Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Cerere unblacklist ALEAX16


Aleax17

Cerere unblacklist  

42 members have voted

  1. 1. Sunteti de acord ?



Recommended Posts

Nickname: [RSS]ALEAX16

AKA: [RSS]Aleaxndru12

Vechime: 2014

Motiv Blacklist: Aimbot !

 

Ce este drept, primul meu blacklist l-am avut pentru coduri, luam ban, si dupa jucam iar cu coduri..asta undeva inainte de a fi sanctionat odata si pentru totdeauna. Faceam asta pentru ca pe vremea aia aveam un calculator naspa, un calculator care abia imi incarca mapa, si fiind o persoana foarte competitiva, imi doream mereu sa fiu deasupra tuturor mai ales cand recreasem si gangul 9mm, acel gang mi-a adus sfarsitul. Toate bune si frumoase, dupa o perioada(nu mai stiu exact cat) mi am luat un laptop nou, ceva ce mi permitea sa ma joc constant si perfectionandu-ma in gameplay.Tot in acea perioada am facut si cererea unblacklist care a fost acceptata, dar insa, nu erau toate frumoase,in continuare eram acuzat de aimbot, lag.cs, etc.. Lag.cs am fost acuzat mereu ce este drept, nu am cel mai bun internet, dar va pot garanta ca nu am avut niciodata, in legatura cu aimbot-ul..pana vara trecuta cand s a intamplat o neintelegere..mi s a mai acordat o sansa expirandu mi acele 300 zile de ban fara a mai fi nevoie sa fac cerere unblakclist..Aimbot am fost acuzat intotdeauna, chiar daca nu am folosit, tot am fost sanctionat, si stiu ca este greu sa fii crezut ca nu ai facut ceva ce obisnuiai sa faci in trecut, am incercat chiar sa ma si filmez, rezultand ca mi-am dat niste asa zise "self busted uri" pe care nici in ziua de azi nu am reusit sa inteleg...Pot spune ca am jucat curat in ultima perioada, si am facut tot posibilul sa demonstrez asta, dar sunt constient ca toate astea au fost atrase de trecutul meu, pe care l am regretat din primele momente ale consecintelor. Sunt constient ca toate astea au implicat si comportamentul meu, dar atunci cand esti implicat in ceva, si doresti sa l faci cat mai bine, si vezi ca ti se pun tot felul de piedici, simti ca dai pe dinafara.Am primit ban 300 de zile ultima oara, am intrat de curiozitate astazi si am vazut ca a mai ramas doar o ora din acel ban, si m-am gandit ca mi-ar placea din nou sa-mi petrec timp din nou pe server,desigur cu acordul vostru, multumesc pentru atentia acordata.

https://imgur.com/a/Ov6VDyT

Edited by Aleax17
poll
  • Like 5
  • Shit 2
Link to comment
Share on other sites

te stiu de pe rivala,hm..nu stiu ce sa zic daca ai jucat si acolo cu coduri

 

pro

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Aleax17 said:

gangul 9mm, acel gang mi-a adus sfarsitul.

Eu ti-am zis sa vii in UPC ?

Hai pro

Link to comment
Share on other sites

Contra lol, mai ai de asteptat pana sa-ti dau un pro, la cat tupeu ai avut pe server dupa fostul bl, la ce limbaj ai avut nici nu mai zic, btw sa le spui prietenilor tai din UPC ca tu esti tu iar eu sunt eu, mereu imi spun ca eu sunt Aleax lol :)))) Esti total diferit de mine, mai ai de bagat ani sa fii si tu mai matur, bl nu e dat de ani de zile, cateva luni deci nu cred ca e mare diferenta, cat despre coade, mereu te plangeai de alti jucatori ca folosesc coduri, akm uite cine folosea cu adevarat, te pwp si poate prin vara iti acord un pro, pana atunci ne auzim ?

