Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamație M O R E ( un-locked aiurea )


KrYsTy

Recommended Posts

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Nick-ul tau pe forum: KrYsTy
Nick-ul celui reclamat: @M O R E
Link catre profilul celui reclamat: sus
Motiv: Un-locked aiurea se baga peste mine
Dovada: 
http://www.imgz.ro/view.php?id=250357
Topicul(optional): 

Altele cuvinte: 

MAI LASAT FARA CUVINTE "VERE" O_o

 

 

Edited by KrYsTy
  • Like 1
  • Shit 3
Link to comment
Share on other sites

m-ai*

Am dat unlock deoarece trebuia sa mai aduca dovezi si poate mai voia un admin sa-si dea cu parerea, nu te grabesti tu mare Capitan sa dai lock.

Plus ca in primul rand ala nu-i motiv de dat lock, care-i problema ta ca asculta jador si are lag? Daca tu erai in germania ce plm faceai in locul lui ?

Sa-mi spuna naibii un general daca ala-i motiv de lock frate, ce naiba, nici n-are legatura cu reclamatia jador si germania.

 

Edited by M O R E
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, M O R E said:

m-ai*

Am dat unlock deoarece trebuia sa mai aduca dovezi si poate mai voia un admin sa-si dea cu parerea, nu te grabesti tu mare Capitan sa dai lock.

Plus ca in primul rand ala nu-i motiv de dat lock, care-i problema ta ca asculta jador si are lag? Daca tu erai in germania ce plm faceai in locul lui ?

Sa-mi spuna naibii un general daca ala-i motiv de lock frate, ce naiba, nici n-are legatura cu reclamatia jador si germania.

 

limbajul tau lasă de dorit blacklistere ia ai grija, eu i am spus ce era de spus si am închis reclamația, tu daca erai un " deștept " asa cum te crezi tu imi făceai frumos reclamație și dacă un general/căpitan considera ca am dat lock aiurea ma sancționa si re-deschidea topicul , abia atunci puteai sa postezi dovezile alea in + care le aveai... ! 

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, KrYsTy said:

limbajul tau lasă de dorit blacklistere ia ai grija, eu i am spus ce era de spus si am închis reclamația, tu daca erai un " deștept " asa cum te crezi tu imi făceai frumos reclamație și dacă un general/căpitan considera ca am dat lock aiurea ma sancționa si re-deschidea topicul , abia atunci puteai sa postezi dovezile alea in + care le aveai... ! 

Un comentariu care nu-si are rostul, ce limbaj asa de urat am folosit crestine? In regulament zice clar ca daca scapi un "plm" nu are nimic.

Dar cand DareDevil a dat unlock la reclamatie ca s-a bagat tot asa un destept mare ca tine, de ce el n-a fost sanctionat? Nu cred ca se sanctioneaza pentru asta.

Reclamatie de ce sa-ti fac? Sa-si piarda generalii timpul  aiurea ca unu ca tine?Am dat pur si simplu unlock deoarece ala nu e raspuns de dat lock!

 

Edited by M O R E
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...