Jump to content
  • Advertisments

Sign in to follow this  
half.bb "Lights Out"

sugestie sampcac

Recommended Posts

Am vazut ca majoritatea spun ca pe server se joaca cu aimbot,si este adevarat..reclmatii peste reclamatii pentru aimbot,etc..

Propun sa se adauge sampcac pe rss,daca nu ai sampcac,nu poti intra pe server.

Vedem atunci care e cel mai bun,si care mai da asa bine.

PRO/CONTRA.

Pro, dar tot se va găsi o metoda de a trista deci tot mai Ok va fi sa  vii tu cu dovada clară, nu de-alta dar  nu toți vor instala sampcac asa ca sigur vom scade  Puțin sau mai mult mai ales dacă  nu ne va da voie sa  Intrăm fără el, deși a mai fost  Și  tot la video s-a ajuns să dai dovadă mai bine.

Am observat caz când exista acest sampCac, că "x"  Într-adevăr avea sampcac: pe On dar și hackul tot pe On. :)) 

11 minutes ago, BOUNCERUL said:

dupa ce ca nu se mai joaca mai nimeni pe sever, vreti si sampcac care oricum e o prostie de anticheat

2 hours ago, nightt said:

Daca bagi asa ceva o sa fie maxim 30 de playeri pe server...sunt multi care nici nu au auzit de ac..prea complicat

4 hours ago, [sN.Army]ANDREW._ #DBPN said:

=)))) vrei sa fim 10 pers pe sv? nu toata lumea isi va lua sampcac, inutil idk

50 50

1. Nu o sa fie deloc greu de instalat,este exact cum ti ai instala samp-ul,5 secunde dureaza,si  s-ar anunta cu o luna inainte,sa inteleaga toti.

2. Daca nu se mai joaca samp,asta este si chestia,ca toti joaca cu aim.

3.Strica daca incercam ? putem revenii oricand la no anti-cheat.

4. si asa 3 sferturi din admini nu stiu sa dea busted,asa ca le ar face treaba mai usoara.

Edited by half.bb | gandhalf
  • Like 1

31 minutes ago, half.bb | gandhalf said:

1. Nu o sa fie deloc greu de instalat,este exact cum ti ai instala samp-ul,5 secunde dureaza,si  s-ar anunta cu o luna inainte,sa inteleaga toti.

2. Daca nu se mai joaca samp,asta este si chestia,ca toti joaca cu aim.

3.Strica daca incercam ? putem revenii oricand la no anti-cheat.

4. si asa 3 sferturi din admini nu stiu sa dea busted,asa ca le ar face treaba mai usoara.

nu am zis ca nu, dar se vor lasa multi, idk

10 minutes ago, [sN.Army]ANDREW._ #DBPN said:

nu am zis ca nu, dar se vor lasa multi, idk

Nu au de ce daca ii anuntam bro.

aia care se lasa,clar ca joaca cu aim.

• Like 1

Mie mi-ar conveni dar n-are rost. Serveru e freeroam de stunt,drift printre care si DM . 

O data ce sampcac o sa fie pus pe RSS,multora nu le convine pentru ca multi folosesc CLEO pentru diferite moduri 4fun.

In primul rand sampcac nu permite moduri cleo/sampfuncs deci daca ai modpack de iarna nu mai poti folosi.
In al doilea rand nu toata lumea se pricepe de unde sa il ia si daca bagati vesiunea 0.09.0 o sa fie mai greu de gasit caci cea de acum este 0.10.0

In al treilea rand a mai fost in trecut, exista cheat-uri carora nu le trebuie sampcac, dar acestea sunt platite, mai exista si sampcac bypaser care iti face samp-ul sa ruleze fara sampcac pe aceste servere.

Eu zic ca nu are ajuta cu prea multe pe server asa ca trebuie sa ofer un contra acestei sugestii.

15 hours ago, MoJaY42O said:

Faza e ca pe RSS mai exista si alte chestii in afara de gwar.

asa e..

de exemplu cand te duci la /lv si iti da ala cu aimbot,si nu te poti misca..

sau se teleporteaza unu la tine si iti da crash,dar de ala de iti blocheaza pc ul si trebuie sa dai restart la pc..

Nu am propus asta pentru gwar..lmao

Edited by half.bb | gandhalf