Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Cerere Captain SHAHMEN


SHAHMEN

SHAHMEN CAPTAIN?  

40 members have voted

  1. 1. SHAHMEN CAPTAIN?

    • DA/YES
      27
    • NU/NO
      13


Recommended Posts

Nume pe server: SHAHMEN http://www.rss-ro.com/playerstats.php?player=SHAHMEN
AKA:BABI

Vechime pe server:2 Ani si 9 luni

 De ce îți dorești acest rank?:Imi doresc acest rank,deoarece am o activitate foarte mare pe server incat si pe forum,am gradele de Vip,Guardian,Guardian Master,iar pe server detin rankul de admin 5 ,placerea de a ajuta playerii a inceput pe data de 25.10.2018 ,deoarece m-am hotarat ca vreau sa  pot ajuta playerii,am aplicat o cerere de admin care a fost acceptata de insusi @DjAndy ,dupa care in prima zi am inceput,usor,usor am invatant sa sanctionez corespunzator regulamentului si sa nu fac greseli,in prima luna avansasem,2-3 ore pe zi 2 ore pe forum.Am decis ca vreau sa ajut serveru si mai mult cu un grad pe forum,mi-am achizitionat Guardian Master ,caci la Guardian sunt mai putine comenzi asa ca vreau sa ajut mai mult,dupa care am inceput sa fiu din ce in ce mai activ si uite-ma in prezent ,joc undeva la 5-10 ore,acum depinde in functie de cum imi permite timpu' singurele pauze au fost facute cand am fost plecat ,cea mai mare pauza a fost de 1 luna si 1-2 saptamanii,insa cand am revenit am recuperat timpu' pierdut in 2 zile deja am reintrat in lista de admini.

Activitatea mea se poate observa aici: http://www.rss-ro.com/staffstats.php

Nu pot sa nu scot la iveala faptu ca am mai primit reclamatii ,insa este normal cand un player crede ca am gresit si vreau sa se ia o decizie in privinta sanctionarii mele,insa acestea au fost inchise pentru simplu' fapt caci am sanctionat corespunzator,cu limbajul nu am probleme niciodata nu am primit reclamatii pentru limbaj sau sa fiu sanctionat pe server pentru limbaj de cand am adminul.Vreau sa mentionez faptu caci de cand am admin nu am primit 1 awp si de fiecare data cand gresesc cer sa fiu sanctionat ,dar nu a fost cazu.

Descriere în câteva cuvinte: Pai sunt aici pentru toti,incercand sa ajut si mai mult cum pot,playerii ma stiu pe server si cum sunt,ce fac pentru server ,mereu am fost acolo si voi fi.

Pai cam atat,sper ca nu v-am tinut mult la povesti si vreau sa le multumesc lor pentru ca au avut incredere in mine si le-am demonstrat ca nu au facut o greseala dandu-mi accesu' la admin @DjAndy @The.Extreme .

Aici am mai aplicat o cerere de captain http://forums.rss-ro.com/index.php?/topic/96838-cerere-capitan-shahmen/

Cu tot respectu si toata stima #SHAHMEN !

Edited by SHAHMEN
  • Like 10
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

Clar,NU!

Ar fi o greseala imensa,pana si gradul pe care il ai in acest moment este mult prea mare pentru capacitatea ta.

  • Like 2
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

On 12/8/2019 at 10:22 AM, SHAHMEN said:

Pai cam atat,sper ca nu v-am tinut mult la povesti si vreau sa le multumesc lor pentru ca au avut incredere in mine si le-am demonstrat ca nu au facut o greseala dandu-mi accesu' la admin @DjAndy @The.Extreme .

Ahaaaaaaaaa deci pe ei te bazezi tu..... :))  

Capitan cu pile, esti baganont.

 

Succes in continuare.

  • Haha 7
Link to comment
Share on other sites

Desi nu ai o vechime fabuloasa , te-ai apucat o data cu mine de acest frumos server ,in scurt timp ai devenit admin  lvl 5 ,guardian master ,gurdian ,vip ,ai o casa de invidiat pe sv :) ...stii regulamentul ,te stiu si in realitate frate ...nu iti dau pro ca ne cunoaste ,ci ti-l dau ca-l meriti ,stii regulamentul ,iti fac trb foarte bine de admin ,stiu ca nu iti plac favorizarile deci acest grad ti s-ar potrivi!  Esti 3/3 persoana ,din cele care merita acest grad ,no hate parerea mea !

 

PRO!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

@RuNix,ai facut alegerile acum poti da lock.

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, SHAHMEN said:

@RuNix,ai facut alegerile acum poti da lock.

 

Ti-ai gasit cine sa stea sa dea lock ?. Ai gm, iti poti da singur. Cred ca s-a facut clar inteles cu alegerile.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...