Edited by Draxler
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Draxler said:

Contra lol, mai ai de asteptat pana sa-ti dau un pro, la cat tupeu ai avut pe server dupa fostul bl, la ce limbaj ai avut nici nu mai zic, btw sa le spui prietenilor tai din UPC ca tu esti tu iar eu sunt eu, mereu imi spun ca eu sunt Aleax lol :)))) Esti total diferit de mine, mai ai de bagat ani sa fii si tu mai matur, bl nu e dat de ani de zile, cateva lui deci nu cred ca e mare diferenta, cat despre coade, mereu te plangeai de alti jucatori ca folosesc coduri, akm uite cine folosea cu adevarat, te pwp si poate prin vara iti acord un pro, pana atunci ne auzim ?

Cred ca nu ai citit tot ce am scris ..

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Se intampla atunci cand esti iertat usor,sa nu te schimbi si sa ramai acelasi. Cu cat esti iertat mai greu cu atat de mult iti pretuiesti sansa atunci cand ti-o primesti...

Zic asta pentru ca tu ai mai avut blacklist pentru cheats...

Dupa ce ai revenit,nu cred ca ai fost tu banuit degeaba pentru cheats dar ma rog..

Intr-o cerere de un-blacklist,trebuie mereu sa lasi de la tine si sa fie cum zic altii pentru a primi sansa de care ai nevoie sa le dovedesti ca nu a fost cum te-au acuzat ei. Bun,nu exclud varianta precum ca nu jucai cu coduri insa daca tot ai riscat mult sa o tii pe a ta,inseamna ca esti sincer chiar daca o sa iei respins,accepta si tine-o pe a ta pana la capat.

 

Eu iti dau PRO. 

Edited by slayer sí señor
Link to comment
Share on other sites

Pro , tovaras ne jucam prin  2016 sau chiar 2015. Bafta cu unblacklist-ul :D

Link to comment
Share on other sites

Eu zic ca merită o a doua șansă!

Pro!!

Link to comment
Share on other sites

:contra: ,sa stii ca nu am uitat ce ai facut.

La ce comportament ai avut tu fiind trecut de copilarie si trebuia sa ai capul pe umeri, pot zice ca ai ramas tot acelasi si chiar nu vreau sa te vad pe server sa vedem cat de mult te-ai ,,schimbat''

 

Ai fost in UPC, ne-ai ajutat si iti multumim dar dupa ce ai iesiti ai inceput sa ne injuri pe toti de morti si etc. 

 

 

 

Edited by [Loyal.p]$corpion)
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

PROst esti ba, din partea lui dunhill.

Edited by catalin_
Link to comment
Share on other sites

:pro:

 

Link to comment
Share on other sites

Pro pt bou de aleax te pwp grassutzu , sper sa te revad iar pe sv 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, [Loyal.p]$corpion) said:

:contra: ,sa stii ca nu am uitat ce ai facut.

La ce comportament ai avut tu fiind trecut de copilarie si trebuia sa ai capul pe umeri, pot zice ca ai ramas tot acelasi si chiar nu vreau sa te vad pe server sa vedem cat de mult te-ai ,,schimbat''

 

Ai fost in UPC, ne-ai ajutat si iti multumim dar dupa ce ai iesiti ai inceput sa ne injuri pe toti de morti si etc. 

 

 

 

In reclamațiile alea se vede clar cine pe cine a înjurat, ai greșit rolurile. Mersi de vot oricum 

  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

Pro, esti de treaba si dupa ce ai scris, se vede ca te ai schimbat 

Link to comment
Share on other sites

2ND CHANGE FOR MY OLD BRO ALEAX IN UPC ❤️

ARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

Link to comment
Share on other sites

contra pork codat cu renko si inca nu recunostii sa iti fie rusine.

Link to comment
Share on other sites

Eu sunt Pro, da tot vreau sa jucam inca odata in mafie :<

Link to comment
Share on other sites

Inainte aveai aleax13 

Pe sv ai aleax16

pe forum ai aleax17

 

ai facut 17 ani intre timp? :)) 

 

pro

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, [esu.familia]DREAMZ said:

Inainte aveai aleax13 

Pe sv ai aleax16

pe forum ai aleax17

 

ai facut 17 ani intre timp? :)) 

 

pro

sa stii ca da :))

Link to comment
Share on other sites

  • DjAndy locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...