8 minutes ago, [esu.familia]robbO said:

Demote.

Ai uitat sa dai lock . 

Locked . 

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this