Jump to content
  • Advertisments

Sign in to follow this  
[esu.familia]Slayer_

Reclamatie SHAHMEN - Topic lock si sters aiurea.

Recommended Posts

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Nick-ul tau pe forum: [esu.familia]Slayer_
Nick-ul celui reclamat:  SHAHMEN
Link catre profilul celui reclamat:  
http://forums.rss-ro.com/index.php?/profile/12799-shahmen/
Motiv:  A dat lock la un topic dupa care l-a sters.
Dovada: 
ROGjkdl.png
Topicul(optional): 

Altele cuvinte:  E un topic facut la off-topic spre amuzament. De ce a dat el lock ? N-are voie lumea sa mai glumeasca sau sa socializeze? Serios.

E la caterinca facut....

De ce trebuie sa intervina unii sa-si arate gradele,sa strice cheful la altii,idk...

Orice greseala se plateste..

Merita awp. 

Edited by Corvo
  • Like 1

3 minutes ago, [esu.familia]Slayer_ said:

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Nick-ul tau pe forum: [esu.familia]Slayer_
Nick-ul celui reclamat:  SHAHMEN
Link catre profilul celui reclamat:  
http://forums.rss-ro.com/index.php?/profile/12799-shahmen/
Motiv:  A dat lock la un topic dupa care l-a sters.
Dovada: 
ROGjkdl.png
Topicul(optional): 

Altele cuvinte:  E un topic facut la off-topic spre amuzament. De ce a dat el lock ? N-are voie lumea sa mai glumeasca sau sa socializeze? Serios.

E la caterinca facut....

De ce trebuie sa intervina unii sa-si arate gradele,sa strice cheful la altii,idk...

Orice greseala se plateste..

Merita awp. 

Ce amuzant mi se pare o prostie de topic care face captainii si generalii sa se intereseze aiurea despre ce este vorba,,daca am gresit cer sa fiu sanctionat,asa ca @The.Extreme @DjAndy @[K]Punker. sanctionati-ma,daca am gresit.

Edited by SHAHMEN
.

3 minutes ago, SHAHMEN said:

Ce amuzant mi se pare o prostie de topic care face captainii si generalii sa se intereseze aiurea despre ce este vorba,despre o gluma proasta,sunt foarte multe reclamatii ce trebuie rezolvate ,iar altii stau de prostii ,in loc sa rezolve reclamatia x,y,z care chiar este importanta sta 2 minute pentru o prostie de gluma,foarte bine,daca am gresit cer sa fiu sanctionat,asa ca @The.Extreme @DjAndy @[K]Punker. sanctionati-ma,daca am gresit.

Bai nu te mai victimiza cerand sa fii sanctionat ca poate in felul asta scapi. 

Atat de prosti ii crezi pe cei responsabili sa nu stie ca ala e un topic facut la harneala ? Cu atitudinea asta vrei tu sa primesti Capitan ? Maturizeaza-te. In felul asta ii fugaresti pe toti.

E off-topic si daca te uiti bine in urma,gasesti x topicuri cu titluri asemanatoare,hai sa le stergem pe toate,hai sa le dam si ban ..

Pai nu e asa. Ma dezgusta comportamentul asta de badass. Linisteste-te. Fii in rand cu lumea,din cate observ nu prea stii sa te distrezi.. 

3 minutes ago, [esu.familia]Slayer_ said:

Bai nu te mai victimiza cerand sa fii sanctionat ca poate in felul asta scapi. 

Atat de prosti ii crezi pe cei responsabili sa nu stie ca ala e un topic facut la harneala ? Cu atitudinea asta vrei tu sa primesti Capitan ? Maturizeaza-te. In felul asta ii fugaresti pe toti.

E off-topic si daca te uiti bine in urma,gasesti x topicuri cu titluri asemanatoare,hai sa le stergem pe toate,hai sa le dam si ban ..

Pai nu e asa. Ma dezgusta comportamentul asta de badass. Linisteste-te. Fii in rand cu lumea,din cate observ nu prea stii sa te distrezi.. 

Am dat lock si l-am bagat la cosu de gunoi deoarece in trecut era un topic asemanator,in care era gen reclamatie sau cerere de admin/captain in care zicea ,,teapaaa'' iar @The.Extreme a lasat un reply cu data viitoare lasa glumele proaste si a dat lock si la gunoi,de asta am facut aceeasi chestie.

3 minutes ago, SHAHMEN said:

Am dat lock si l-am bagat la cosu de gunoi deoarece in trecut era un topic asemanator,in care era gen reclamatie sau cerere de admin/captain in care zicea ,,teapaaa'' iar @The.Extreme a lasat un reply cu data viitoare lasa glumele proaste si a dat lock si la gunoi,de asta am facut aceeasi chestie.

Mi se pare o tampenie sa faci acelasi lucru,mai ales tu . Pe tine personal,nu vad cu ce te deranjeaza...

Daca ei au o problema cu asta,se pot descurca si singuri. Lasa-i pe ei sa considere ce e gresit si ce nu. Atata timp cat nu exista o regula undeva,nu te apuca sa faci ce fac ei .

Ei fac ca au motivele lor,tu fa ce ai de facut.

Edited by [esu.familia]Slayer_

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this