Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamatie [A$AP]SANDWAVE (Jigniri la adresa lui RuNix, ascunde blacklisteri, joaca cu coduri,fake gp)


M O R E

Recommended Posts

Pot fi usor falsificate, de asta nu se i-au in considerare dovezile din afara comunitatii.

 

lock.

  • Like 2
  • Haha 1
  • Confused 3
  • Dislike 1
  • Shit 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, The.Extreme said:

Pot fi usor falsificate, de asta nu se i-au in considerare dovezile din afara comunitatii.

 

lock.

 video de la  Nelu.  ca sa vezi ca nu este nimic falsificat.

Scuze ca am postat dupa tine, daca am  gresit ca am postat dupa tine ma poti sanctiona, imi asum greseala!

daca nu se ia in considerare si asta, da-mi hide..

Edited by kavasw?
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Vai, vai, toate astea ca i-am dat ban lui nelu pe adevar 

E ok atunci, esti tare, ce sa zic, nici nu stau sa ma uit la video, ca imi dau seama ce durere e in sufletul tau. 
+ ca am toate codurile in cleo, ma si filmez sa vezi ce coduri am, prefer sa creada lumea ca am, e mai mare rage-ul asa, v-am zis ca ma filmez mereu. :)
De asta imi place sa las impresia ca joc cu 'cheats' sa ciripiti

Edited by [A$AP]SANDWAVE
  • Like 3
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, [A$AP]SANDWAVE said:

Vai, vai, toate astea ca i-am dat ban lui nelu pe adevar 

E ok atunci, esti tare, ce sa zic, nici nu stau sa ma uit la video, ca imi dau seama ce durere e in sufletul tau. 

Pe adevar? Ca doar tu i-ai zis sa joace cu aimbot :)) 

In fine ce pot sa zic :)) ca dovezile nu se iau in consideare sau nu, a vazut deja lumea ce fel de om esti si ce ne ascunzi.Te-am pupat, salut.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, [A$AP]SANDWAVE said:

Vai, vai, toate astea ca i-am dat ban lui nelu pe adevar 

E ok atunci, esti tare, ce sa zic, nici nu stau sa ma uit la video, ca imi dau seama ce durere e in sufletul tau. 

 

1 minute ago, kavasw? said:

Pe adevar? Ca doar tu i-ai zis sa joace cu aimbot :)) 

In fine ce pot sa zic :)) ca dovezile nu se iau in consideare sau nu, a vazut deja lumea ce fel de om esti si ce ne ascunzi.Te-am pupat, salut.

Nu stiu ce ai scris tu pe acolo, dar prea putin imi pasa, sunteti o gasca de frustrati =))

  • Dislike 2
Link to comment
Share on other sites

Nu ai dovada ca acel cont pe Facebook e sandwave. Sorry, regulamentul, nu eu. Daca luam in considerare te puneam sa pui videoclipul ca doar ai zis de el, dar nu am voie. Ar fi favorizare.

 

Data viitoare da un pm, nu posta dupa ce cineva cu grad mai mare da lock, din respect.

  • Like 3
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...