Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Scuzele mele HULK/SIRO


ĤǖŁĸ

un-blacklist  

48 members have voted

  1. 1. Se poate sa revin?

    • da
      29
    • nu
      19

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Nickname:  SIR0

AKA:  SIR0, HULK, TroL

Vechime:  joc din 2011

Motiv Blacklist:  certuri, darca mai tin minte parca si aimbot

Mesaj: 

 

Salutare comunitate.

Numele meu este Darius si am jucat pe aceasta comunitate cu numele de SIR0, HULK si TroL.

 

Acum cred ca vreo 5-6 luni am incercat sa dovedesc ca eu sunt adevaratul HULK, unii au facut verificari si au vazut ca este diferenta de email, nume si locatie, unii nu au luat aceste lucruri in calcul si au crezut ca am inventat aceasta poveste.

In fine, vin cu aceasta cerere de un-blacklist sa imi cer iertare pentru toate certurile pe care le-am creat si sa-mi cer iertare fata de jucatorii pe care i-am suparat.

 

Ultima oara cand am jucat pe server a fost atunci cand Missis mi-a acceptat cererea de un-blacklist 

 

Vreau prin aceasta cerere daca se poate sa ma iertati si sa sa pot juca pe aceasta comunitate iarasi.

Daca nu imi ma credeti cu tot ce am zis in legatura cu numele de HULK, va rog sa imi aprobati aceasta cerere si sa joc cu numele de SIR0.

 

Prima si prima oara vreau sa-mi cer scuze fata de @The.Extreme , lui i-am creat probabil cei mai multi nervi cu cererile mele de un-blacklist. Imi cer scuze ca te-am enervat dar am incercat sa dovedesc ca eu sunt adevaratul si ca suntem diferiti in legatura cu email, locatie, ip si nume. 

Imi cer scuze inca o data in fata ta si sper sa poti trece cu vederea si sa ma pot juca iarasi pe server.

 

Joc pe aceasta comunitate din 2011 si stiu foarte bine fiecare jucator in parte si as vrea sa revin pe server si sa joc linistit.

 

Cu aceastea fiind spuse vreau sa joc iarasi pe server sub numele de SIR0 macar, daca nu sunt acceptat sub numele de HULK.

Sper sa poti trece cu vederea @The.Extreme si te rog daca se poate sa te uiti atent la numele noastre daca doresti, la adresa de mail si tot, daca nu se poate sa joc sub numele de HULK, macar sa joc cu numele de SIR0.         

Multumesc frumos si scuze inca o data.

Sper sa revin pe server.

Edited by ĤǖŁĸ
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

pro , daca ma mai tii minte te pwp fratele sir0 ❤️

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Logic :pro:, la inceput nu-mi erai asa drag sa zic dar pe parcurs am descoperit un om de nota 1000, sper sa primesti unbl, meriti 

Edited by Draxler
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

SINCER FRATE ITI DAU PRO DAR LASA DRQ FITELE ALEA DE BUCURESTII DE CATE ORI NUMAI ACUZAT DE AIM.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Pro,dar nu cred ca ai sanse din cauza videoclipurilor in care ai injurat comunitatea.Succes.

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, k3nt is a bot said:

Pro,dar nu cred ca ai sanse din cauza videoclipurilor in care ai injurat comunitatea.Succes.

 

Eu am explicat ca cineva mi-a folosit numele, in fine.

Nu mai vreau sa dezbat acest subiect 

17 minutes ago, Shady. said:

:pro:

Nu e ''Sebi'' ala va zic 100%.

 

Te puup ! ?

Link to comment
Share on other sites

:contra: pentru ca joci undercover cu coduri

  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

:contra: 1. faci pe figurantu si ma injuri 2. joci undercover cu cheats ,deci p@ 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, xreaL said:

:contra: pentru ca joci undercover cu coduri

 

1 hour ago, CRS_ said:

:contra: 1. faci pe figurantu si ma injuri 2. joci undercover cu cheats ,deci p@ 

Cum a zis si Shady, nu sunt acel "sebastian" , acel HULKY.

Eu sunt HULK, sir0

Link to comment
Share on other sites

Contra joci cu cheats pe alte conturi

Link to comment
Share on other sites

Eu nici nu știu ce să mai cred acuma, serios ba...ok bine, fie Pro, eu zic săi mai dăm o șansă să vedem ce face de data asta.

