Jump to content
  • Advertisments

SHAHMEN

Idei de Merry Christmas

Chestii noi de XMAS?  

14 members have voted

1. 1. Chestii noi de XMAS?

• DA/YES
      11
    • Nu/No
      3

Recommended Posts

Bun,dupa cum puteti vedea din titlu,ar trebui ca de pe acum sa ne facem un plan ce sa fie si ce sa nu fie de XMAS,pentru ca in fiecare an va plangeti ca de ce e lafel ca anu trecut si nu sunt idei noi.Acum aveti sansa de a pune in evidenta ideile fiecaruia.

Fiecare lasa un comm cu ce crede ca ar trebui sa apara de craciun,iar @RuNix v-a alege din cele mai bune probabil.

Edited by SHAHMEN

14 hours ago, Maqalin said:

/omoaralpemoscraciun -  ar fi o idee buna.
Sa l rupem cu bataia ca nu mi-a adus 7er-ul pe care l-a promis.

/killsanta sau cv de genu ar suna mai bine 

• Like 1

salut. m-am apucat recent de un proiect, e vorba despre o scena pentru un concert de Craciun, sa se poata puna muzica etc. Voi mai lucra eu la ea dar sa imi spuneti daca o vreti, daca nu n-are rost sa-mi mai bat capu'. de asemenea daca aveti ceva idei pentru harta, imi puteti spune aici.

https://imgur.com/a/RvkUeaD

• Like 1

1 hour ago, Johnny3Tears said:

salut. m-am apucat recent de un proiect, e vorba despre o scena pentru un concert de Craciun, sa se poata puna muzica etc. Voi mai lucra eu la ea dar sa imi spuneti daca o vreti, daca nu n-are rost sa-mi mai bat capu'. de asemenea daca aveti ceva idei pentru harta, imi puteti spune aici.

https://imgur.com/a/RvkUeaD

Mapa este faina,insa nu-ti mai bate capu' caci @DjAndy v-a face mapa pentru xmas si patesti cum a fost la mine cu halloween-ul...faci mapa degeaba 

sugestie ca in anii precedenti,cadouri pe toata mapa si la fiecare cadou cate 100 gems.

Edited by half.bb | gandhalf

Ba shahmen , a fost destul de buna ideea lui runix de anul trecut, ar fi bine sa o bage tot pe aia de anul trecut cu portocale si cadourile alea.