Jump to content
In legătură cu BAN-UL jucătorilor cu experiență !!! Read more... ×
  • Advertisments

Sign in to follow this  
Smecheru11

Cerere admin Smecheru1

vote  

14 members have voted

This poll is closed to new votes
  1. 1. vote

Recommended Posts

Nume pe server :

Smecheru1

Vechime pe server : 4 ani

link stats server http://www.rss-ro.com/myaccount.php

mic reminder in activitatea mea: am ajutat jucatori chiar daca nu am fost admin le-am dat bani si i-am ajutat cu comenzi pe care nu le cunosteau 

De ce m-am hotarat sa devin admin : numai sa fac eventuri si sa ma ocup de codati reportandu-i altor admini care au level mai mare si se pot ocupa de ei 

• Like 1
  • Haha 2

Contra, nu ai respectat modelul, in plus nu imi place ca te rugai de mine pe server sa iti dau pro, si nu e sa zici ca mai rugat o data, ci de mai multe ori.

Data viitoare nu mai stresa lumea cu PM-uri!

https://imgur.com/sxeWGTI

Chiar daca nu am jucat mult pe server m-a ajutat ca nu stiam niste comenzi.

Din partea mea PRO.

Fiecare merita o sansa.

Istoric curat. Sa nu fi avut probleme mari cu adminii in trecut, cum ar fi banuri, tepe, certuri, de-astea.

- Vechime minim 3 luni si activitate cat de cat pe forum.

- Serios si pregatit sa ajuti administrarea serverului!

Minim 13 ani, sa fii capabil sa scrii corect, sa ai un comportament decent fara sa fi fost implicat in certuri cu alti playeri, cu injuraturi de tarani si de-astea. A nu se confunda cu rivalitatea intre clanuri/ganguri unde evident ca se accepta atat timp cat stiti limita de bun simt. Sa te descurci sa iei decizii corecte pe cont propriu nu sa astepti intotdeauna ca cineva cu rank mai mare sa te indrume.

- Sa ai cunostinte DM cu armele RW si WW, sa poti face C-Bug si No-Reload incat sa fi capabil sa diferentiezi un codat de un player cu skill.

Model:

Faceti cererile intr-un topic nou. Titlul topicului trebuie sa fie intotdeauna de forma "Cerere admin NUME PE SERVER"

*Nume pe server:
                                                                                 *AKA:

*Vechime pe server:

*Mic reminder cu activitatea mea in comunitate*:
                                                        *De ce m-am hotarat sa devin Admin:

*Proof Video:

Activitate forum 0 , cont creat acum 12h.

aka n ai

proof video n ai sa vedem daca poti filma in 720p.

Modelul nu l ai respectat ..

Lock. Poti revenii dupa ce ai ceva vechime pe forum , iar pe server nu te mai plangi in stanga si n dreapta sa iti dea pro la cerere .

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this