Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


reclamatie KrYsTy locked aiurea


TONY42O

Recommended Posts

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Nick-ul tau pe forum:[cP.elite]TONY12
Nick-ul celui reclamat: KrYsTy
Link catre profilul celui reclamat: 
http://forums.rss-ro.com/index.php?/profile/17907-krysty/&wr=eyJhcHAiOiJmb3J1bXMiLCJtb2R1bGUiOiJmb3J1bXMtY29tbWVudCIsImlkXzEiOjk4OTEyLCJpZF8yIjo4Mzk1NjZ9
Motiv: lock aiurea
Dovada:

Altele cuvinte: nici macar nu mai lasat sa mai pun niste video uri cu tipul asta ca i sare prea mult ai dat tu repede locked si in primul rand filmez in 130 120 fps si se randeaza in 60 fps. 

Mai avem niste video uri ca se le pun cu tipul si tu dai locked. si nu acult muzica dupa youtube am winamp.

 

  • Like 1
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

La ping 90-150 tu vrei sa dai busted unui player cu aim nu? esti un frustrat omule , nu vezi ca o ti într-una cu reclamati pana si in prima zi de an nou tu faci reclamati pe rss n-ai viața socială baiete mai iesi din casa. on: au fost destui care au comentat acolo. 

servus. 

  • Dislike 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, KrYsTy said:

La ping 90-150 tu vrei sa dai busted unui player cu aim nu? esti un frustrat omule , nu vezi ca o ti într-una cu reclamati pana si in prima zi de an nou tu faci reclamati pe rss n-ai viața socială baiete mai iesi din casa. on: au fost destui care au comentat acolo. 

servus. 

Dmn dă-mi doua palme pe ce lume trăim ești admin 2k21 nu trb sa dai locked. Pai tu ai PC și filmezi in 360p și în 30 fost daca vrei sa ne lu am așa.

Dar dece sa nu i fac reclamație când omul joaca cu coduri pe ce ie tare in gura tipul.??

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, KrYsTy said:

 na bunule, aceași fază in video asta @The.Extreme stie de video ăsta el a zis cu gura lui ca nu e aimbot! 

da frt dar la mine nu patineaza si am mai multe secvente cu el tot nu intelegi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...