Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Cerere admin AlexMax_2019


AlexMax_2019

Recommended Posts

Nume pe server:AlexMax_2019
                                                                                 *AKA:hollder

                                                                      *Vechime pe server: 3 ani 

                                                *Mic reminder cu activitatea mea in comunitate*:Salutare ma numesc AlexMax_2019,dar numele meu real este Alex, ma găsit acest servar pe YouTube și l-am luat sa vad cu e și era mișto și super as Aprecia dacă toți jucători fac RolePlay pentru ca toți fac DM și nu putem face RolePlay respect adminilor și celor care au făcut acest servar super smecher #Respect și ne vedem pe servar. 

*De ce m-am hotarat sa devin Admin: Am hotărât sa fiu admin deoarece unu jucători se joaca cu hack și vreau sa am grija de acest servar alături de admini dacă o sa devin admin o sa am grija de acest servar o sa fac ca jucători sa se bucure #Respect admini. LA MULȚI ANI TUTUROR ȘI MULTA SANATATE?

 

Link to comment
Share on other sites

Am sa-ti mai explic eu o data

 

Ca sa faci o cerere trebuie sa respecti cerintele . 

Cont recent facut! ❌

- Cunoscut de jucatori ❌

- Gameplay ❌

 

Te rog revino dupa ce o sa respecti toate cerintele. NU MAI FA ALT TOPIC PANA NU RESPECTI TOATE CERINTELE!!! 

Locked. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...