Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamatie [sN.Army]Goess - Silent aimbot.


pulse

Recommended Posts

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Nume pe RSS: NoPulse

Numele reclamantului: [sN.Army]Goess
Motivul reclamatiei: silent aim
Dovezi:

Bai baieti sa moara mama de nu ma enerveaza plodu asta cu silent aim frate, da-tii ban odata ca are cod din ala de al aveam si eu pe timpuri, de al avea si xipri cu tweet etc etc, e clara treaba frate cu asta, sa se trezeasca un admin cu capu pe umeri si sa-i dea ban odata pentru numele lui dumnezeu, fara fria, ca incep sa dau cu rage aici. Nu vreau sa ma apuc iar sa ai scot de pe sv pe toti codati cu reclamatii ca iar am ocazia sa iau bl dq, dar si pe filmare, dau report ca un bou dar [Censored] se ocupa. De vazut faza dupa ce dau report, aia din sN i-au zis ca are report si a inceput sa dea mai bland baietasu.

 

AIA DIN SN SA NU VA BAGATI CIAU

Edited by NoPulse
  • Like 6
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

la min 1.12 se vede clar silent aimbot la fel si la 1.35 , 2,52 ii sare, 4.30 iar ii sare..

e on/off silent aimbot

 

alti admini, pareri?

 

 

Edited by PEET
Link to comment
Share on other sites

@PEET la 1.12 e posibil , am testat acum ceva timp un silent cu w1nter si cam asa face

 

Link to comment
Share on other sites

Mati prins smr de nu

Nu mai nu joc cu aim de cand am luat blacklist

Am ales sa nu mai folosesc  aimbotu si voi încă ziceți că am s aim , eu daca ii făceam reclamație pt s aimi toți din cp cu admin săreau ca nu e ala aimbot

Si inchdeau reclamatia

Am avut si noroc la unele faze unde ziceti voi ca am s aimbot dar mda

Nu mai vreau sa zic nimic

Edited by GoEsS
  • Like 1
  • Sad 1
  • Shit 5
Link to comment
Share on other sites

Nu mi se pare nimic suspect, nu mi sariti in cap ca sunt din sN, mi am spus parerea doar

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nimic suspect, daca trage bine nu inseamna ca are aimbot, poate are coduri, dar in video tau pulse nu vad nimic ce ar face sa primeasca ban.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ala nu e aim, toate fazele alea se văd așa de la little foot.

Edited by owner
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, owner said:

Ala nu e aim, toate fazele alea se văd așa de la lite foot.

Exact cum spune si Owner, toate fazele care vi se par suspicioase se vad asa de la littlefoot.

La fel ca In cazul si lui GRAH, sunt tactici pe care voi nu le stiti si de asta spuneti ca este cheat.

Daca este o faza doua suspicioasa nu inseamna ca are silent.

 

14 hours ago, PEET said:

la min 1.12 se vede clar silent aimbot la fel si la 1.35 , 2,52 ii sare, 4.30 iar ii sare..

e on/off silent aimbot

 

alti admini, pareri?

 

 

Nu orice faza care ti se pare suspecta este aimbot, secundele din acest video da, sunt suspecte din cauza de la littlefoot.Iti dau un exemplu de la tine din gang, nightt, el nu joaca cu coduri dar cand joci cu el sunt "faze" foarte suspecte in care zici ca este aimbot dar nu este.

 

Edited by [sN.Army]MORE
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pupati mult prea mult in fund litefoot-ul asta, nu ii chiar asa de op cum credeti voi ca ii...dar in fine,oricum si din punctul meu de vedere in videoclipul lui pulse nu se vede nimic clar

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, [sN.Army]MORE said:

Exact cum spune si Owner, toate fazele care vi se par suspicioase se vad asa de la littlefoot.

La fel ca In cazul si lui GRAH, sunt tactici pe care voi nu le stiti si de asta spuneti ca este cheat.

Daca este o faza doua suspicioasa nu inseamna ca are silent.

 

Nu orice faza care ti se pare suspecta este aimbot, secundele din acest video da, sunt suspecte din cauza de la littlefoot.Iti dau un exemplu de la tine din gang, nightt, el nu joaca cu coduri dar cand joci cu el sunt "faze" foarte suspecte in care zici ca este aimbot dar nu este.