Bafta îți urez!!!

Link to comment
Share on other sites

halk , pro stii ca esti tu nab de felu tau

Link to comment
Share on other sites

PRO , baiat de baiat! Toti avem o noua  sansa :P 

Link to comment
Share on other sites

:pro:, Cat timp ai jucat cu numele SIR0 nu ai cauzat probleme, s-au sa te implici in scandaluri de genul, esti un baiat calculat, cu capul pe umeri merita sa joace, deci multa bafta?                           P.S te astept in Lethal Alliance?

Edited by ?????.
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, ?????. said:

:pro:, Cat timp ai jucat cu numele SIR0 nu ai cauzat probleme, s-au sa te implici in scandaluri de genul, esti un baiat calculat, cu capul pe umeri merita sa joace, deci multa bafta?                           P.S te astept in Lethal Alliance?

Cred ca ai greșit persoana :)) .

 

1. Sa-ți aduc aminte ca doar acum puțin timp nu lasă i playeri in pace Troll  sau ce făceai dar se bloca jocul trebuia sa dai rr la pc + nu mergea sa dai spec ți-se bloca la fel, ai  jucat undercover ai obținut și grad dar și atunci tot  rău faceai. 

 

Ceva, ceva știe și  @rullz #DBPN c-am vazut a aflat cine este Deofapt și s-a ocupat de el, chiar și @RuNix știe ca-i trimiteam dovezi pe Instagram cum scoate jucatori de pe server și ce mai făcea.

ai și jucat câteva săptămânii pe sv pana s-a aflat cine ești ca ai  Început sa dai flood  sau ce făceai Și după acel cont,  vrei să revii degeaba ca tot o sa bagi iar hack ul ăla și tot aici  ajungi.

 

2. Mai vrei sa revi acum?.

 

Link to comment
Share on other sites

On 1/9/2020 at 6:38 PM, [esu.familia]Anger=D said:

Cred ca ai greșit persoana :)) .

 

1. Sa-ți aduc aminte ca doar acum puțin timp nu lasă i playeri in pace Troll  sau ce făceai dar se bloca jocul trebuia sa dai rr la pc + nu mergea sa dai spec ți-se bloca la fel, ai  jucat undercover ai obținut și grad dar și atunci tot  rău faceai. 

 

Ceva, ceva știe și  @rullz #DBPN c-am vazut a aflat cine este Deofapt și s-a ocupat de el, chiar și @RuNix știe ca-i trimiteam dovezi pe Instagram cum scoate jucatori de pe server și ce mai făcea.

ai și jucat câteva săptămânii pe sv pana s-a aflat cine ești ca ai  Început sa dai flood  sau ce făceai Și după acel cont,  vrei să revii degeaba ca tot o sa bagi iar hack ul ăla și tot aici  ajungi.

 

2. Mai vrei sa revi acum?.

 

Salutare Anger, eu niciodată nu am intrat pe server sa fac trol și sa îmi bat joc de comunitate. 

 

Cum am văzut ca a scris și lumea mai sus, ca eu am intrat pe server și am înjurat lumea și am jucat cu coduri. 

 

Am explicat și în celelalte topicuri, intra unu cu numele HULKY și se da drept mine, din cauza lui am și luat blacklist, eu nici nu știam ca am bl. 

 

În fine, aștept decizia generalilor dacă primesc aprobare sa joc iarăși pe server 

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, [cP.elite]BLODDY said:

Bai "desteptule" eu in locul tau as tace, eu in trecut am avut partea sa stau de vorbă cu Hulk și era chiar de treabă,dar tu,de când am început să joc pe RSS mi-am făcut o părere vai de capul meu despre tine,ești un no lifer care nu știe să accepte anumite lucruri pe care nu le pot zice acum că ți-aș invada intimitatea,numai comenta aiurea că toți de pe RSS nu vreau sa mai au de a face cu tine. 

Nu ai veniti aici sa te certi

Link to comment
Share on other sites

Pt toti hateri care dau reply aici, vedeti ca sunt 2 de Hulk, nu comentati daca nu stiti povestea fiecaruia, asa ca nu-l santionati pe el pt greseala altuia. Pwp si aveti grija de voi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...