Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Cerere admin [RSS]Toffe


Toffe

Cerere admin [RSS]Toffe  

21 members have voted

  1. 1. Vote



Recommended Posts

                                                                      * Nume pe server: [RSS]Toffe
                                                                               * AKA: [RSS]Aleq (NU CONFUNDATI CU 'ALLEQSZ'), [RSS]DeNNNys

                                                                      * Vechime pe server:  8 ani 

                                                *Mic reminder cu activitatea mea in comunitate*:  Deci, sa incepem cu inceputul. Joc din data de 5.12.2011. Am avut contul '[RSS]Aleq', eram mai n00b, fiind la inceput. Tot ce faceam la vremea aia era (/hold) :)) . Mi'am facut prieteni 'Maddo', 'ISeeYou'(aka: CapitanuL, cel cu gangul 'End Line (care urmeaza sa fie precizat mai jos)')'. NuTeLLa(rocky), Scolarul_)', ZomBoy, Pistolaru_77. Dupa ce am inteles mai bine cum sta treaba cu sa-mp,am inceput sa intru in ganguri. Primul gang fiind "End Line" a lui 'YSeeYou', in care am intrat, cu rank-ul de Co-Leader, si am ajuns sa fiu Owner. Atunci am avut  pentru prima data 'VIP level 7 Permanent'. Am primit tag-uri de la gang-uri(la care nu ma asteptam sa primesc). 
                                                        * De ce m-am hotarat sa devin Admin: Ma consider un bun mentor in absolut tot ce fac, am mereu tendinta de a ajuta oamenii si de aceea consider acest "job" este ideal pentru mine. Fiind sincer, orice om isi doreste o functie intr-un anumit loc, mai ales in jocuri avand in vedere generatia zilelor noastre. Point reach-ul meu va fi diferit. Acordand acestui joc ceva timp, in jur de 7-8 ore pe zi pot spune ca starea generala a plictiseli poate predomina in unele cazuri. Asadar doresc sa ajut aceasta comunitate cat mai mult prin orice mijloace, unul dintre ele fiind functia de Admin.

                                                                          * Video de probă

 

  • Like 3
  • Dislike 2
Link to comment
Share on other sites

Pro. Ești un băiat foarte vechi, eu te știu din 2014-2015.

Eviți conflictele, nu te-am văzut odată înjuri pe server și ești foarte ajutător, așa de ce nu?!

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Cuminte, sta în banca lui, nu te bagi in certuri, știi dm, merită adminul.

Pro!

Edited by owner
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Te-am vazut cu aim on/off. Contra

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Nu cred ca in 2019 poti fi admin filmand in rezolutia 800x600 si half-size, fps-uri maxim 35-40 din ce vad acolo, nu prea poti detecta coduri filmand asa. Nu am nimic cu tine si nici nu votez, dar ia in calcul ce spun.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On ‎11‎/‎27‎/‎2019 at 1:29 PM, Kiddo said:

Te-am vazut cu aim on/off. Contra

ce simpatic esti vere.

Pro de la mine viata mea tofi, super de treaba si de caterinca, e vechi si are tot ce trebuie. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • Prezentarea dovezilor video trebuie sa fie obligatoriu la o rezolutie de cel putin 1280x720 (720p si in 60 de cadre pe secunda) pentru a analiza cat mai detaliat fiecare miscare a jucatorului respect de un anumit cheat / aim / mod
  • Calitatea minim recomandata si obligatorie( 720p60fps - Encoder H264  )

 

 

Singura problema pe care o vad la cerere , si cam singura care iti scade sansele!

Upgrade la componente! ( doar in cazul in care nu poti filma in 720p60fps -> rezolutia 1280x720 si 60fps in timp ce inregistreaza )

Frame limiter: on - ar ajuta ca dovezile sa para smooth , daca pc/laptop-ul tau nu iti pot reda atatea frame-uri!

Respins!

Revino cand iti faci upgrade!

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • DjAndy locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...