Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Request Admin WhiteEvil$_


[Legendary.p]Schwei

Request Admin WhiteEvil$_  

23 members have voted

  1. 1. Choose


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

*Nume pe server: [Loyal.p]WhiteEvil$_
                                                                                 *AKA: Schwei

                                                                      *Vechime pe server: 2014

                                                *Mic reminder cu activitatea mea in comunitate*: în mare parte jucam ca un player noname și ma distram, în 2017 am luat parte la gangul UPC și am început sa ma fac cunoscut. N-am avut probleme mari pe sv sau blacklist, doar câteva certuri cu alți playeri (sunt împăcat cu majoritatea "dușmanilor" mei). 
                                                        *De ce m-am hotarat sa devin Admin: Dimineața când intru eu majoritatea playerilor profita de faptul ca nu sunt admini on. (Db, Cheats, Înjurături, Reclame) 

Am văzut mulți "admini" doar pt tag decand e pe Shop. M-am gândit sa îl cumpăr direct, dar după sa primesc demote în câteva săptămâni.. Măcar asa o sa știu dacă sunt capabil sau nu după opinia serverului. 

                                                                          *Proof VideoHere    

720p se mișcă ok. 

Nu-s mare pro-dmer da ma descurc sa depistez un cheater (dacă nu cer ajutorul unui coleg). 

 

 

Sper sa fiu acceptat. ❤️❤️

Edited by ☠Loyal.p☠WhiteEvilS_
.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
1 hour ago, ☠Loyal.p☠WhiteEvilS_ said:

Up, more votes?? 

Daca tot ti-ai luat rcon + admin mai are rost ?:)) On PRO !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Draxler said:

Daca tot ti-ai luat rcon + admin mai are rost ?:)) On PRO !

Fratele meu BlackEvil$ are RCON, eu sunt WhiteEvil$

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ☠Loyal.p☠WhiteEvilS_ said:

Fratele meu BlackEvil$ are RCON, eu sunt WhiteEvil$

aaaa lollll , eu am crezut ca tu :)) , tot PRO ramane :)) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Draxler said:

Daca tot ti-ai luat rcon + admin mai are rost ?:)) On PRO !

He is my little brother ❤️ :pro: for my little brother?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mhm , ce simplu e cand un soft de randare face ca formatul sa fie in 720p60fps , dar video-ul in sine nu e in 60 de fps sau chiar sub!

Exemplarul care l-am facut arata si fps-urile in-game cu frame limiter on sa nu arate imaginea taiata!

Simplu e sa ai un mode care sa iti arate cate fps-uri ai , sau programul de filmare sa arate fps-urile in filmare!

3dHLc6N.png

Sa vad un exemplar cu cerintele astea si poate primesti o sansa , pana atunci , asteptam!

:))

[Edit]

Revino peste 2 luni!

Respins!

Lock!

Link to comment
Share on other sites

  • DjAndy locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...