Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Petitie DjAndy


[esu.familia]Vlad

Recommended Posts

Buna seara Andy.

Acest topic este facut in numele playerilor de pe RSS care au participat la /santaland mai precis la jocul cu cadouri.

O intrebare avem pentru tine: DE CE AI PUS 7 NIVELE!?

Nu incerca sa dai vina pe Runix, domnul a declarat ca este aceelasi sistem ca anul trecut.

Prin acest topic incerc sa rezolv o problema si anume: nivelul de stres crescut al playerilor care au jucat la acest event de craciun, domnul Slayer mai avea putin si facea spume astazi.

Rog raspuns si rezolvarea prompta a problemei

Tot odata il invit pe @Brosky#DBPN care a castigat de 3 ori anul trecut eventul sa isi incerce norocul la acest event, ia sa te vedem norocosule.

@DjAndy

P.S Felicit acei 2 playeri care au reusit sa castige, as dori sa ii intreb: CUM!?

Edited by [esu.familia]Vlad
  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Vlad,te rog,nu ti-ai dat seama ca sunt mana in mana  RuNix si cu DjAndy ? Aia 2 jucatori castigatori, n-au existat niciodata,sunt pusi la harneala. 

 

Am incercat problema ALGORITM si nu,nu e . Am incercat 100 de metode...Am pierdut cateva ore bune,nu exista,e ceva random inexplicabil si fara finish . 

 

REVOLUTIE...

 

Ganditiva la copiii care isi pierd vacanta crezand ca  o sa poata termina /santaland.... E trist.

Edited by [esu.familia]Slayer_
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, [esu.familia]Slayer_ said:

Vlad,te rog,nu ti-ai dat seama ca sunt mana in mana  RuNix si cu DjAndy ? Aia 2 jucatori castigatori, n-au existat niciodata,sunt pusi la harneala. 

 

Am incercat problema ALGORITM si nu,nu e . Am incercat 100 de metode...Am pierdut cateva ore bune,nu exista,e ceva random inexplicabil si fara finish . 

 

REVOLUTIE...

 

Ganditi-va la copiii care isi pierd vacanta crezand ca  o sa poata termina /santaland.... E trist.

@RuNix 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

E ilogic frate :) daca nici scripterul mini-game-ului @RuNix nu-l poate trece ,atunci cine? 

 

7 nivele ,pai trebuie sa fii nostradamus frate sa stii care e cel norocos.

 

Sarbatori fericite cu gems castigate usor :))))))))))

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, [Loyal.p]$corpion) said:

 

"Mai multi stelisti au mers sa protesteze la Ambasada Poloniei,unde au aruncat carnati polonezi"

 

This is unreal  ?

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

4-5 nivele erau ok nu 7.. pai nu avem noi asa noroc sa "ghicim" de 7 ori unde se poate de mers, 2 jucatori in 2 zile sa castige e absurd..

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, PEET said:

4-5 nivele erau ok nu 7.. pai nu avem noi asa noroc sa "ghicim" de 7 ori unde se poate de mers, 2 jucatori in 2 zile sa castige e absurd..

boss 3 zile* ce facem aici... :) 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

[21/12/2019 at 17:14:59] [cP.Team]Omul.Magic a castigat marele premiu.


[21/12/2019 at 18:10:2] KiNGCristi. a castigat marele premiu.

 


:)

  • Haha 2
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Sistemu este facut in felu urmator:

Cand intri in acel mini game in casuta primele gifturi aleg playerii care intra random,nu va ganditi ca daca 2 playeri intra intr un gift si nu mor al 3 lea v a muri,sunt sanse sa mergi in acelas gift cu ei sau sa mori pentru ca te alege random fiecare gift la fiecare nivel,intradevar sunt prea multe nivele este prea complicat insa ,daca luam calea cea dreapta nu cred ca poti face in cateva ore 50 de gems din noroc pe server sau cat este premiul respectiv.

 

Link to comment
Share on other sites

Eu n-am ce face , doar runix daca modifica sansele de castig :))

Am chemat cativa jucatori pe serverul de mape pentru testare , cum ar merge, nah , nu au bagat de seama pana nu au jucat jocul :))

 

  • Like 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, RuNix said:

[21/12/2019 at 17:14:59] [cP.Team]Omul.Magic a castigat marele premiu.


[21/12/2019 at 18:10:2] KiNGCristi. a castigat marele premiu.

 


:)

 Un anonim ,si un player care intra o data pe luna :D 

Edited by Cobalt
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...