 

More n-am chef de cearta cu tine, ma stii de acum, imi vad de treaba, dar mai stii cand al amentintasesi cu ban pentru aimbot? ca l-am filmat aman2? ce a facut goess? /q direct pa pa, sa pisat pe el de frica. Nu ma pune sa pun clip ul acela in care am toate dovezile necesare pentru a arata ca este favorizare, nu de aia l-am vazut pe goess in sN, de frica pt ban, daca chiar nu avea aim nu trebuia sa ai fie frica de ban, si n-ar fii venit in sN aiurea asa ;) si sa nu vii sa spui "am luat crash" ai luat pe [Censored] crash. More, ma repet, nu degeaba am zis ca voi din sN nu trebuie sa va bagati, ca e normal in [Censored] mea sa favorizam unu pe altu, ca avem plozi 24 din 24 pe samp cu cod care ne fac gp, nu ma pune sa pun clipu, cius.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, NoPulse said:

More n-am chef de cearta cu tine, ma stii de acum, imi vad de treaba, dar mai stii cand al amentintasesi cu ban pentru aimbot? ca l-am filmat aman2? ce a facut goess? /q direct pa pa, sa pisat pe el de frica. Nu ma pune sa pun clip ul acela in care am toate dovezile necesare pentru a arata ca este favorizare, nu de aia l-am vazut pe goess in sN, de frica pt ban, daca chiar nu avea aim nu trebuia sa ai fie frica de ban, si n-ar fii venit in sN aiurea asa ;) si sa nu vii sa spui "am luat crash" ai luat pe [Censored] crash. More, ma repet, nu degeaba am zis ca voi din sN nu trebuie sa va bagati, ca e normal in [Censored] mea sa favorizam unu pe altu, ca avem plozi 24 din 24 pe samp cu cod care ne fac gp, nu ma pune sa pun clipu, cius.

puls usor tata ca eu nu am intrat in sN de frica pt ban :)) 

eu am intrat ca erau mai multi cu care ma cunoasteam bine si am decis sa raman aici pentru ca sunt activ si fac gp nu?

si oricum cum ai zis mai sus ca nu mai stau sa dau quote si la celalt , more nu mi-a zis nimica de niciun report pt aimbot sau nush ce

si in plus daca era sa joc cu aim sau s aim eram banat de mult pentru ca acum unii admini au experienta in coduri

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, GoEsS said:

puls usor tata ca eu nu am intrat in sN de frica pt ban :)) 

eu am intrat ca erau mai multi cu care ma cunoasteam bine si am decis sa raman aici pentru ca sunt activ si fac gp nu?

si oricum cum ai zis mai sus ca nu mai stau sa dau quote si la celalt , more nu mi-a zis nimica de niciun report pt aimbot sau nush ce

si in plus daca era sa joc cu aim sau s aim eram banat de mult pentru ca acum unii admini au experienta in coduri

de asta am avut si eu aim 7 luni no? 

mna, ia dai cu ochiu pe aici, pe filmarea asta, zic la admini. Ceva de genu am avut eu, oleaca mai nrml, pana am bagat ala pe f12 si faceam cum voiam eu cu on off. Nu va mai cacati pe voi astia din sN ca "nu are aim bla bla bla" si va mai si dati like singuri, ajunge owner asta care si el, nu joaca de luni intregi si se baga. Am inteles frate ca ai admin, dar? Ai vazut in viata ta un baiat care sa joace cu cod zilnic, gen sandwave, si pe filmare sa nu se vada nimic da? dar el tot o tine ca n-are cod, dar defapt? e primu codat de pe sv. Mai invata-te sa te joci pe samp, ca ai sa stai 7/7 cand o sa te inveti dm fara coduri, o sa te distrezi mai mult, doar daca [Censored] nu-ti inchide netu

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, NoPulse said:

de asta am avut si eu aim 7 luni no? 

