Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamatie [esu.familia]Alin012 (kick aiurea, amenintari)


Guest

Recommended Posts

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Nume pe RSS: mariavirgina)
Numele Adminului pe RSS:[esu.familia]Alin012
Motivul reclamatiei: kick aiurea, amenintari ban
Dovezi:  https://imgur.com/a/ilEl9yv

 

alt admin care nu a vazut [Censored] in viata lui semeni cu ala care fumeaza 5 joint uri pe zi(se simte el), ia te de mana cu el ca sunteti 2 prosti

 

@DjAndycer sa nu te bagi aici te rog daca si pentru tine e 'virgina' un cuvant vulgar ca 'mata'

Edited by Guest
Link to comment
Share on other sites

da sa stii ca ma deranjat foarte mult numele pe care l ai pus pe comunitate sunt copii de 7 8 ani vere care inca nu au aflat de cuvantul virgin! sau virginitate acum mai facut sa inteleg ca tu ti ai pus

aceel nume casa te amuze pe tine doamne esti bolnav!  n am ce sa cer de la tine   prima data ti am dat kick a 2a oara ai venit ca nush ce te am rugat de cateva orii dar nu ai vrut ti am zis ca o sa fii

sanctionat iti bateai joc de mine ca nush si ntrun final ai ajuns sa te sanctionez dar mie unia nu mi sa potrivit acel nume pe care l ai ales nu esti numai tu pe acel serverv ganteste te ca sunt copii

mai mici de varsta ta poate ca tu ai 17 18 19 si ai incercat sa te amuzi ...  

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Shady. said:

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Nume pe RSS: mariavirgina)
Numele Adminului pe RSS:[esu.familia]Alin012
Motivul reclamatiei: kick aiurea, amenintari ban
Dovezi:  https://imgur.com/a/ilEl9yv

 

alt admin care nu a vazut [Censored] in viata lui semeni cu ala care fumeaza 5 joint uri pe zi(se simte el), ia te de mana cu el ca sunteti 2 prosti

 

@DjAndycer sa nu te bagi aici te rog daca si pentru tine e 'virgina' un cuvant vulgar ca 'mata'

ce tupeist esti ne mai faci si "prosti" bine ca ai tu multa minte desteptule !!!  :) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

intr un post nu stii sa scrii? a stai, nu te prea duce mintea..

m ai intrebat de 10 ori de ce nu imi schimb numele si ti am spus ca nu vreau si ca nu pot dar esti prea sa intelegi..

Edited by Guest
Link to comment
Share on other sites

https://dexonline.ro/definitie/vulgar

alege-o pe care vrei :) 

sunt altii care n-au nici 2 cifre in varsta si au pe la gura ce n-am avut eu in 19 ani de viata(referitor strict la limbaj,sa n-o dam in homo things) 

dau lock la reclamatia asta,dar oricine altcineva de acum incolo n-o sa mai fie  "iertat" sa zic asa

de ce?

nu esti sigur de ceva,intreaba mai multi,nu esti sigur pe restu,documenteaza-te singur ce inseamna vulgar sau ORICE altecva,incercati sa folosesti netul cum trebuie,nu doar pentru niste injuraturi online sau reclamatii,aveti atatea informatii de n-aveti timp sa va ganditi cate puteti accesa si va certati pentru asa ceva?

sper ca reclamatia asta sa va deschida ochi la toti cei care o citesc si sa va adunati,tu crezi ca plange vreun pustan ca aude de virginitate?ii pasa asa de mult ca nici nu-l citeste daca-l vede pe chat

asta a fost prea exagerat,daca cineva e impotriva la tot ce a zis are tot dreptul sa-mi conteste decizia,tot ce am zis sa ma reclame

dar deja cu chestia asta s-a exagerat la cote maxime

nu-l implicati pe andy in vreun fel,fiecare are parerile lui si sunt impartite,dar MACAR documentati-va ce inseamna vulgar si incercati sa fiti mai pasniti

lumea din jur devine din ce in ce mai rea,multi vin sa se relaxeze pe server,incercati sa fiti mai prietenosi,suntem o comunitate,o familie sa zic asa,tre sa ne suportam intre noi,fiecare are parerile lui,ganduri si frustrari,dar fiti uniti macar,lock.

Link to comment
Share on other sites

  • rullz locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...