Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Sugestie Duel


SLAYER

Recommended Posts

Nume pe server: [esu.familia]Slayer_

Idee/Sugestie: Sa se poata adauga o suma de gems/coins/ $  (optional),atunci cand dai duel cu cineva.  

Link to comment
Share on other sites

Uneori mai dai esc din greseala si te baga direct duel si se baga unu prodm cu unu care nu stie c-bug si pierde acele statistici într-o clipa.

Doar daca sa se faca un sistem prin care sa iti dea o oferta pe chat si sa scrii /accept . /decline duel..

 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, PEET said:

Uneori mai dai esc din greseala si te baga direct duel si se baga unu prodm cu unu care nu stie c-bug si pierde acele statistici într-o clipa.

Doar daca sa se faca un sistem prin care sa iti dea o oferta pe chat si sa scrii /accept . /decline duel..

 

Nu stiu dc nabu de runix n a facut comanda de ESC pentru refuz :dntknw:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, [esu.familia]robbO said:

Nu stiu dc nabu de runix n a facut comanda de ESC pentru refuz :dntknw:

Dap.. la fel si la tradeuri daca dai esc se acceptă oferta

Link to comment
Share on other sites

CE SA FACI CAND AI BAN PE SERVER DE LA UN ADMIN PE NUME BLACK19

ITI DAI UP LA TOPIC

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ideea de-a face un duel pe o suma de gems/coins/cash mi se pare interesanta, dar ar trebui ca sistemul actual de la duel sa sufere mici modificari. Ca de exemplu: un mesaj vizibil cu suma pe care jucati, iar aceasta sa fie una mica (ca sa evitam tepele in care unu' bun la dm ii cere X gems la duel unui incepator). Asta pe langa sugestia de mai sus cu ESC = refuz.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Pe generatia asta de rss-isti plina cu prodm-eri inca neprinsi? Doamni feri de asa ceva

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • RuNix locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...