Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Cand sa facem parada ?


El3ktrozZ

Cand sa facem parada?  

9 members have voted

  1. 1. Daca am organiza-o sambata, puteti participa incepand cu orele 19/20 ?



Recommended Posts

Salut!

Cand puteti participa la parada? Sambata sau duminica ?

Daca facem sambata, eu pot filma oricand, dar duminica trebuie sa filmez de dimineata ca sa am timp sa editez videoclipul pana seara, deci asta ar insemna sa il filmam undeva pe la ora 12.. Parerea mea e ca mai bine il filmam sambata seara cand se strang mai multi pe serve, dar mna, va las pe voi sa alegeti 

 

Daca aveti ceva idei(sau locatii) despre ce mai pot adauga in clip in afara de parada, le astept intr-un post mai jos

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, El3ktrozZ said:

Salut!

Cand puteti participa la parada? Sambata sau duminica ?

Daca facem sambata, eu pot filma oricand, dar duminica trebuie sa filmez de dimineata ca sa am timp sa editez videoclipul pana seara, deci asta ar insemna sa il filmam undeva pe la ora 12.. Parerea mea e ca mai bine il filmam sambata seara cand se strang mai multi pe serve, dar mna, va las pe voi sa alegeti 

 

Daca aveti ceva idei(sau locatii) despre ce mai pot adauga in clip in afara de parada, le astept intr-un post mai jos

Daca ai face maine,s-ar vedea la /timestamp ca este 30 si nu 1...

Duminica,nu toti se trezesc dimineata,mai ales ca este sambata spre duminica...trebuie filmat si pus duminica in aceeasi zi,doar daca timpu' iti permite.

Daca am face parada maine e ca si cum am face craciunu inaintea tuturor fara rost cand toti il fac pe o data anume,de aceea este pusa data respectiva..

Link to comment
Share on other sites

Eu zic sa propun sa facem Duminica deoarece este zi de odihna si toata lumea sta acasa si vor intra multi mai ales stiind ca e 1 decembrie.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, [esu.familia]Slayer_ said:

Sambata seara pe la 22.

uni dorm la ora aia :)) 

propun sambata ora: 7:30-maxim 8.

 

Link to comment
Share on other sites

Am intrebat si pe server si maine este ziua potrivita pentru a face-o, incepand cu ora 19, teoretic.. ca practic, sigur o sa vina cativa care o sa strice si asta mai ocupa timpul.

Dupa cum ziceam, daca ar fi sa o fac duminica seara, nu mai am timp sa editez clipul si nu vreau sa-l postez pe YouTube pe 2 decembrie pentru ca nu mai are niciun farmec.

 

Daca mai aveti ceva de obiectat scrieti.

Edited by El3ktrozZ
Link to comment
Share on other sites

Ce este asa wow la "paradele" astea?

PS:Am reformulat ca sa nu sune jignitor na.

Edited by xreaL
Link to comment
Share on other sites

Frumos ar fi chiar de 1 decembrie ,duminica...parerea mea!

Link to comment
Share on other sites

Sunt de acord cu Cobalt si restu care spun ca ar fi mai bine Duminica.

Sambata am ceva treaba cu prietenii si doamna,nu m-as putea prezenta si chiar as vrea sa particip.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, ghost #DBPN said:

duminica frt

 

51 minutes ago, legend said:

Sunt de acord cu Cobalt si restu care spun ca ar fi mai bine Duminica.

 

14 hours ago, Cobalt said:

Frumos ar fi chiar de 1 decembrie ,duminica...parerea mea!

 

Duminica la 14:00?

Dupa cum ziceam, organizez parada asta mai mult pentru a face film, iar daca am face-o duminica seara nu am cand sa editez clipul pentru a-l putea uploada tot pe 1 decembrie pe YouTube.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, El3ktrozZ said:

 

 

 

Duminica la 14:00?

Dupa cum ziceam, organizez parada asta mai mult pentru a face film, iar daca am face-o duminica seara nu am cand sa editez clipul pentru a-l putea uploada tot pe 1 decembrie pe YouTube.

pentru mine e ok.

Link to comment
Share on other sites

meh, eu incerc și azi sa fac, am întrebat ieri pe server și majoritatea au zis că azi e cel mai bine 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...