mna, ia dai cu ochiu pe aici, pe filmarea asta, zic la admini. Ceva de genu am avut eu, oleaca mai nrml, pana am bagat ala pe f12 si faceam cum voiam eu cu on off. Nu va mai cacati pe voi astia din sN ca "nu are aim bla bla bla" si va mai si dati like singuri, ajunge owner asta care si el, nu joaca de luni intregi si se baga. Am inteles frate ca ai admin, dar? Ai vazut in viata ta un baiat care sa joace cu cod zilnic, gen sandwave, si pe filmare sa nu se vada nimic da? dar el tot o tine ca n-are cod, dar defapt? e primu codat de pe sv. Mai invata-te sa te joci pe samp, ca ai sa stai 7/7 cand o sa te inveti dm fara coduri, o sa te distrezi mai mult, doar daca [Censored] nu-ti inchide netu

nu vrei sa intelegi ca nu mai joc cu aim / s aim ? :)) 

eu ma distrez cand va vad pe voi ca pierdeti

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, GoEsS said:

nu vrei sa intelegi ca nu mai joc cu aim / s aim ? :)) 

eu ma distrez cand va vad pe voi ca pierdeti

hai taci in plm ca mi se ridica nervi cand te vad si cand te aud, mai bine taci, taci odata. Nu imi place sa dau rage si sa ma comport asa, dar iesi in [Censored] mea si taci plodule.

Edited by NoPulse
Link to comment
Share on other sites

Just now, NoPulse said:

hai taci in plm

vezi cum te transformi dintr-un om intr-un figurant

stiu ca te enervezi ca se baga cei din sn da chiar nu am aim:)

ultimul post

Link to comment
Share on other sites

Just now, GoEsS said:

vezi cum te transformi dintr-un om intr-un figurant

stiu ca te enervezi ca se baga cei din sn da chiar nu am aim:)

ultimul post

ultimu sa fie, taci

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, NoPulse said:

More n-am chef de cearta cu tine, ma stii de acum, imi vad de treaba, dar mai stii cand al amentintasesi cu ban pentru aimbot? ca l-am filmat aman2? ce a facut goess? /q direct pa pa, sa pisat pe el de frica. Nu ma pune sa pun clip ul acela in care am toate dovezile necesare pentru a arata ca este favorizare, nu de aia l-am vazut pe goess in sN, de frica pt ban, daca chiar nu avea aim nu trebuia sa ai fie frica de ban, si n-ar fii venit in sN aiurea asa ;) si sa nu vii sa spui "am luat crash" ai luat pe [Censored] crash. More, ma repet, nu degeaba am zis ca voi din sN nu trebuie sa va bagati, ca e normal in [Censored] mea sa favorizam unu pe altu, ca avem plozi 24 din 24 pe samp cu cod care ne fac gp, nu ma pune sa pun clipu, cius.

Adu frate dovezile ca nu te opresc, crezi ca ma intereseaza daca primeste el ban?

App nu favorizez pe nimeni, sa stii ;)  Doar mi-am spus parerea.

Oricum si eu l-am filmat atunci cand mi-ai zis, dar mi-am dat seama ca de fapt nu are aimbot, e littlefoot si de asta se vede asa cand trage.Si nu am observat asta dupa ce a intrat in gang, am facut un gwar cu el si am vazut ca nu e ceea ce pare.Nici eu nu am chef de cearta, suntem prieteni.Crezi ca dau asa multa importanta acestei reclamatii? :)) Daca era pentru mine da..

Ultimul post, asteptam raspunsul final, daca acesta va primi ban sau nu :D 

Edited by [sN.Army]MORE
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Ce sa mai aduc ca degeaba ganguresc aici, mai pun si eu cv, ca mna trebuia sa puna Alex cv ca nu era fericit dupa. 

Unde e zmeu ala de goess de ma tine no stop in spawn care gangureste si el cu "hua ops pac pam ropt pa" a? unde e zmeu ala? al aveai pe kranto, fix unu din sN aveai pe tine nu? :)) Daca puneai pe unu dip upc, sau nush ceva ce sa nu tine nici cu unu, nici cu altu, kranto frate evident, mai intreb odata, unde e zmeu ala smecher? iti zic eu unde.i, s-a dus, ca stia zmeu ala ca pulse al filma :)) Esti la fel ca asta de aici: 

 

am dat gwar cu el aseara, s-a pisat pe el, ca stia ca filmez, si a lasat codu, ce sa mai, ce coincidenta nu? :)) 

 

 

Link to comment
Share on other sites

lock a luat ban, lock careva.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, NoPulse said:

lock a luat ban, lock careva.

Locked.

Link to comment
Share on other sites

  • Kranto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...